Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
03 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
18 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
Cabal ne durumda??
beyler eski bir oyuncuyum 4 senedir oynamıyorum.şuan EU ve steamden oynanan 2 cabal var gibi gördüm.yeniden başlamayı düşünüyorum ama zamanında bırakma sebebim her yerin bot hackle dg atan adamlarla dolmasıydı.durum hala bu şekilde mi. başlamaya değermi? aynı zevki alabileğim başka bir mmrpg bulamadım o yüzden yeniden dönmek istiyorum
bu arada başlamak için eu mu steam mi mantıklı ?
6 yıl
mu 2 mi çıkıyor ??
6 yıl
laptop boş durduğunda kasılıyor! yardım!
arkadaşlar laptobumda normal başında kullanırken hiç bir sıkıntı olmuyor fakat 10 dakika falan başında olmazsam birşeyler yapmazsam geldiğimde hiç bir işlem yapmaz oluyor. hatta kapatamıyorum bile mecburen power tuşuna basılı tutarak kapatabiliyorum. yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
6 yıl
laptop boş durunca kasıyor!
selam arkadaşlar. laptobumda son zamanlarda bir sorun çıktı. laptoba 10 dakika falan dokunmazsam klavyeye veya mouseye başına tekrar oturduğumda hiç bir işlem yapamıyorum kasılıyor. laptobu kapatamıyorum bile güç düğmesine basılı tutarak kapatmak zorunda kalıyorum.tekrar açtığımda bir sıkıntı olmuyor.yani bilgisayarımı açık bir şekilde bırakamıyorum.virüs yok,combofix falan yaptım.güç seçeneklerinden sürekli uyanık kal yaptım.sorun düzelmedi.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler iyi forumlar.
7 yıl
cabal an error has been detected by the hacking protection system hatası
oyuna girdiğimde şifre yerine gelmeden bu hatayı veriyor. internette araştırdım bir çok başlık var bu konu için ama hiç birini çözen olmamış bilen varsa şuna bi yardım etsin lütfen.

denediklerim:game guard sildim girdim olmadı. oyunu tekrar yükledim olmadı.virüs yok bilgisayarda.formatta attım.virüs programlarınıda kaldırdım.

teşekkürler
7 yıl
BİR LAPTOBUN DİĞER KULLANICILARI ETKİLEMESİ ?? YARDIM LÜTFEN
Merhaba arkadaşlar öğrenci evinde 3 kişi kalıyoruz.fiber internetimiz var. 1 arkadaşımızın laptobu internete bağlandığında diğer 2 laptop bundan çok kötü etkileniyor.internet yavaşlıyor,oyunlarda ping artıyor ama sadece o arkadaşımızın laptobu açıldığında oluyor bu. hatta biz normal kullanımdayken o laptobunu kapattığı zaman anlık kesilme yaşıyor diğer 2 laptop . bunun nedeni ne olabilir acil yardım teşekkürler
7 yıl
Dijital davula ses eklemek ? yardımmm
merhabalar.Yamaha DTX 500K davula sahibim ve davula farklı tonların seslerin falan sonradan içine atılabildiğini duydum.Fakat internette hiç bir bilgi bulamadım.
acaba nasıl yapabilirim ?? cevaplar için şimdiden teşekkürler.
7 yıl
Dijital davula ses eklemek ? yardımmm
merhabalar.Yamaha DTX 500K davula sahibim ve davula farklı tonların seslerin falan sonradan içine atılabildiğini duydum.Fakat internette hiç bir bilgi bulamadım.
acaba nasıl yapabilirim ?? cevaplar için şimdiden teşekkürler.
7 yıl
logitech G300 DPI ayarı yardım !!!
merhabalar.Bugün logitech g300 mouseyi yoğun öneri üstüne aldım ve ayarları bölümünde DPI muhabbetiyle karşılaştım dpi nin ne olduğunu öğrendim fakat ayarları nasıl yapmam gerektiği hakkında yardımınıza ihtiyacım var. normal mouse hızından biraz daha hızlı kullanan biriyim. DOTA 2 tarzı oyunlar oynuyorum sizce nasıl yapmalıyım?
şimdiden teşekkürler.

8 yıl
Roland TD-4KP elektro bateri
arkadaşlar elektronik davul için roland markayı öneriyor çoğu insan.internette fiyat araştırması yaptığımda Alesis,MEDELI gibi markaların rolandın neredeyse yarı fiyatı olduğunu gördüm.sizce ne olursa olsun roland mı dersiniz? diğer markalar rolanda göre çok mu geridedir ? Roland TD-4KP almayı düşünüyorum bi fikriniz var mıdır ? başka bir öneriniz var mıdır ? evde kulaklıkla çalışmaya uygunmudur? çok soru oldu

Teşekkürler.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.