Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
18 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
853 (Bu ay: 5)
Gönderiler Hakkında
geçen ay
İslam'ı sonradan Müslüman olan birinden dinlemek ne kadar muazzam

Gözlerindeki heyecan, anlatışındaki ihlas, kalbindeki Allah sevgisi... Hepsini ne kadar güzel hissetmiş ve bizlere de bu hislerini geçirebiliyor. Namaz bu kadar güzel nasıl anlatılabilirdi. Hayatın anlamını bu kadar güzel ifade etmesi ve konuşmasının her cümlesinde insana hakikati bu kadar güzel hissettirebilmesi... Doğuştan Müslüman olan bizlere, konuşması ile ne kadar güzel örnek oldu. Çok duygulandım. Bazı cümlelerinde kendimi tutamadım. Rabbim bu ihlası, şevki, heyecanı, isteği bizlere de versin inşAllah. Rabbim ömür boyu yolundan ayırmasın  Huzmeyoutube
Instagram : @huzmebursa Bükre Aktaş instagram : @bukreaktas twitter : @huzmebursa www.huzme.org www.yadebutik.com
https://www.youtube.com/watch?v=txR_MRl6QyY
4 ay
HÜDAPAR'a İstiklal Marşı okuttu; NATO genel sekreterine dua ettirdi

Bu Erdoğan, ADAM nasıl bir KRALdır yahu?


Sıfır kabineyi hemen kurdun.  


Kaldığın yerden çalışmalara devam ediyorsun.


Yerel seçimler için start verdin ve teşkilatları silkelemeye başladın.


Atların teri soğumadan dörtnala kaldırdın. Paşinyan’ı Erivan valisi yaptın.


Hüdapar’a istiklal marşı okuttun, yemin ettirdin.


Tüm eski bakanların sorunsuz görevlerini teslim edip yeni görevlerini aldılar. Tek bir çatlak ses yok, nasıl bir otoritedir bu.


Tüm cumhur ittifakı partileri sana biat ediyor, verdiğinle yetiniyor. Bu nasıl pazarlık gücü? Yemin töreninde sağına imamı soluna papazı aldın.


Tek cumhurbaşkanı yardımcısı seçtin, o da doğu kökenli. NATO genel sekreteri bile ve bilimum gayrimüslimler ellerini açtı duaya eşlik etti.   

4 ay
Türkiye'de muhalifler liyakatli bir insanı hazmedemezler

Anlamıyorum şahsen, eleştirdiğiniz insan sizden daha liyakatli diye mi eleştiriyorsunuz ya da iktidar diye mi? Eğer iktidar diye eleştiriyorsanız siz onca şeye rağmen niye iktidar olamadınız? Eğer sizden daha liyakatli ise siz niye daha çok okumadınız? Muhalefetin kadın düşmanı domuzbağcılar dediği iktidarın Merkez Bankası Başkanı Hafize Gaye Erkan, Kızılay Başkanı Prof. Dr. Fatma Meriç Yılmaz oldu.

Ebabil Kusutwitter
“Bloomberg sunucusu, Türkiye’nin ilk kadın Merkez Bankası Başkanı olan Hafize Gaye Erkan’ın başarısını böyle övdü: İnanılmaz bir geçmişiniz var.””
https://twitter.com/Kusu__Ebabil/status/1667214232583061535
4 ay
Dolar isterse 100 lira olsun, Biz soğan ekmek yemesini de biliriz

Deprem bölgesine teşvik desteği veriyoruz. 30 milyar TL'lik yatırım için teşvik belgesi imzalandı. Ülkemizi sıkıntılar kurtarmak için her şeyi yaparız. Emekli, memur ve asgari ücrete zaten zam yapıldı. Biz sizin gibi ülkenin batmasına sevinmeyiz. Vatanı soğana ve limona satmadık.  

4 ay
AKP zaferinin sorumlusu muhalif kesimdir

Muhalif kitle içinde çok kötü insanlar var. Liderleri “yeter depremzedelere sövmeyin” diye tweet atmak zorunda kalmıştı daha geçen gün. CHP yatsın kalksın yıllardır bu hale getirdiği kitlesini nasıl medeniyete döndürecek onu düşünsün. Kemal Kılıçdaroğlu överek sağda solda takılıp sitede üst perdeden liberalizm soslu millete ders veren arkadaşları Yeşil Sol Parti’de görmek isteriz. Bakın LGBT de diyorlar ne kadar progresif ve batıcı ve ilerici işte aradığınız şey tam da bu. Utanmayın artık. PKK derlerse zaten hizbullah falan diyorsunuz.

