Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
22 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
359123 Gün Cezalı
357188 gün 22 s. 31 dk.
Gönderiler Hakkında
6 yıl
BAHOZ ERDAL: HAYATTAYIM
Suriye'de aracına düzenlenen bombalı saldırı sonucu öldürüldüğü iddia edilen PKK yöneticilerinden 'Bahoz Erdal' kod adlı Fehman Hüseyin, Al Jazeera Arapça'nın Erbil muhabirine telefonla yaptığı açıklamada söz konusu haberleri yalanladı.

PKK yöneticisi, haberin, "Türk medyasında PKK aleyhinde yürütülen propaganda savaşının bir parçası olduğunu" söyledi.

Anadolu Ajansı, 9 Temmuz'da geçtiği ve Suriye'de rejime karşı savaşan Tel Hamis Tugayları Sözcüsü Halid el Hasekavi’nin açıklamasına dayandırdığı haberde, Fehman Hüseyin'in Suriye'de öldürüldüğünü duyurmuştu.

Ancak bu haber Ankara tarafından resmen doğrulanmamıştı. Konuyla ilgili gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Suriye tarafında, 14 kişilik bir ekiple birlikteyken öldürüldüğü biçiminde bilgiler söz konusu. Bu yöndeki haberlerin teyidine yönelik çalışmalar halen devam ediyor" demişti.

http://haber.sol.org.tr/toplum/bahoz-erdal-hayattayim-161848
6 yıl
AKP'DEN SURİYE ÇARKI
Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye’nin İsrail ve Rusya’yla ilişkilerin normalleştirilmesinin ardından sırada, Suriye’nin olduğunu söyledi.

AKP Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuşan Binali Yıldırım, "İçeride ve dışarıda dostluk çemberini genişleteceğiz. Dışarıda bunu yapmaya başladık. İsrail ve Rusya ile ilişkilerimizi normale döndürdük. Ama eminim ki Suriye ile de biz normal ilişkilere döneceğiz" diyen Binali Yıldırım, Türkiye'nin Suriye ile normalleşmeye ihtiyacı olduğunu söyledi.

Binali Yıldırım'ın açıklamaları şu şekilde:

Dostluk halkasını olabildiğince genişleteceğiz. Hedefimiz budur. İçeride ve dışarıda dostluk çemberini genişleteceğiz. Dışarıda bunu yapmaya başladık. İsrail ve Rusya ile ilişkilerimizi normale döndürdük. Ama eminim ki Suriye ile de biz normal ilişkilere döneceğiz. Buna ihtiyacımız var. Terörle mücadelenin başarısı için Suriye ve Irak'ın istikrara kavuşması gerekiyor. Bölgedeki bütün hakim güçlerin yaşanan durumu gözden geçirmesi rekabeti bir kenara bırakarak insanlığın yok olmasına daha fazla göz yummamalarını bekliyoruz.

Kaymak:
http://haber.sol.org.tr/spor/israil-ve-rusyanin-ardindan-akpden-suriye-carki-normal-iliskilere-donecegiz-161815


Esad wins
6 yıl
İstanbul'da polisin Suriyeli çocuğu vurduğu görüntüler yayınlandı
1 buçuk yıl önce İstanbul'a gelen Suriyeli aileden 7 yaşındaki kız çocuğu Zeliha Cumo'nun sokak kavgasına karışan sivil giyimli bir polisin silahından çıkan kurşunun kalbine isabet etmesi sonucu hayatını kaybettiği ana ilişkin görüntüler yayınlandı.

DHA'nın yayınladığı görüntülerde, kaldırımda yürüyenlerin bir anda kaçışmaya başladığı, Suriyeli çocuğun ters istikamette koştuğu daha sonra annesinin cansız bedenini kucağında taşıdığı görülüyor. Kurşunun kız çocuğunun kalbine isabet ettiği ve hayatını kaybettiği anlaşılıyor.

NE OLMUŞTU?

İstanbul'da Bağcılar Güneşli Meydanı'nda sivil polisin karıştığı kavgada patlayan silahtan çıkan kurşunlardan biri 7 yaşındaki Suriyeli Zeliha Cumo'nun ölümüne, bir başka çocuğun yaralanmasına yol açmıştı. Olayda 2 kişiden 1'i de ağır yaralanmıştı.

Görüntüleri linkten izleyebilirsiniz:
http://haber.sol.org.tr/toplum/istanbulda-polisin-suriyeli-cocugu-vurdugu-goruntuler-yayinlandi-156427
6 yıl
Bugün 1 Mayıs
Tüm işçi ve emekçilerimizin bayramı kutlu olsun.Kanlı 1 Mayıs ve devrim şehitleri unutulmasın.
Üreten biziz yöneten de biz olacağız!

1 Mayıs 1 Mayıs işçinin emekçinin bayramı
Devrimin şanlı yolunda ilerleyen halkların bayramı

Yepyeni bir güneş doğar dağların doruklarından
Mutlu bir hayat filizlenir kavganın ufuklarından
Yurdumun mutlu günleri mutlak gelen gündedir
6 yıl
Nick değişimi
Almak istediğim nickteki kişi en son 2 yıl önce maç atmış ben bu nicki alamıyor muyum şimdi ya da alabilecegimiz nickleri önceden nasıl anlarız?
6 yıl
DPS driver yükleme sorunu

DPS neredeyse 2 saattir bu şekilde kaldı.Format attım driverları yüklüyorum ama yaklaşık 2 saattir DPS bu şekilde bilgisayara da restart atmam lazım kapatsam mı kapatmasam mı kararsız kaldım.Bilgili kişiler durum normal mi açıklarsa sevinirim.
7 yıl
Sol adı altında yapılan Kürtçülük
Burdan tüm sosyalistlere sesleniyorum bu durumu göremeyecek kadar cahil misiniz.Adamlar göz göre göre komünizmi kullanarak Kürt milliyetçiliği yapıyor.TKP uyandı buna en azından ama hala bunu destekleyen sol bazlı partiler var.
7 yıl
Sizce okullarda cinsel eğitim dersleri verilmeli midir?
Bir çok ülkede yapılan bir uygulama, bizim gibi tecavüzün hat safhada olduğu cinselliği genelevlerden, erotik filmlerden öğrenen bir ülkede kesinlikle böyle bir dersin verilmesi gerektiğini düşünüyorum sizin fikirlerinizi de alalım

Edit:Şu evillol biraz laubali olmuş galiba ilk mesajımda az ciddi olun
7 yıl
Sizce hangi dövmeyi yaptırayım?


(Sol üst göğüsteki dövme)
Ya bunlardan birini göğsüme yaptıracağım ya da kola Gök Türkçe Türk yazdıracağım sizden fikir almak istedim?
7 yıl
HANGİ T-SHIRTÜ ALSAM-SATANIC LIFE
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.