Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
08 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
105 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
50Mbps İle 3MB/s İndiriyorum [YARDIM]

Merhaba, bildiğiniz gibi indirme hızınızın speedtestte çıkan hızın 8'de biri olması lazım ama ben steamde,epic gameste, originde max 3mb görüyorum. bazen 3.30 oluyor o kadar.

diyeceksiniz ki sunucular o kadar hıza izin veriyordur ama oyun indirirken youtubeda 1080p videolar kasıyor veyahut normalde anında açılan siteler geç açılıyor. 25mbps hız oyuna gitse youtube'a 25mbps kalıyor ama ona rağmen yüksek kaliteli video açmakta zorlanıyor.

yani internetim sanki sadece speedtestte 50mbps gösterecek şekilde ayarlanmış da kalan her yerde 25mbps hız veriyormuş gibi..

Sizce çözümü ya da sebebi ne olabilir bu problemin?

2 yıl
Yeni turkcelli paketi hk.
3 yıl
İnternet harcaması hk.
Şimdi ben snaptube aracılığıyla youtube'dan video indirdiğimde sosyal medya internetimden mi harcar yoksa her yöne internetimden mi?
3 yıl
Hat Devir Ücreti
Yakın zamanda hattını devretmiş kimse var mı? Ne kadara patlıyor?
3 yıl
İnternet Harcama Önceliği
Şimdi benim hem günlük normal internetim hem de aylık sosyal medya internetim olduğu zaman sosyal medyaya girince sosyal medya internetimden yiyor. Bunu günlük internet ile değiştirmek mümkün mü?
3 yıl
Aliexpress'ten Alışveriş Yapanlar Bir Bakabilir Mi?
Siparişimi vereli tam bir ay oldu. Sitede verilen takip kodunu girince şöyle bir şey çıkıyor;Burada PTT'nin yanındaki soru işaretine tıklayınca da şöyle bir şey çıkıyor.
Sitedeki takip durumu da böyle;Bu sanırım takipsiz kargo yani kargocu gelip kapıya bırakıp gidiyor ama şöyle bir sorun var ki ben yurtta kalıyorum. Kapıya bırakma işi olmaz ki.
Siparişi vereli de 1 ay oldu. 20 günde falan geliyor diye biliyordum. Acaba Türkiyeye gelmiş olabilir mi? Ne yapmamı önerirsiniz?
3 yıl
Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Gençler ben Antalya'da okuduğum için Antalya'da girmek istiyorum sınava ama sadece bitirdiğim lisenin çevre illerini seçebiliyorum, var mı bunun bir çözümü?
4 yıl
Note 3 Batarya Sorunu Hk. Yardım Lütfen
Telefonum note 3, eskidi ama işimi görüyor ve telefona 2k verecek param yok şimdilik. Sürekli çok ısınıyor ve batarya performansı da berbat düzeyde. Yeni batarya alırsam. Bu sorunlardan kurtulma ihtimalim nedir? Orijinal bataryasını almak istiyorum ve 150₺ civarında, şimdi durduk yere 150₺'yi de çöpe atmak istemiyorum. Bu işlerden anlayan biri aydınlatabilirse çok sevirinirim.
4 yıl
Adana'da Yaşayanlar Bakabilir mi?
Havaalanı kavşağı neresi oluyor? Maps'e yazdığımda bir şey çıkmıyo.
https://maps.app.goo.gl/gP9Lc
Burası olduğunu düşünüyorum ama emin olmak adına sorayım dedim.
4 yıl
Milli Maça Passolig Olmadan Girilir Mi?
Salı günkü Tr-Ukrayna hazırlık maçına girilebilir mi passolig olmadan?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle