Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
18 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
43 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Oral-B ağız gargarası hakkında
Arkadaşlar üründe son kullanma tarihi yazmıyor sadece 12.2017 yazıyor. Bu ürünlerde son kulllanma tarihi var mı?
4 yıl
Beyler bir film vardı eskilerden adını unuttum
Çocukluk yıllarımda izlerdim bir kaç sahne aklımda Motor ve Balyoz tarzı silah kullanan bir karakter vardı böyle hurdalık gibi bir yede yaşardı bir kız ve yaşlı bir adamla birlikte yaşıyordu. Yani böyle hurdalığın kapasını falan gibi şeyler aklımda kaldı sadece.

Hatırlayan var mı?
5 yıl
Araç sahibi olmak mı? Kiralamak mı daha mantıklı?
Son zamlardan sonra bunu düşünmeye başladım arkadaşlar herkes fikrini olumlu / olumsuz belirtsin lütfen. Şuan yıllık kiralamak bana daha mantıklı gelmeye başladı. Yeni zamlarla aracın yıllık ortalama 3000+ TL üzeri masrafı olacak gibi görünüyor. Ortalama bir araç kiralama daha ucuza gelecek üstelik muayene bakım vs derdi de yok .
5 yıl
Türk Telekom Cihaz iadesi. Bir el atın.
Arkadaşlar babama bugün T telekomdan akıllı telefon aldık. Faturasına ek 12 ay taahütle fakat ürünü beğenmedik. Çabuk ısınıyor. Bir üstüne bize kutusu açılmış kurulumu yapılmış ürün verdiler. Büyük ihtimal daha önce birilerine iteleyip geri aldıkları üründü. Saflığımıza geldik aldık. 1 saat sonra geri götürüp iade etmek istediğimizde iade kesinlikle almadıklarını. Hatta ücret ödememiz gerektiğini söyledikler. Ben açıkça tüketici haklarına göre 7 gün cayma hakkımın olduğunu vs söyleme rağmen yasal olarak birşey bulamayıp uydurma seyler söylediler.

Daha sonra ürünü iadesini servise soracaklarını vs söylediler cihazı sen al kullan dediler.
Bende hayır deyip imzalı kaşeli yazıyla onlara bıraktım.

Özetle şimdi doğru mu söylüyorlar? Ben bu cihazı iade edemez miyim?
5 yıl
Klavye ve faremin bluetooth portu bozuldu yardım
Arkadaşlar Klavye ve faremin bluetooth portu bozuldu bu yuzden pc acilmiyor klavyesiz. gidip normal bir usb bluetooth alsam klavye ve mause okur mu?
5 yıl
Park halindeyken yandaki aracın kapısının çarpması yardım
İyi forumlar abilerim kardeşlerim oturduğum apartmanın parkında araçları yan yana park ettiğimizden aracın sağ ve solundaki araç sahipleri kapılarını açarken dikkat etmiyor sahipleri dikkat etse çocukları yapıyor ve uyarmıyorlar açarken hep diğer araçlara zarar veriyorlar! Bu yüzden arabanın sağı solu hep zarar gördü! Artık yapanı görsem gidip dersini vereceğim! Ben kimsenin malına zarar gelmesin itinayla açıyorum kapımı arabamı park ederken çizgilere kadar dikkat ediyorum özeniyorum ama malum Gdoğuda yaşamak zorundayım burada ki insanların halini durumu biliyorsunuzdur az çok ve buna bir çare de bulamıyorum!

Ne yapmalıyım bu sorundan kurtulmak için böyle giderse arabada kaporta diye birşey kalmayacak!
5 yıl
Mini Onarım ve Tramer Kayıtları
Arkadaşlar aracımın ön tamponun ızgarasında ve tampon lipinde kırık olustu! Bunu gidip serviste yaptırmak istiyorum kasko sigorta falan uğraşmak istemiyorum! Bu işlerinde acemisiyim ve tramer konusunda hassas olduğum için merak ettim şimdi onarımı yaptırırsam bu islem tramerde çıkar mı? Kaza falan değil neticede plastik parça üstelik! Yani 100 lirada olsa çıksın istemiyorum! Hani yanlış anlamayın kurnazlık peşinde değilim satarken falan sıkıntı olması açısından değil zaten olmaz da 😄 ufak bir şey ama hassasım bu konuda! O yüzden merak ettim!

TEMSILI RESIMLER
u
5 yıl
Trafikte neden bu kadar öfkeliyiz?
Bu sinir halini bir türlü anlamıyorum kaza önünde kırma vs durumlarını geçtim en basiti ışıkta bir saniye geç kalkmada bile kavga ediyoruz. Hemen hemen herkesin arabasında levye sopa vs aletler var. Çevremde ki en sakin adam dediğim babam bile o direksiyonun başına oturunca bir başka kişiye dönüşüyor küfürler kornaya basmalar bir tavırlar falan adamı tanıyamıyorum! Hani normal yanından geçen arabaya tepki göstermeler falan en iyi şoför benim havaları diğer araçlar sürekli hatalı kullanıyor bilmişliği yani çözemedim ben bizim milleti.

Normalde 2 dk önce mutlu bir şekilde arabaya binen adamlar küfürbaz haydoya dönüşüyor Nasıl bir ruh hali bu? Niye bu öfke?
5 yıl
Gösterge ve Yol Bilgisayarı çalışmıyor
Arkadaşlar 2014 symbol aracıma bugün binip çalıştırdım fakat ne göstergelerde ne yol bilgisarayın da tık yok sanki kontağı hiç çevirmemişim gibi ekran simsiyah! Gaza basıyorum tık oynama yok! Daha sonra sigorta kutusunu açıp gösterge sigortasını bir kere söküp taktım bu defa göstergeler sürekli yeniden başlıyor yani kontağı her sefer yeni açmışım gibi kendini yeniden başlatıp duruyor! Devir ve hız göstergesi ise geç tepki veriyor! Bugün pazar serviste kapalı olduğu için ilk buradan bilgi almak istedim. Bilgisi olan bir yardımcı olsun lütfen!
5 yıl
edit (silinebilir)
edit
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle