Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
07 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
347 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
BDDK ve Merkez Bankası'ndan EFT ücretlerinde indirim kararı!
Merkez Bankası ile BDDK, banka müşterilerinden alınan ücret ve komisyon ücretlerini düşürdü. BDDK'dan "Finansal Tüketicilerden Alınacak Ücretlere İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik" ile Merkez Bankası'ndan "Bankalarca Ticari Müşterilerden Alınabilecek Ücretlere İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ" Resmi Gazete'de yayımlandı. Böylece, BDDK ve Merkez Bankası, banka müşterilerinden alınan ücret ve komisyonlarda ücretleri düşürdü.

MOBİLDEN YAPILAN BİN TL ALTINDAKİ EFT ÜCRETLERİ 1 TL'Yİ GEÇEMEYECEK
Buna göre, EFT işlemlerinden alınabilecek ücret, işlem tutarının bin TL ve altında olması halinde mobil bankacılık uygulamaları ve internet bankacılığı aracılığıyla yapılan işlemler ile düzenli ödemelerde 1 TL'yi, ATM'den yapılan işlemlerde 2 TL'yi, diğer kanallar ile yapılan işlemlerde ise 5 TL'yi geçemeyecek.

MOBİLDEN YAPILAN 50 BİN TL'YE KADAR OLAN EFT ÜCRETİ 2 TL'Yİ GEÇEMEYECEK
İşlem tutarının bin TL ile 50 bin TL arasında olması halinde bu sınırlar sırasıyla 2 TL, 5 TL ve 10 TL olarak, işlem tutarının 50 bin TL üzerinde olması halinde bu sınırlar sırasıyla 25 TL, 50 TL ve 100 TL olarak uygulanacak.

Kaynak: İHA
4 yıl
Binali Yıldırım DH Üyelerinin Bayramını Kutlar SS'Li
Son başbakanımız, eski meclis başkanımız, son olarak da
AKP İstanbul Belediyesi baskan adayı Sayin Binali Yıldırım bayramımızı kutluyor.

Binali Yıldırım DH Üyelerinin Bayramını Kutlar SS'Li


Binali Yıldırım DH Üyelerinin Bayramını Kutlar SS'Li
4 yıl
4 Nisan 1997 - 4 Nisan 2019 Alparslan Türkeş'in vefatının 22.Yılında Rahmet ve Minnetle...
RUHU ŞAD MEKANI CENNET OLSUN.

4 Nisan 1997 - 4 Nisan 2019 Alparslan Türkeş'in vefatının 22.Yılında Rahmet ve Minnetle...

Başbuğ Alparslan Türkeş'in Özlü Sözlerinden;

Hepiniz birer Türk Bayrağı'sınız. Bayrağı lekelemeyin, kirletmeyin yere düşürmeyin.

Bölünme kabul etmez, kutsal bir bütün halinde Büyük Türkiye'yi yeniden inşa edeceğiz...

Emirlere mutlak itaat lâzımdır. Laubali, gevşek, disiplinsiz, metotsuz kimselerle dâvamız yürümez. Her şeyde örnek olmak lâzımdır.

Millî kalkınmamızı gerçekleştirmek, her Türk ferdini hür yapabilmek için Türk Milletini yeniden kurmak zorundayız. Vatandaşlarımız arasında parti, mezhep, ırk ve bölge farkı gözetmeksizin karşılıklı sevgi ve saygıya dayanan bağlar dokuyacağız.

Başarı için muntazam plânlı çalışma yapmak lâzımdır. Son nefesimizi verinceye kadar çalışacağız.

Cesaret, yüreklilik, atılganlık olmayan hiçbir dâva başarıya ulaşamaz.

Alınan görevleri yapmak ve yapıldığını takip etmek lâzımdır. Millet hayatında başarı devamlılığa bağlıdır.

Kendinizi küçük görmeyiniz. Sizler büyük kuvvetsiniz. Vazifenizi hiçbir zaman unutmayınız. Kuvvet birliktir. Dâvamızın geleceği birliktedir. Birlik, beraberlik içinde olmaktır.

Komünist sistemlerde halkın esaret altında oluşunun sebebi bir mülk sahibi olamamasıdır.
Hürriyetin tek garantisi mülkiyettir.

Bizim savunduğumuz Dokuz Işık'çı sistemin hedefi Türk Milletinin her ferdini mülk sahibi yapmaktır.

İnsanlık âleminin en şerefli bir ailesi Türk Milletidir. Dokuz Işık demek, Türk Ülküsü demektir.

Türk töresi, Türk ülküsünün ayrılmaz parçasıdır.

Ülküsüz insan çamurdan farkı olmayan bir varlıktır.

İslâmiyeti ele alıp Türklüğü inkâr etmek ihanettir. Bunun tersi de aynı derecede gaflet ve ihanettir.

