Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
M

Yüzbaşı
10 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
70 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
M
8 yıl
Lastik tavsiyeleri
Merhaba arkadaşlar yeni lastik alacaklara bu konuda tavsiyelerde bulunursak hepimiz için çok faydalı olur.Araç sahipleri kendi kullandıkları ebat ve modeller hakında yorum yapabilirlerse herkes bu bilgilerden faydalanabilir.

Örnek olarak ben başlayayım aracım Ford Fiesta 2009 model..Continental lastikler 87.000 de artık ve ömrünü tamamlamış haldeler. Biraz fazla ses yapıyor ama kuruda yol tutuşu oldukça iyi.Ama ıslakta çok performanslı gelmediler bana .Yine de alınabilir bir lastik markası orta kalitede diyebilirim.
Ancak lastiklerimi şu an değiştirmek istiyorum ve oldukça kararsız kaldım
Lastik ölçülerim 195 /50 /15

Kumho,
Hankook
Pirelli
Syron arasında kaldım..

Özellikle Syron kullanan arkadaş varmı incelemelerinde oldukça yüksek puanlar almış ve en ucuz fiyat onda

http://www.n11.com/syron-195-50-r15-82v-race-1-plus-P13923323?cid=800105_13923323

Yorumlarınızı bekliyorum
M
9 yıl
Bir Ayrılık Güncesi..
Merhaba arkadaşlar..Öncelikle gerçekten benim için çok ama çok ciddi bir konu..Lütfen geyik yapmak isteyenler,eğlence arayanlar,canı sıkılıp iki laf edip gidenler,konuya mesaj yazmayınız..Samimi eleştirel fikir verici her türlü olumlu olumsuz yoruma açığım,sadece espiri yapma amaçlı olmasın yeter.

Öncelikle aklı başı yerinde işi gücü olan biriyim.Kendimi ruhsal açıdan çok ama çok bunalımda hissediyorum.İçimi dökmek yıllarca müdavimi olduğum bu güzel forumda sıkıntılarıma bir nebzede olsa yardımcı olabileceğinizi umuyorum.Sizleri arkadaşlarım abilerim kardeşlerim gibi görüyorum.Askerden geldikten sonra ilkokul arkadaşlarımdan biriyle yıllar sonra tekrardan tanıştım buluştum ve çıkmaya başladık..Hayatımda hiç öyle olmadadım gerçekten.Hasta yatağımdan çıkıp koşarak onu görmeye gidiyor,saatlerce onunla vakit geçiriyor ömrümün en heyecanlı en güzel zamanlarını yaşıyordum.İyi anlaşıyorduk hiçbir problemimiz yoktu.Çok ama çok güzeldi,sevecendi yetenekliydi kısacası ömrüm boyunca hep hayal ettiğim kişiydi..Çok güzel olması beni korkutuyordu aslında çünkü erkekler hep etrafında pervane olmuştu bu zamana kadar.Benden önce biriyle nişanlanıp ayrılmıştı..

Çıkmaya başladıktan 6 ay kadar sonra babası beni tanışmak için çağırdı.Gittim tanıştım çok sevdiler beni hatta kızımızı hemen alıp götürebilir bile demiş annesi gülerek çok efendi çok iyi biri demiş..Sonra ben ailemle tanıştırdım.Evimize geldi ama neredeyse hiç konuşmadı.Utangaçlığına verdim bende.

Birkaç ay sonra annesi kanser oldu..Aylarca hastanelerde gidip geldim ilgilendim..Fakat durumu kötüydü..Bu sefer ailesi bize baskı yapmaya başladı hemen evlenmemiz konusunda.Durumu biliyordum inanılmaz üzülüyordum ben de bir an önce evlenmek istiyordum ama işlerim pek yolunda değildi.Üç kuruşa çalışıyordum ve yeni ev aldığımız için inanılmaz borcumuz vardı.Ailemi ikna etmeye çalıştım istemediler..Düğün yapacak durumda olmadığımızı söylediler sürekli ertelediler.En son net bir tarih belirledik nişan konusunda..Herşeyi yavaş yavaş yoluna koymuştum iş değiştirmiştim o arada..Samimiyet biraz artsın diye annesini ve kendisini evimize çağırdım.Otururken bizim ailer dostlarımız geldi.Fakat bunlar sanki özellikle çağırmışız zannedip tavır takındılar.Kız arkadaşımada annesini alıp kalkıp gittiler.Öylece kalakaldım bende.Sonrasında bizimkilerde kızdılar ve kavgalar başladı.

Kavgalar sonucunda ailem istemeye gitmeyeceklerini söylediler.Kız arkadaşımında ailesi bana bekleme işleri yoluna sokmam konusunda pek vakit tanımadılar.Ya ailemi silip evlenecektim yada işleri yoluna koymak için sabredecektim.Ailemi de silemezdim sevdiğim insanıda .Dolayısıyla sürekli uğraştım ailemi ikna etmek için aylarca tedavi gördüm stresten.

En son tamam dediler sen nasıl istiyorsan yoksa seni kaybedeceğiz dediler.Ama o artık geç dedi kabul etmedi.


Lakin bu sırada kız arkadaşım yolda biriyle tanışıp çıkmaya başlamıştı bile çoktan..Sorduğumda bunu annesi için yaptığını sırf annesi görsün diye evleneceğini söyledi bana.İnanamamıştım..Yalnızca birkaç ayda bir sevgili bulmuştu kendine..Ve evlendi sonunda..Yalvardım yakardım engel olamadım.Ve annesi o evlendikten birkaç ay sonra vefat etti..

Aylarca tedavi gördüm,tansiyon hastası oldum gecelerce uyumadım döktüğüm gözyaşının haddi hesabı yok..Çok düşündüm..Hatamı yaptım acaba ailemi silip hemen evlensem mutlu olabilirmiyim diye çok düşündüm.Kendimi çok yargıladım gitmediğim psikatrist psiklog kalmadı..

O ise evlendikten sonra birkaç kere aradı..Nasılsın iyimisin dedi o kadar.Şimdi de öğrendim bebek bekliyormuş.


Beni seviyorduysa eğer gerçekten bunu yapabilirmiydi.?Annesi için kendini feda etti desem evlenip hemen çoluk çocuga karısmasımı gerekiyordu ? Ben ailemi silmemekle hatamı ettim?

Dostlar yardımlarınıza muhtacım..
M
10 yıl
Avea Online İşlemler MMS
Arkadaşlar dün telefonuma acil olarak bakmam gereken bir mms geldi fakat ayarlarım olmadığı için göremedim.Daha sonra ayarları yapmış olmama rağmen mms telefonumda gözükmüyor.Ayarları yapıp telefonu yeniden başlattım ancak herhangi bir değişiklik olmadı.Telefonum Samsung Galaxy S2..Sanıyorum Avea online işlemlerden görünebiliyormuş.Ancak online işlemlere girdiğimde hangi menü altında olduğunu bulamadım.Nasıl bakabilirim bu mms e yardımcı olabilecek var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.