Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
K

Onbaşı
02 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
7 yıl
Qassa İle günde 100 TL'den Fazla Para Kazanma
Merhabalar,

Qassa 200 yılından bari faaliyet veren ve 2014 yılında Türkiye'ye girmiş yeni bir reklam servisi denebilir.Qassa'da amaç coin toplamaktır.100.000 Coin 1.5 TL değerindedir.Qassa da anket doldurarak,belirli görevler yaparak (şu siteye kayıt olun gibi) çok rahat bir şekil de gelir elde edebilirsiniz.Hemde ciddi bir şekilde.Sistem sizin referansınız ile üye olan her kişi başına 3 TL vermektedir.Sistem çok basit olduğu için çok anlamaya gerek duymuyorum.3 Gün de elde ettiğim gelir aşşağıdadır.Bu sadece referanslardan gelen paradır.Tabi eğer zamanınız varsa ve bilgisayar başındaysanız referanslardan gelen paradan bile fazla kazanabilirsiniz.
Üye Olmak İçin: Tıklayınız

Not:Referansımdan üye olmak tabiki zorunda değilsiniz.Ama aynı şeyi sizin de yarın yapacağınızı düşünürsek referansımdan üye olmayı bir öğrenciye yardım olarak düşünebilirsiniz :)

Hepinize bol kazançlar.Konu altından sorularınızı alabilirim. Not:(Merak edenlere 3 günde bu kadar parayı nasıl kazandığımı özel mesaj ile anlatabilirim.)
K
7 yıl
Andorid Telefonundan Günde En Az 2.5$ Kazan
Merhabalar,

Android Telefonun varsa.program indirerek kazanç sağlayabilirsiniz.
Nasıl mı?1- Google Play'da CashPirate Aratın.
2- Uygulamayı indirin.

Uygulamayı indirdikten sonra Program indirerek puan kasmaya başlayın. 2500 puanda 2.5$ paypala çekebilirsiniz. Ödeme yöntemlerini resim.olarak koyacağım. ayrıca 500 puan ile başlamak isteyenler referans kodumu kullanabilir.

REFERANS KODUM: XAPJNR

Peki bu 500 puan nasıl geliyor? Hemen anlatayım. Diyelim indireceğiniz program 60 puan. +30 puan da 500 bonustan ekleme yapar. Böyle boyle toplamda +500 puan kazanç sağlamış olursunuz.

Programı indirip açtıktan 10 saniye bekleyin. Sonra kapatın puaniniz gelecektir.

Daha önce açıldı ise özür dilerim. Bol.kazançlar diliyorum.

Ödeme Kanıtı :
K
7 yıl
Fizik Problemi (Fiziği İyi Olan Arkadaşlar Konuya Bekleniyor)
Merhabalar,

İki tane fizik problemi var çözmem gereken.Lakin 1 aydır derse girmediğim için ve son gün aksilik öğrenci bilgi sistemi bozulduğu için konu anlatımı olan pdf lere ulaşamıyorum ve ödevi yarın teslim etmem gerekiyor.Fiziği iyi olan bir arkadaş varsa ve çözebiliyor ise çok makbule geçer.

K
9 yıl
Travian Private Server / x100 Speed,x10 Depo Kapasitesi
[B]Merhabalar,

Elitepoint serverı için uzun zamandır ekibimiz tarafından geliştirilen yazılım bugün serverimiza yüklenmiştir.Kullanılan yazılım piyasada sunulan yazılımlar değildir ve piyasada bulunmamaktadır.Tamamen ekibimize ait geliştirilen yazılım görsel anlamda destek almıştır.Oyunda herhangi bir sorun bulunmamaktadır.%98 olarak stable bir game garantisini vermekteyiz.Server dili ingilizcedir.Nedeni ise global bir serverdir yani Türk,İngiliz,Alman vb. isteyen kişiler serveri oynayabilecektir.Buda daha kaliteli bir oyun anlayışı sunmaktadır.Server özellikleri aşşağıdadır.

Not:Özellikle belirtmek istedim özel yazılım olduğu için server hızı çok çok iyi bir durumdadır.Piyasada bulunan klon scriptler ile lütfen karşılaştırmayın.

-Server Speed x100
-Depo Kapasitesi x10
-Yeni grafikler,Yeni Askerler
-Sorunsuz bir oyun
-Mükemmel derecede hızlı bir yazılım
-Yeni satın alınabilen özellikler (%10 Saldırı Bonusu,%10 Savunma Bonusu vb.)
-Başlangıç için 50 gold

Üye Olmak için Tıklayınız!
[/B]
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.