Türkün en önemli vasfı teşkilâtçılığıdır.

İnsanlar; yoksulluğa, açlığa, susuzluğa tahammül ederler. Fakat adaletsizliğe, hor görülmeye, aşağılanmaya ASLA müsaade, müsamaha etmezler.

Ahlâkçılık anlayışımız, Türk Ahlâkı ve Müslümanlık inancından meydana gelmiştir.

Türk töresinin bir diğer şartı da haddini bilmektir. Haddim bilmek... Ne kendinizi dev aynasında göreceksiniz. Herkese yukarıdan bakacaksınız, ne de kendinizi aşağıdan göreceksiniz, aşağıdan bakacaksınız.

Türk Töresinin bir şartı da yüksek vazife duygusudur. Vazifeyi her ne pahasına olursa olsun yapmaktır. Diğer bir şart, toplum uğrunda her çeşit fedakârlığı yapmaktır. Millete hizmet yolunda şahsi menfaatlerden, şahsi zevklerden feragattir. Vazgeçmektir. Kişiler kendilerini millet için feda ederler. Türk Milleti'nin büyüklüğü böyle yükselecektir. Onu sizler yaşatacak, sizler yükselteceksiniz. Türk Töresinin en önemli bir gereği de sır saklamaktır. Sır saklamak...

Bir fikre, bir ideolojiye, kendisinden daha üstün bir fikirle karşı çıkılır. Karşı fikir kaba kuvvetle ezilemez

TÜRKLÜK bedenimiz, İslamiyet ruhumuzdur. Ruhsuz beden ceset olur.

Fikir, iman, ülkü aşkı ... İnsanları güçlü yapan bunlardır.

Türkçüler Günü olan 3 Mayıs (1944) büsbütün ayrı bir düşüncenin sonucudur. İç düşman olan, kılık değiştirerek milletin içine giren ve hükümetin gafletinden yararlanan komünizme karşı Türkçü gençlerin bir uyarma yürüyüşüdür.

Milletler yabancı kuvvetlerin orduları ve diğer maddi güçleri tarafından yok edilmeden önce, manevi ve fikir güçleri tarafından esaret atına alınırlar. Böyle bir toplumun esir ve yok olması kesin hale gelir.

Türk Devletinin yenilmez, zinde hayat gücü ve Türk Milletinin teminatı ve istikbali gençliktir.

Türk aydınları için Batı'nın sığınması olmak bir ideal olarak benimsenmiştir. Milletimiz için bundan korkunç felaket düşünülemez."

Davalarımızın çözümü kendimize dönmek, sarsılmaz bir birlik halinde el ele vermek ve geceli gündüzlü çalışmaya girişmekle mümkündür.

Gençliğimizi büyük bir savaş beklemektedir. Bozgunculuğa, tembelliğe, ahlaksızlığa, cehalete, yalancılığa karşı büyük bir savaş.

Ülkücüler, insanlık âlemi içinde ne uşak olmayı, ne de başkalarını uşak olarak kullanmayı kabul etmeyen şerefli bir bayrağın taşıyıcısıdır.

4 Nisan 1997 - 4 Nisan 2019 Alparslan Türkeş'in vefatının 22.Yılında Rahmet ve Minnetle...
4 yıl
KPSS'de Aldığı 88.295 Puanla Fizik Öğretmenliği alanında Türkiye 1.si Mülakatta 54 Puan Alıp Elendi
KPSS'de aldığı 88.295 puanla fizik öğretmenliği alanında Türkiye birincisi olan Deniz Eren Demir, mülakatta 54 puan alarak elendi. Demir "Tüm soruları bilmeme rağmen neden elendim, hiç bilmiyorum" dedi.

Deniz Eren Demir adlı öğretmen adayı, fizik alanında 88.295 puanla Türkiye 1'incisi oldu. ÖSYM'de Türkiye 1'incisi olduğuna dair belgeyi kendisine iletti. Fizik birincisi Demir, mesleğini yapmak için sözleşmeli öğretmenlik sınavına girdi. Ancak, mülakatta 54 puan verilerek elendi.

BRANŞINDA TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU

Sözcü'de yer alan habere göre; Fizik alanında birinci olan Demir, mülakatta elenince büyük bir şok yaşadı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Demir, "2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı'nda 88.295750puan aldım. ÖSYM'nin açıkladığı sıralamalara göre Fizik Öğretmenliği branşında Türkiye birincisi, Fizik ve Fizik Öğretmenliği branşında ise Türkiye ikincisi oldum. Ardından 14.12.2018 tarihinde yapılan mülakat sınavına katıldım. Mülakat sınavında tüm sorulara doğru cevap vermeme rağmen 54 puan alarak başarısız kabul edildim.

