MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
16 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 ay
samsung galaxy s8plus instagram görüntü sorunu

dostlar, geçen hafta samsung galaxy s8plus aldım. bu sabaha kadar instagramda hiç sorun yoktu. ancak telefonda videoların bazılarında aşağıdaki gibi bir görüntü oluyor. bunu nasıl çözebiliriz? yardımcı olurmusunuz?


https://dosya.co/jucosa6w59ry/instagram_hata.mp4.html

2 yıl
Vodafone taahhütlü faturaya 2,5-3 TL ekstradan ekliyor
vodafone'da her şey dahil 32 tl'ye taahhütlü paket almıştım. ama her seferinde fatura 34,5 TL civarı geliyor. sizde de böyle oluyor mu?
2 yıl
The Truth About the Harry Quebert Affair
ABD | 2018 | Dram, Suç | Ben Schnetzer, Kristine Froseth, Patrick Dempsey
imdb : 7.3

Sezonu 10 bölüm sürecek bir mini dizinin konusu. Genç bir yazar ilham bulmak için akıl hocası Harry Quebert’in (Dempsey) evine gelir. Ancak bu sayede Harry’nin uzun zaman önce kaybolan 15 yaşındaki Nola Kellergan’ın cinayetiyle suçlandığını öğrenir ve kendisini bir cinayet soruşturmasının ortasında bulur.Daha ilk bölümden saran harika bir dizi. Tavsiye ederim.
2 yıl
Psikiyatri ile ilgili
aaa
2 yıl
Telekoma numara taşımada müşteri hizmetleri yetersizliği, bilgi alamama
Arkadaşlar merhaba,
geçtiğimiz hafta annemi turkcell'den telekoma geçirmek için internetten başvurdum, aradılar ve sözleşme ile hattı yolladılar. Cuma günü kargo geldi, hattı getirdi ve sözleşme evraklarını geri aldı. Ne zaman hat aktif olacak diye sorduk bilmediğini söyledi. 4441500'ü aradım. Bilmediklerini, ulaşabileceğimiz bir numara olmadığını ve hat aktif olunca bizi arayacaklarını söylediler. Evin oradaki telekom bayiine gittim onlar da bilmediklerini söylediler. Bu nasıl bir müşteri hizmeti, nasıl bir sistem anlamadım. Nereyi arayarak ben hattın ne zaman açılacağını öğrenebilirim?

Kendim 1 ay önce vodafone'a geçtim ve her süreçte acayip ilgili ve yardımcıydılar. Çok pişman oldum telekoma karar verdiğimize.
2 yıl
Türk Telekom'a numara taşıma süreci ve müşteri hizmetleri yetersizliği
yanlış yere açmışım. silebilirsiniz. teşekkürler.
3 yıl
numara taşımadan sonra oluşmayan son ay faturası
merhabalar, numaramı başka operatöre taşıdım. ancak son turkcell faturamı sorguladığımda aradan 2 hafta geçmesine rağmen henüz faturanın oluşmamış olduğunu görüyorum. ödenmedi diye faiz oluşturmasınlar diye sormak istedim. fatura tahminen ne zaman oluşur? bileniniz var mı?
3 yıl
Beyin ile ilgili belgesel
merhaba dostlar,
beyinle ilgili önerebileceğiniz belgeseller var mıdır?
3 yıl
Ön izlemeli Video programı tavsiyesi
merhaba arkadaşlar,

youtube'da video izlerken aşağıdaki resimdeki gibi istediğimiz sahnenin başlangıcını görüp gidebiliyoruz. Bu şekilde bir video izleme programı da var mıdır? Varsa adını yazabilir misiniz?

4 yıl
Ver Elini Aşk (Kanal D - Ali İl)
Eğlenceli bir dizi olmuş. Minik bebek çok tatlı.

Kaan, Amerika’da doktora yaparken yaşadığı tek gecelik ilişkiden doğan 9 aylık kızıyla birlikte İstanbul’a döner. Bebekten haberi olmayan ve torununun hala Amerika’da olduğunu sanan dedesi Emin Ağa, onu baş göz etmek için Antep’e çağırır. Fakat, Kaan hiç oralı olmaz. Diğer yandan dedesinin Kaan’ı evlendirmek istediği köylü kızı Ayperi de ablasının peşinden İstanbul’a gelmiştir. Kader, Kaan ve Ayperi’yi İstanbul’da bir araya getirir.Bebeğine bakan bakıcı kaçınca Kaan, Ayperi isimli bu köylü kızını dadı olarak işe alır. Despot bir iyilik perisi olan Ayperi, hem bebeği sahiplenir, hem de haylaz Kaan’ı adam etmeye girişir. Tüm bunlar olurken Kaan ve Ayperi’nin haberi olmasa da dedeleri onların kaderini yıllar önce birlikte yazmıştır.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.