Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
A

Yüzbaşı
05 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
46 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
2 yıl
2015 Peugeot 508 ile ilgili ufak bir yardım
Arkadaşlar merhaba. 2015 model Peugeot 508 bluehdi eat6 almayı düşünüyorum. Yalnız aynı modelin e-hdi etg6 olanları da var. İki modelin de fiziki olarak bir farkları yok gibi, detaylı bilgimde olmadığı için soruyorum bu iki modeli birbirinden nasıl ayırt edeceğim? Araba bakmaya gittiğimizde tongaya düşmek istemiyorum ufak bir yardım lazım.
A
5 yıl
Enrage Warrior
Elimde Grommash ve Dk Warrior var. Rotface craftlayıp enrage warrior destesi oluşturmak mantıklı mı ? Oynayan arkadaşların fikirlerini almak isterim.
A
5 yıl
Bedava Kod
3317685753690208670546163 elimde fazladan kalmış, 15 hakkımı doldurduğum için çalışıp çalışmadığını bilmiyorum. Deneyen ilk arkadaşa hayırlı olsun belki leg düşer :)
A
6 yıl
Legendary Disenchant
Oyunda yeni sayılırım. Dragon Priest oynuyorum genelde. Elimde Prophet Velen, Cair Bloodhoof, Thaurissan, Rend blackhand, Chromaggus ve Majordomo legendaryleri var. Bunlardan bir kaçını disenchant yapıp bir tane sağlam legendary oluşturmak istiyorum. Hangi legendary'i önerirsiniz ve hangilerini disenchant yapmalıyım?
A
7 yıl
The Shy
Aslında düzenli olarak Ogn'yi takip ediyorum ama Cj Entus Shy kaç maçtır rastlamadım. Profesyonel oyunculuğu bıraktı mı acaba?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle