Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
K

Yüzbaşı
03 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
28 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
7 yıl
RNG FORG1VEN / ROC NukeDuck
Nukeduck roccatle 2016 için sözleşme imzaldı.


https://www.facebook.com/TEAMROCCAT/photos/a.197732800421748.1073741829.185120511682977/404602546401438/?type=3&theater


RNG twitterda FORG1VEN i takip etmeye başladı. Diğer takip ettiği oyuncu hesapları ise sadece rng oyuncuları. Remilia forgivenla başa çıkabilir mi bilmiyorum ama eğer başa çıkabilirse rng top 1/3 ü zorlayabilir. İnsanlar hala beğeniyor forgiven ı ama açıkçası gambitte farm simulator oynamaktan fazlasını yapmadı. Gambit yetenekli bi genç oyuncu bulup cabochardı tutabilirse (mid laner da lazım betsynin allah belasını versin) samsung ozone u yenen takımı tekrar görebiliriz. GAMBIT HYPE.
K
7 yıl
[Skin Concept] NA Twisted Fate
(Q) Wildcard : Throws 3 wildcards C9 TSM CLG.
K
7 yıl
Master oldum soruları alayım
Hots da zerg master oldum soruları alayım.

Not: yere düşen ovie leri yeniden spawnlıyoruz suppley block olmamak için.
K
7 yıl
CLG Yudmud hakkında
Bu çocuğu tanıyan var mı ? Eskikerden olduğunu iddia ediyor kendisi.
K
7 yıl
Nasa'nın keşfettiği gezegenler hakkında
Bazen insanların gözünde nasanın kepler teleskobuyla gezegenleri gördüğü canlanıyor ama aslında gezegeni falan görmüyoruz bize de gezegenin ışıkları gelmiyor o kadar uzak bir gezegeni yıldızının yanında görmek imkansız tıpkı sabahları yıldızları göremememiz gibi yıldızlar nasıl güneşin yanında sönük kalıyor görünmüyorsa gezegenler de görünmez ancak bir gezegen yıldızının etrafında dönerken yıldızı ile bizim aramıza girdiğinde yıldızın ışığında azalmaya sebep olur kepler uzay telekobu yardımıyla bu azalmayı kaydederiz ve bu datayla gezegenin boyutu yıldıza olan uzaklı atmosferik bileşenlerine kadar birçok bilgi elde ederiz.
K
7 yıl
target only champions
Beyler bu target only champions tuşunu hangi tuşta kullanıyorsunuz ?

Default olarak tabın üstündeki tuş buna basılı tutarsanız sadece championları hedeflersiniz mesela en basitinden yasuo oynarken grompun üstünden karşı duvara e ile kaymak için kullanmanız gerek çünkü eğer sağ tıklarken grompa vurursanız yeterince yaklaşamazsınız ve karşıya geçemezsiniz ayrıca kite yaparken de yanlışlıkla miniona falan vurmanızı engeller.

Kısaca efektif olarak kullanan varsa bana bir tuş önersin default tuş çok ters bi yerde geliyor bana.
K
7 yıl
Ekko qq
Tl;dr op diye ağladığınız ekkonun win rate i %50den az. Riotun neden oyunlarının yarısı bile kazanamayan bir heroyu nerflemesini istiyorsunuz ?

Demin bi konuya girdim artık klasik olan ekko qq konusu. Ne zamandır üşeniyodum girdim baktım lolking e win rate %50nin bile altında.

Ultisiyle istediğin adama damage yapmak nerdeyse imkansız w sunu tutturmak çok zor. Bir kere girdi mi zed gibi ahri gibi geri çıkamıyor saldırdığı zaman all-in yapmak zorunda. Çok zorlanıyosan karşına ekko gelicekse alırsın exhaustu bak bakalım damage yapıyor mu.

Adam her oyuna düz flash ignite giriyor her oyun morello çıkıyor kalkıp athene alsam flash exhaust alsam diye düşünmeden ekko qq diye ağlıyor.
K
7 yıl
Protoss neden oynanmiyor ?
ladderda karsima %60 terran %30 zerg %10 protoss geliyor. neden kimse oynamiyor artik ?
K
7 yıl
Gambit'in Hali
abi nolca bu gambite abi 0 a 4 nedir abi bi takim hic mi kazanamaz ya madem sivayacaksiniz ya neden iem de clg nin ve dignitas in agzina vurup milleti gaza getiriyosunuz abi doublelift i lane 0 6 yenen takimin bot lane i nasil bu kadar kotu olabilir abi her oyunu tasiyip syndra e+q suyla drake calan niQ nasil bu kadar sivayabilir ? man drop la baron calan diamond nasil sivar abi lcs de ?

ya arkadas sorun bende mi ya galatasaray i tutuyorum 4 yiyor bugun yine berabere kalmis abi turkiye de hwa yi destekliyorum dp den her final 3 0 yiyo dp wcs ye gidiyo onu destekliyorum sifir cekip geri geliyo abi sc2 de snute i destekliyorum her maci 2 0 alip son iki maci kaybedip gruplari kaciriyo

sorun bende mi abi yeter ya
K
7 yıl
yurtta yanimdaki eleman dhye giriyor
yanimdaki yataktaki arkadas dh konu disinda takiliyor. sa yanimdaki
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle