Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
21 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
55 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
------------

Konu kapanabilir.

2 yıl
Harf notu?

https://www.leagueoflegends.com/tr-tr/news/game-updates/karsilasma-gecmisi-internet-sayfasina-elveda/


Merhaba arkadaşlar yukarıda link verdiğim maç sonucu s- aldım. Bunun nedenini anlayabilen var mı acaba? Maçtaki son 2 ejderi karşısı aldı. Biz oyunu bitirmeye giderken aldılar 2. ejderlerini. Bir de takımım ben uzaktayken ve yaşıyorken baron aldı. Bunlar mı benim s- almama neden olay şeyler?


Ben çok muhteşem bir oyundu değilim ama ölmeden tamamlanan oyun tahmin edersiniz ki ender bir durum. Bu karakter ile aylardır 2 tane s almaya çalışıyorum işi bilenler lütfen bilgilendirebilir mi?

2 yıl
PVP

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır oyunu oynamıyordum girmek istedim ne var ne yok diye. Ama eski pvp sunucuların hiç biri yok. Bilen var mı şuanda aktif bir sunucu?

2 yıl
Clash iptal edildi.

Arkadaşlar;


Clash iptal edildi ödüllerin verilecek, biletlerin iade edilecek.


Tarzında bir yazı var oyunun uyarı bölümünde. Bende bugün clashı kazanmıştım kupayı vs geri mi alacaklar?

2 yıl
Clash

İyi forumlar. Clash için yeri olan var ise bana ulaşabilir mi? Gold 2 ligindeyim şuanda. Genellikle destek oynuyorum. Diğer koridorlar için de elimden geleni yaparım.

2 yıl
Mount and Blade Bannerlord ile ilgili sorular.
Merhaba oyunu birkaç gündür oynuyorum. Krallık vs kurdum ufak ufak bir yerler alamya ve kendime sancaktar katmaya başladım. Şimdi aşağıda sıralayacağım bir kaç sorum var.

1-) Benimle hiç alakası olmayan krallıklar durduk yere bana savaş açıyorlar ben haritanın en sol tarafındayım haritanın en sağında olan krallık yani Kuzait'ler bana savaş açıyor. Nedenini asla anlayamıyorum. Veya Aseray'lı olan elamanları haritada hiç görmüyor olamama rağmen savaş çağırısı yapıldı. Ben ilk Vlandiya ile savaşa giriştirm. Sonra Batanya bana saplamaya çalıştı öyle böyle derken Vlandiya ile barış yaptım ve Batanya ile savaşa giriştim. Sürekli birileri bana savaş açıyor iyice sıkmaya başladı. Bunu nasıl yavaşlatabilrim?

2-) Dışarıdan oyuna sancak eklemesi yaptım. Hani herkesin kendi yaptığı sancak tarzında ama benim sancaktarların bayrakları benimkinin renginde görünmüyor ne yapmam gerekiyor?

3-) Birde bu İstina'nın planı / komplosu muhabbeti nedir bilen biri anlatabilir mi?
3 yıl
İnternet sağlayıcıları ve kampanya hk.
Merhaba arkadaşlar ben saedece arada online oyun oynayıp video izleyen biriyim. 25 mb civarı kotasız internetlerde fiyat performans olarak en uygun servis sağlayıcısı hangisi sizce? Konu yeri burası değil ise kusura bakmayın uzun zamandır forumda yoktum.
4 yıl
Batı sunucusu anasayfa sorunu hk.
Batı suncusunda oyunu ingilizce oynuyor olmama rağmen anasayfa açılmıyor daha doğrusu yüklenemiyr hatası alıyorum. Oyuna onarma dahi yaptım fakat çözümü bulamadım. Aynı sorunu yaşayanlar veya çözenler varsa yardım edebilirler mi acaba?


Batı sunucusu anasayfa sorunu hk.
5 yıl
Destek rolündeki yayıncılar.
Turkish_Coffee yada Apromo dışında hiç yayıncı bilmiyorum düzenli yayıncı göremedim. Hatta söylediklerimde kaliteli yayın olsa da düzenli değil önerebileceğiniz yayıncılar varmı?
5 yıl
Saçma soru.
Arkadaşlar oyun biraz önce bakıma girdi tabiki dereceli atamadığımız için oyunu kazanıp kaybetmek önemli değil ama 8-1-2 oynuyordum belki s gelir diye hayal kurarken oyun gitti. Sorum şu oyun komple oynanmamış mı sayılıyor yoksa bir ihtimal s verir mi 7. seviyeye gidebilmek için
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle