Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
21 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
35 üye
Görüntülenme (?)
391 (Bu ay: 17)
Gönderiler Hakkında
2 hafta
Açıklanma Tahminini Tutturan Arkadaş Hakkında

Konuyu bulamıyorum link atabilecek olan var mı?

2 hafta
Far Lambasını Söküp Taktım, Yükseklik Ayarı Yapılamıyor

2012 c4'e sahibim. Far lambalarını sök tak yaptıktan sonra yükseliği ayarlamaya çalıştığımda motor sesi geliyor ama değişim olmuyor. Ne yapmam gerekir bu durumda

geçen ay
Sabit Maaş Adamı Çıldırtıyor, Üretip Ticaret Yapmamız Lazım (Meraklıları Bekliyorum)

Bugün ortalama bir öğretmen maaşı 5.5k, doktor maaşı 9k civarında. Bu meslekleri elde etmekte oldukça zor. Özel sektör ölmüş durumda. Bugün doktorda olsanız enflasyon ile birlikte kazanılan paranın değeri kalmadı. Bende KPSS'ye girmiş ve oldukça yüksek puan bekleyen birisiyim. Ancak atama sayıları o kadar düştü ki umutlanamıyorum... Artık sabit gelir elde etmeyi beklemek enayilik gibi geliyor.


Bir tanıdığım dragons den isimli programdan esinlenerek bir ürün üretti ve şuan milyonlarla oynuyor. Sizler ticaret hakkında daha önemlisi üretip satmak hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben sade satışı olumsuz buluyorum çünkü trendyol eski tahtakaleye dönmüş durumda, aynı ürünü onlarca hatta yüzlerce satıcı satıyor. Bu yüzden orijinal fikirle ticaret yapmak istiyorum. Benim gibi hevesli olan, düşünen ve kafa yoran var mı?

2 ay
İmplant Sonrası Geçmeyen Konuşma Bozukluğu

Arkadaşlar babamın 2 ay önce implant tedavisi bitti. Malum önce tüm dişler tamamen çekiliyor ve o zaman konuşma bozuluyor. Dişler takılınca diş hekimi konuşma bozukluğu birkaç güne geçer dedi ama konuşması hala düzelmedi. S, Ş, Ç harfleri bulunan kelimelerde dili dönmüyor. Bunun çözümü nasıl olabilir, bu iş için hangi doktora gitmeliyiz?

3 ay
Araç İçi Kameram Bulanık Gösteriyor

Kameralı dikiz aynası kullanıyorum. Arka kamera eskiden çok netti ancak artık bulanık gösteriyor, bunu düzeltmenin yolu var mıdır? Kamera aracın içerisinde duruyor su vb kaçmış olamaz

3 ay
HGS'de Bir Gariplik Var...

Uzun zamandır Çamlıca gişelerinden geçerken aracın plakasını okumuyordu sistem. Neden olduğunu öğrenmek için HGS müşteri hizmetlerini aradım ve sordum. Bana sistemde sıkıntı olduğunu yakında girişlerin sisteme yükleneceğini söylediler.


Evet dediklerini yaptılar ancak bu sefer de 15 gün dolduğu için kaçak geçiş 4 kata kadar ödeme yapmam gerektiğini gösteriyor. Bu durum normal midir düzeltilir mi? Ayrıca diğer geçişler düzeltilmemiş, son ödeme tarihinin geçmesini mi bekliyorlar anlamadım ki...


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/22/de/c3/22dec3a1b96d9fef948b386f9eb83cf5.jpeg&t=0&width=480&text=1
6 ay
Geri Viteste Arabanın Öne Kayması

2012 C4 MCP (yarı otomatik) aracımı bugün geri vitese attığımda öne kaymaya basladı, üstelik arabanın burnu yokuş yukarı idi, normalde aynı pozisyonda geriye kayardı. Ne zaman denediysem basıma aynısı geldi hızlıca kayıyor az daha öndeydi arabaya vuruyordum.


Düne kadar böyle bir problemim yoktu 1 gecede ne oldu anlamadım 😞 Araba 96 binde

7 ay
Iphone SE(1.) Batarya Değişimi Sonrasında Açılmadı

Selamlar,


Abim 5 yıldır kullandığı SE için Deji batarya satın almış. Geldiğinde hiç bir aksama zarar vermeden cihazı sökmüş ve bataryayı takmış. Ancak bundan sonrada cihaz açılmadı.


Cihazı bir süre sarjda beklettim sarj cihazı ısındı. Muhtemelen sarj alıyor batarya. Neden böyle olmuş olabilir?

7 ay
Cambly Hesabıma Ortak Arıyorum

Selamlar,


Haftada 3 gün günlük 30 dakika olan hesabıma ortak arıyorum. Hesabı 5 ay boyunca kiralayacağım. Fiyat 2100TL.


Ortak olmak isteyenden beklentilerim;


  • Hesabı kendisi kullanacak kesinlikle baskası kullanmayacak.
  • Benim eski ders videolarımı izlemeyecek, silmeyecek.
  • Şifreyi, e-postayı ve telefon numarasını değiştirmeyecek.


Tercihen eski ve referanslı üye arıyorum.

7 ay
Hayaller 1 Milyon Yazılımcı | Gerçekler 50 Tane Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

MEB'in atama takvimine göre 20 bin öğretmen içerisinde sadece 50 adet bilişim teknolojileri öğretmeni atanacak. 1 milyon yazılımcı hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz inşallah.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.