Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
12 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
45 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
kira gecikmesinde uygulanacak kanuni gecikme faizi
arkadaşlar selamlar,

kira sözleşmesinde kira ödeme aktini vaktinde yerine getirmeyen kiracı için uygulanacak faiz nasıl hesaplanmaktadır ? ben internetten hesap bilgisi bulamadım.

desteklerinizi rica ediyorum.
5 yıl
en uygun altın nerden alınır?
arkadaşlar herkese selamlar,

yatırım amaçlı altın almaya karar verdim. en uyun altını nerden alabilirim ? gram,külçe yoksa cumhuriyet altını mı almalıyırm ?
5 yıl
outlook maillleri pdf e çevirme
arkadaşlar herkese selamlar,

outlook maillerimi kaydetmek için yada sisteme yüklemek adına pdf e çevirip kaydetmek istiyorum. nasıl yapılacağını çözemedim. şirket bilgisayarı olduğundan programsız yapılıp yapılamadığı konusunda destek rica ediyorum.
6 yıl
Blender Tefal MasterChop XXL Rondo hkk
6 yıl
yüksek lisans mülakatları Hakk.
arkadaşlar selamlar,

yüksek lisans için mülakata gireceğim ancak AÖF mezunu olduğumdan ve daha önce akademisyen veya bölüm sorumlularıyla karşılaşmadığımdan mülakatta nelerle karşılaşırım ? ne gibi sorular sorulur ? daha çok mezun olunan bölüm bilgisi mi yoksa sektör bazlımı sorular gelir ?

desteklerinizi rica ediyorum.
6 yıl
turistik yerler haritası bilgi
arkadaşlar herkese selamlar,

bu bayramda denize gitmektense hızlı tren ile eskişehir ve konyayı ziyaret etmek istiyorum ancak internette yalnızca ziyaret edilmesi gereken yerlerin listeleri var. bana lazım olan gezilecek yerlerin haritada işaretli olduğu bununla beraber varsa ulaşım bilgilerininde yazılı olduğu haritalar gerekli nerden bulabileceğim konusunda yardımlarınızı rica ediyorum.
6 yıl
harddiskim çöktü yardım lütfen
arkadaşlar selamlar,
konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum ancak bir konuda desteğinize ihtiyacım var. benim pc harrdiski yıllardır format atmadığım için çöktü ve ben verileri yedeklememiştim. Win 32 ultimate kullanıyorum. verilerimi ve harddiski kurtarabilirmiyim ? neyapmalıyım. yardımlarınızı rica ediyorum.
6 yıl
ingilizce-türkçe roman hikaye kitapları önerisi
Arkadaşlar selamlar,
kendim için ingilizcemi geliştirmek daha iyi cümle kurabilmek adına ingilizce-türkçe roman hikaye kitabı bakıyorum. ancak mümkünse yetişkinler için olanlardan ilk okul çocukları için satılanlardan değil.

desteklerinizi bekliyorum.
6 yıl
sony aksiyon kamerası hakkında
arkadaşlar selamlar,
dün sony as30v aksiyon kamerası aldım hd 1080 60p çekim yaptığımda ve çektiğim videoları izlediğimde görüntüdeki sesler 1 saniye farkla geriden geliyor. bu normal bir durum mu ?
7 yıl
İstanbul Üniversitesi Dil Merkezi Hkk
Arkadaşlar selam,

kendim için yabancı dil kursu bakıyorum. Çoğu kurs para ve zaman kaybı olduğundan üniversitelerin dil kurslarını tercih etmek istiyorum. Şu an kafamda istanbul üni var. forumda daha önce buraya gitmiş yada dersi devam eden arkadaşlarım varsa okul hakkındaki yorumlarını yazmalarını rica ediyorum.

diğer önerilerede açığım.

Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.