4 ay
Uyanın! Muhalefet seçimi kaybetti!

Bu saatten sonra K.K. karşı cepheye bir şeyler vermeden hiçbir yasayı geçiremez. Yönetim şeklini değiştiremez, başkanlık sistemini değiştiremez çünkü değiştirdiği vakit kendini boşa çıkarır, etkisi kalmaz. Yandaşların işine yarasın diye çıkarılan yasaları eski haline çeviremez çünkü mecliste azınlık hiçbir şey yapamaz.  


Kılıçaroğlu seçilse bile AKP'nin işine gelmeyen hiçbir şey ya-pa-maz.  


Yaparsa diktatörce yapması gerekir, buna yetkisi yok. Olsa bile diktatöryal rejimler darbeleri meşru kılar.  


Özetle bu seçim çoktan kaybedildi, ey muhalif dost! Şu an eminim K.K bile kazanmak istemiyordur çünkü seçildiği vakit üzerine 20 kiloluk babanne yorganı fırlatılacak kendisi de bunun farkında. Seçimden sonra CHP'nin imkanlarından olmamak için afaki üfürüyor, güçlüyü oynuyor.  

4 ay
Muhalefete hayatları boyutları unutmayacakları ilk ve son yardımımda bulunuyorum

Kurtlar Vadisini ezbere bilen tipleri, kalp işareti ile, yumuşak başlı ve yumuşak huylu K.K. ile kendinize oy verdirtmeye ikna edemezsiniz. Bu söylediğimi en temelin de temeli alarak işe başlarsanız, belki yol alırsınız.  Ekonun başarısının bir sırrı var  

4 ay
İngilizce özdeyişlerin en büyüğü "Karma is a bitch"

KK, İnce’yi linç ettirmek için medyasına sürekli ısıttığırdığı ‘Adam kazandı’dan çok daha kötü bir açıklama yaptı.


Uğruna ortalama Türk seçmenini AKPye olan kırgınlığına rağmen kazanamadığı Kürt seçmen parti seçimleri bittiği için ikinci turda sandığa gelmeyecek. Halk Tv izleyerek doğruyu söyleyeni bastırmalı popülist muhalifliğiniz AKPye 6 ay önce kaybedilmesi kesin bi seçim kazandırdı, üstelik korkunç bir depreme rağmen.


Reis, Kılıçdardan çok üstün bir siyasetçi, ikisini de 5 dk arayla dinleyince tüm çıplaklığı ile suratımızda patlayan bi realite bu. 20 yıldır kazanan adamın konuşma iştahı, halkla kurabildiği diyalog, konuşmasının kalitesi falan ilk kez kazanma ihtimali ile çok daha hevesli olması gerekenden çok çok çok daha iyi.


Karma is a bitch

5 ay
Erdoğan'ın daha yüksek çıktığı anketlere neden inanmıyorsunuz?

Sayın cumhurbaşkanımız geçmişte tüm yüksek çıktığı anketlerinden sonraki seçimleri kazandı. Muhalefeti darma duman etti. Gene bütün anketlerde önde çıkıyor ama siz inanmıyorsunuz. Rüyadan uyanmak ister misiniz? Yoksa K.K. ile 50 sene daha muhalefette kalmak mı istersiniz?  ADA ARAŞTIRMAtwitter
“81 ilde 3278 kişi ile 26-29 Nisan tarihleri arasında yapılan ankete göre; Ak Parti: %39,3 Chp: %26,9 Mhp: %8,8 İyi Parti: %7,3 Hdp: %9,2 Mp: %2,5 Cumhurbaşkanlığı sonuçları ise; Recep Tayyip Erdoğan: %48,9 Kemal Kılıçdaroğlu: %45,8 Muharrem İnce: %2,9 Sinan Oğan: %2,4”
https://twitter.com/AdaArastirma/status/1653006731373314048
5 ay
Hürjet bir F-16 ilk uçuşunu yaptı, Türk havacılığı için çok önemli bir dönüm noktası daha geçildi

 SavunmaSanayiST.comtwitter
“HÜRJET ve F-16'nın birlikte havalandığı anlar!”
https://twitter.com/savunmasanayist/status/1650772368703254528
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle