Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
06 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
586 (Bu ay: 15)
Gönderiler Hakkında
5 ay
TYT Matematik için güncel soru tipli KOLAY-ORTA soru bankası tavsiyesi?

Temelim zayıf, Birey B 2021 biraz zorluyor, daha kolay bir soru bankası bakıyorum. Karekök 0'da hem güncel değil hem de çok basit seviye. Tavsiyelerinizi bekliyorum.Not: Soruların yeni nesil olması mühimdir.

7 ay
Tercih verdikten sonra atama süresi?

Arkadaşlar KPSS Ortaöğretim Hemşirelik bölümü için tercih vermeyi düşünüyorum. 30 aralık - 7 ocak atamasına başvurursam olası atamam kaç ay sürer? Ben Haziran ortasına kadar atamamı geciktirebilir miyim? Malum üniversite sınavına hazırlanıyorum da.

7 ay
Tüketici hakem heyeti ikametgah sorunu

Israrla kendi ikametgah adresimin THH'ni seçmeme rağmen sistem satıcının ikametgah ettiği İstanbul Şişli'yi seçmiş. Elimde 26.12.2018 faturalı ürün için servis değişim raporu var. Bu raporun fatura tarihi ile ilgili bir bağlantısı var mı? Yeniden bir başvuru yaparsam fatura tarihi baz alınıp geçersiz olma ihtimali var mı?

7 ay
Ortaöğretim KPSS Hemşirelik hakkında

Branşımda 7952. sıradayım. Sizce 2 yıl içinde kadrolu atanabilir miyim?


Ayrıca şu haberde https://www.takvim.com.tr/egitim/2020/12/24/kpss-ortaogretim-hemsirelik-ilk-ve-acil-yardim-taban-puanlari-kac-kpss-ortaogretim-hemsirelik-puanlari/3 şöyle bir bilgi var;


Alım Sayısı: 3 Bin 577

En Düşük Atama Puanı: 79.705


Bu alım ve taban puan sadece bu yıl için mi geçerli?

7 ay
150 liraya kadar en iyi wifi sinyal güçlendici?

Merhabalar. 2 katlı bir dairede yaşıyorum üst kat için sinyal güçlendirici ihtiyacım var. Üst kattın hemen her yerinde çekecek vede üst kattaki masaüstü bilgisayara pek hız kaybı yaşamadan sinyal verecek bir cihaza ihtiyacım var.

8 ay
EA için Tarih, Coğrafya, Felsefe ders videoları hakkında

Arkadaşlar eşit ağırlıktan sınava hazırlanıyorum. Çok kafamı karıştıran bir husus var. Bahsettiğim Tarih, Coğrafya ve Felsefe dersleri için ders videoları izlerken hem TYT hem AYT videolarını mı izlemeliyim? Yoksa sadece AYT videolarını mı izlemeliyim?

8 ay
Tarih TYT-AYT farkı nedir?

Arkadaşlar hiç çözemedim bu işi. Ben TYT-AYT'ye gireceğim. Ramazan Yetgin'in videolarından hem TYT için hem de AYT için olan videoları da mı izlemem gerekiyor? (Coğfrafya ve Felsefe için de bu durum aynı mı?) Ayrıca ben KPSS için Ramazan Yetgin'in videolarını izlemiştim üzerinden 1 ay geçti, tekrar baştan mı başlamalıyım yoksa üstüne eksik olan konu(lar) varsa onları mı eklemeliyim?

8 ay
Temeli olmayan biri matematiği nasıl çalışmalı?

Arkadaşlar matematik bilgim Antrenmanlarla 1 seviyesinde. Eşit ağırlıktan sınava gireceğim. Diğer derslerde sorunum yok ama matematiği nasıl çalışacağımı bilmiyorum. Video izledikten sonra her soru bankasını direkt çözemiyorum. Mesela Üç dört beş yayınlarını.


Matematik adına vereceğiniz tüm tavsiyelere açığım.


Edit: Ortaöğretim KPSS'ye hazırlandığım için YKS sınavına şimdi başlıyorum.

8 ay
Sıfırdan TYT-AYT Mat için 7 ay yeterli mi?

Ortaöğretim KPSS sınavına hazırlandığım için YKS sınavına çalışmayı bir süre ertelemek durumunda kalmıştım, şimdi YKS'ye hazırlanmaya başlıyorum fakat süre konusunda 1 haftadır psikolojimi bozacak kadar kaygı yaptım. Matematik temelim yok. Yazın plan yaparken en azından Mat 1'i bitiririm bu süreçte dedim ama olmadı. Şimdi sıfırdan hazırlanmak için bu süre yeterli mi? Hedefim elbette 40-40 yapmak şuan için değil ama Matematikte en az %70 net yapabilmeyi hedef ediniyorum. Diğer dersleri de göz önünde bulundurarak bu sürenin yeteli olup olmadığını ve ne yapmam gerektiği hakkında yardımcı olur musunuz?


Ayrıca Matematiğe nasıl çalışılır bunu da bilmiyorum. Elimde Antrenmanlarla Matematik serisi, Karekök sıfır ve TYT-AYT Üç dört beş kitapları var. Konu anlatım videosunu izledikten sonra direk Üç dört beş çözebilir miyim?


Lütfen beni bu çıkmazdan kurtarın, bir kaç gün daha bu stresle baş edemezsem psikolojik olarak büyük bir buhran yaşayacağım.

8 ay
Evde hazırlananlar için ders, ders hoca tavsiyesi?

Arkadaşlar merhabalar.


Ortaöğretim KPSS sınavına hazırlanıyordum, şimdi ise asıl hedefim olan YKS (TYT-AYT) sınavına çalışmaya başlayacağım. Eşit hazırlık için ders, ders hoca tavsiyesinde bulunur musunuz?

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.