"BİR YILLIK SÜRE İÇİNDE NE OLDU ANLAMADIM"

2016'da girdiğim mülakatta 95 puan aldım. Bütün soruları bildiğim halde ne oldu da bu yılki mülakatta elendim? Girdiğim mülakatların hiçbirinde komisyon üyeleri tarafından zarfın içinde bulunanların dışında bir soru ile karşılaşmadım. 54 puan verilen son mülakatımda da sorulan soruları yanıtlarken puanımın düşük verilmesine neden olacak herhangi bir durum yoktu. Ben geçen bir yıllık süre içerisinde ne oldu da kendimi ifade edemez hale geldim ve bu kadar farklı puan aldım, anlamış değilim."

İşte Deniz Eren Demir'in sınavdan ve mülakattan aldığı puan;

KPSS'de Aldığı 88.295 Puanla Fizik Öğretmenliği alanında Türkiye 1.si Mülakatta 54 Puan Alıp Elendi

KPSS'de Aldığı 88.295 Puanla Fizik Öğretmenliği alanında Türkiye 1.si Mülakatta 54 Puan Alıp Elendi

https://m.haberler.com/kpss-turkiye-birincisi-mulakatta-elendi-11730185-haberi/
4 yıl
SAMSUNG 860 EVO 250GB FİYAT: 237,61 TL (TR DİP FİYAT) + Bonus Karta En Az 10TL Bonusla 227.61
4 yıl
Samsung 860 EVO 2.5" SATA3 SSD, 250GB FİYAT: 288,02 TL
5 yıl
11.11 Dünya Yalnızlar (Saplar) Gününüz Kutlu Olsun Ey Saplar :)
Çin'in 1993’te Nanjing Üniversitesi’nde 11.11'de yalnızlığı temsil eden “1” sayısını en çok bulunduran tarih olmasını değerlendiren sap damsız erkek hemcinslerimiz tarafından başlattığı söylenen yalnızlar, bekarlar günü veya bachelors gününüz kutlu olsun. Tüm sapların 11.11 ini kutların. 1-1 lerinize de hediye almayı unutmayın.
5 yıl
Lipton Filiz Dökme Çay 1000gr 25,90; 2Kg 38,85; 4kg 77,69 TL/Lipton Earl Grey 900gr 2li alımda 17,94
hepsiburada da seçilmiş süpermarket ürünlerinde ikincisi %50 indirimli kampanyasıyla 2 kg çay alındığında kilosu 19.5 a geliyor. bu fiyata lipton filiz bulunmaz. tüm herşeye zam geliyorken stok yapılır.

https://www.hepsiburada.com/lipton-filiz-dokme-cay-1000-gr-p-HBV00000BGPLY?magaza=Hepsiburada

bergamot aromalı sevenler içinse Lipton Earl Grey 900 gr tek alımda fiyat 23,92 TL ikili alımda 35,88 TL olup 900gr 17,94 TL ye geliyor.
https://www.hepsiburada.com/lipton-earl-grey-dokme-cay-900-gr-p-HBV000007UFBN?magaza=Hepsiburada
5 yıl
Granny in Paradise benzeri oyun bilen var mı?
Granny in Paradise benzeri oyun arıyorum bilen oynayan var mı?
5 yıl
GittiGidiyor Yeni Üyeliklere 100/20 İndirim
Yeni üyeliklere 80/20 indirim tanımlaması bitti. Yeni kampanya 100/20 şeklinde.

Aşağıdaki anlatım 80/20 indirimde geçerliydi. Şuanda aktif olan 100/20 de geçerli değil. Nasıl olacağı konusunda son sayfalarda anlatımlar var deneyebilirsiniz

not: açtıkları hesaba 80/20 tanımlanmayan forumdaşlar; CCleaner ile tam temizleme yapıp Vpn ile chrome, opera, yandex, edge vb tarayıcılar ile gizli sekmeden giriş yaparak üyelik acin verecektir. geçmiş, çerezler vb tam temizleme yapılmadan geçmiş tam silinmeden girilirse vpn ile gizli sekmeden de girilse kesinlikle fayda etmiyor 80/20 indirim tanımlanmıyor.
Ayrıca "6 Saatiniz var, anında 20 TL indirim, uyeligini onayla" şeklindeki popup çıktıysa birkaç dakika içerisinde tanımlanıyor. Ama popup çıkmadiysa hiç gelmiyor. Çıkamama sebebi de tarayicidaki çerezler.
bütün bunlara rağmen hala indirim tanımlanmıyorsa modemi kapatıp açtıktan sonra yukardaki uygulamaları yapın.

GittiGidiyor Yeni Üyeliklere 100/20 İndirimGittiGidiyor Yeni Üyeliklere 100/20 İndirim
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle