Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
V

Yüzbaşı
05 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
56 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
V
2 yıl
Xbox game pass iptali ve tekrar alım
Merhaba arkadaşlar, 3 ay kampanyası vardı ve kaçırmıştım. Sadece game pass ultimate 1 aylık 6₺ vardı onu aldım mecbur. Sonra birkaç gün sonra baktım 3 ay 6₺ geri gelmiş. Şimdi ben game pass ultimate iptali yapıp, para iadesi alırsam ve tekrar pc için game pass 3 ay 6₺ olanı satın alabilir miyim ?
V
5 yıl
Silinsin
Silinsin.
V
5 yıl
2 Laptop Arasında Kaldım
Arkadaşlar 2 laptop arasında kaldım.
http://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-510-intel-core-i7-7500u-8gb-1tb-gt940mx-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-80sv00f6tx-p-HBV0000036HIG
http://www.ebrarbilgisayar.com/msi-cx62-6qd-234xtr-i5-6300hq-8gb-1tb-2gb-940mx-156-freedos-pmu350495

Programcılık okuyorum ve arada günlük işler, yazılımla, photoshopla uğraşıyorum, cs go, ets2 vs. oyun oynuyorum. Çok abartılı birşey gerek yok işimizi görsün, verimi sağlasın yeter
2 Laptop'un birbirinin avantajları-dezavantajları var.

Hangisini tavsiye edersiniz ?
V
6 yıl
En fazla 2500₺ laptop tavsiyesi
Arkadaşlar en fazla 2500₺ laptop tavsiyesi istiyorum. Bilgisayar Programcılığı kazandım, arada az oyun oynarım, app ve games geliştirme programların altında kalkabilecek tavsiye laptop istiyorum.
Teşekkürler
V
6 yıl
İnstagram Windows 10 Mobile için yeni arayüzü güncellemesi geliyor
Arkadaşlar şuan genel olarak İnstagram'ın indirilmesi ve yüklenmesi hata var. Normaldir, Çünkü şuan Instagram android ve ios'a getirdiği yeni değişilikleri WM10 için hazır ve mağazada güncelleme kısmında logo değişikliği ve yeni arayüzü yazısı ve mağaza ekran görüntülerinde uygulamanın yeni görüntüleri ortaya çıktı. Şuan güncellemeyi verirken sadece İnstagram tarafından mağaza hatası ortaya çıkınca gecikti. Microsoftla beraber 24 saat içinde sorunu çözüp güncellemeyi yayınlayacaklar.
V
6 yıl
Geliştirdiğim Tarih Notları Uygulamam
Arkadaşlar öğrencilere, üniversiteye hazırlananlara vs. fayda amaçlı, konuları tekrar ettirmek amaçlı geliştirdiğim Tarih Ders Notları uygulamasıdır.
Uygulama halen geliştirilme ve tamamlanma aşamasındadır. Destek ve yorumlarınızı, eleştirilerinizi bekliyoruz.
VA Developer

Tarih Ders Notlarıhttps://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh4r9z3
V
6 yıl
Arkadaşlar size bu platform hakkında kısa bir tavsiyem
-Arkadaşlar sizlere bir tavsiyem var;
Bundan sonra Windows Phone 8.1 yavaştan terk ediliyor, artık Windows 10 Mobile'ye kayıyoruz. Bu platforma gelip denemek, kullanmak isteyen kullanıcılara ve kişilere, Windows 10 Mobile desteği olan ve onunla yüklü gelen yeni nesil cihazları tavsiye edin artık. Kimse kesinlikle kişiyi platformu kötülecek, parasını çöp attıracak kadar kimse kesinlikle eski tip x2x serisi cihaz tavsiye etmeye kalkışmasın, o kişi için memnun bırakacak yeni nesil x3x x4x x5 vesaire modeller tavsiye edin.

Ardından da güncelleme desteği kesilen cihazlara sahip olanlar isteyen bu platforma ilgiyle, heyecanla ve daha da gelişmesini takip eden arkadaşlarımıza maddi durum iyiyse yeni seri windows mobile cihazları tavsiye ediyoruz...

İsteyen başka platformlara geçer.

Vesselam...

Edit: Arkadaşlar kimse zorlamıyor, isteyen bu platformu kullanır, isteyen başka platformu kullanır. Bu tercih meselesidir. Fazla abartmayın hepinizi anlıyoruz...
x3x,x4x,x5x serisi (435,730,640,650 vs.) bahsetmemin sebebi de donanımın yeni jenerasyon modeller olmasıdır.
Anlaşıldı ki bu windows 10 mobile'nin işlemcinin ön planda olduğunu, ram ise ikinci planda kaldığını görüyoruz. Çünkü bazı cihazların eski tip işlemciler olmasından dolayı şuanki wm10 kullandığı yazılımsalı çalıştırması açısından biraz ihtimalle memnun bırakamamasıdır.

Fakat ben L925 kullanıyorum ve Windows 10 Mobile xxx.164 realase preview yüklü. Acayip hızlı ve güzel, final gibi :) Yakında 640XL'e geçeceğim inşallah...
V
6 yıl
zyxel vmg3312-b10b modemin wifide vpn bağlanmıyor
Arkadaşlar ttnet'den ücretsiz modem kampanyası dahili almış olduğum zyxel vmg3312-b10b modemin wifide telefolarda vpn bağlanmıyor. Ne yapmam gerek ?
Mesela hotspot sheild aktif olamıyor.
V
6 yıl
Windows 10 Mobile ile gelen Windows Haritalar harika! (Here Maps'i köşeye bırakın.)
Farkettiğim özellik ise gitmek istediğiniz yeri araba yerine ulaşım araçları seçerseniz size bi sürü otobüsle, tramvayla,metro vs. gidebileceğiniz alternatifler sunuyor. Bildiğiniz İETT'in "Nasıl Giderim" gibi uygulaması gibi.
-Bu uygulama here maps tabanlıdır büyük ihtimalle. Here Maps'tan daha iyi ve kullanışlı.(Here Maps WM10'DA son zamanlarda düzgün çalışmamaya başladı ya da kaldırılacak gibi. Zaten siliyorum onu. Windows Haritalar kapsamlı.)
-Navigasyon, Ulaşım, Harita vs. herşeyi bunun içinde gömülüdür.
-Gitmek istediğinizi yerinizi aratırırsanız birçok kategoride alternatifler veriyor.
-Aynı şekilde yürüyerek gitme seçme kısmı da var.
-Net varsa Trafik yoğunluğunu gösteriyor onu da söyleyeyim. Harita TR paketi indirilirse az veri yakar sanırım. Sesli yönlendirme var.
Örnek: Ben Küçükçekmece'den Beyazıt seçtim. Otobüs ikonu tıkladım ve bi sürü gidecek ayrı ayrı ulaşım hatları (numaraları) alternatifler verdi. Haydi kullanmaya
(Ha diğer iller için var mı bilmiyorum deneyin siz bi)

V
6 yıl
Lumia 640 ve 640XL Teknosa'da satılmaya başlandı.
Buyur arkadaşlar. Fiyatı normaldekine artmasının sebebi büyük ihtimalle yeni vergilerden veya euro kaynaklı.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle