Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
08 Ağustos 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
29 üye
Görüntülenme (?)
64 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
.
.
6 yıl
Süper F/P ürünü bir notebook tavsiye edebilecek var mı?
Sevgili arkadaşlar,

Bir Notebook alasım var ve fakat bütçe süper tırt, artık Allah'a emanet taksit maksit bir şeyler yaparak alayım diyorum da, tabii almışken o da olsun bu da olsun diyince abuk subuk rakamlara denk geldim, çok zamandır mevzulardan da uzak kalınca dumur oldum fiyatlara...

Notebook alemini takip eden arkadaşlarımdan ricamdır, bir iki tavsiye verebilirler ise çok sevinirim.

Cihazı sağa sola taşıma niyetim yok evde kullanıcam muhtemelen, bizim velet müsaade ettiği kadar oyun oynarım işte... Eski alışkanlık tabi almışken olabileceğin en iyisi olsun diyor gönlüm ama cebim müsaade etmiyor, şimdi var mı böyle güzel F/P ürünü olup çok cep yakmayan popüler bir kaç marka model tavsiyeniz?

Öyle acaip oyunlar oynamam çok fps falan derdim olmaz ama istersem de bir kaç baba oyunu hiç olmazsa medium seviyede ağlatmadan oynayabileyim. Hearthstone ve bir iki Indie game olur devamlı oynadığım, bunlar da bir çok cihazda zaten sorunsuz çalışır...

Biraz uzattım sanki, zahmet edip okuyan ve yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
7 yıl
Electrolux Bulaşık ve Çamaşır Makina Tavsiyesi
Arkadaşlar selamlar,

4000-4500 TL. gibi bir bütçe ile önümüzdeki bir ay içinde Çamaşır ve Bulaşık makinası almam gerekiyor.

Her ikisi de aynı marka olsun diye düşünüyorum, her birine ayrı servislerle uğraşmamak için ve Electrolux ürünlerinde karar kıldım ama gene de son bir kere buradaki üstadların fikrine danışayım istedim.
Aşağıdaki iki model şu an için karar kıldığım modeller gibi görünüyor, bilenlerden rica etsem bir fikir belirtseler, bu bütçe ile farklı marka veya modellere yönlenebilir miyim? veya benim gözümden kaçan iyi performanslı efsane olmuş alınası başka marka/modeller var mıdır vs gibi biraz bilgi verseler çok memnun olurum, ilgilenenlere şimdiden teşekkürler.

Bulaşık Makinası ELECTROLUX ESF8630ROX
Çamaşır Makinası ELECTROLUX EWF1497CDW
10 yıl
silinebilir
silinebilir
11 yıl
IPAD Greenpois0n 4.2.1 JB Sorunu
Ipadi 4.2.1 update ettim greenpoison ile JB yapmaya çalışıyorum, her seferinde "try again" çıkıyo sanki DFU moda geçmemiş gibi oluyo ama aslında cihaz geçiyor DFU moda, anlamadım gitti...

Benzer bir şey yaşayan var mı ? çözüm fikri olan, bilen, gören ?!?!

Saygılar
11 yıl
IOS 4.2.1 JB Greenpois0n Windows versiyonu çıktı
14 yıl
Acemi Raidciye Acil Yardım Lütfen
2 adet 410AS ile raid yaptım ama sistemde acaip bir sorun var divx filmler ve mp3ler atlaya atlaya oynuyo ve çalıyo, bazen yapmıyo 3-4 dk soora başlıyo falan gibi abuk şeyler oluyo bir çok farklı dosya ile denedim hep aynı, ekran kartı driverlerını değiştirdim gene aynı, codecleri değiştirdim gene aynı, sistemimde windows 2*410AS raid üzerine kurulu, ayrıca 2 adet 500lük hitachi internal ve bir adet 1TB WD external mevcut tüm disklerden çalıştırdım farklı dosyaları ama sonuç hep aynı

Şimdi sorularıma geleyim

1- bu olayın raidle alakası olabilir mi ?

2- bir formatla çözülür gibi düşünüyorum acaba raid kurulu disklere yeniden windows kurmak için raid disketi gerekecek mi ?

3- raid'den vazgeçip diskleri eski haline sokabilmek için ne yapmak gerekli ?

yardımlar için şimdiden teşekkürler
15 yıl
Tek bir numara ile sınırsız görüşme var mı?
Selamlar

Tarifelerden falan pek anlamam ama anlayan ve bilen arkadaşlardan bir şey rica ediyorum bilen var ise eğer, hangi operatör olduğu farketmez, benim aradığım şey çok yüksek olmayan bir sabit ücret karşılığı tek bir numara ile sınırsız konuşma imkanı veren bir paket yada tarife. Var mı böyle bir şey ??

Teşekkürler
16 yıl
Arcam A-80 ve Acoustic Energy Aesprit 300 yorumu olan ??
Bu ikiliyi ikinci el olarak buldum dinledim hoş geldiler kulağıma cd player iyi bir player olan Roksan Kandy KC-1 MKIII idi. çok geniş bir sahne oluşturabiliyorlar. Aranızda söz konusu anfi ve hoparlörü birlikte yada ayrı dinlemiş kullanmış zamanında uzun uzun incelemiş kimse var mı fikirlerinizi duymak isterim.

Not : Cd player olarak bir süre sonra sanırım AH! Njoe Tjoeb 4000 alacağım bu ikili olsun yada olmasın...

Saygılar
16 yıl
Kef Q70 nasıl bilirsiniz?
Kef Q70 alma ihtimalim var ikinci el olarak temiz kullanılmış olduğunu ve hiç açılmadığını söylüyorlar ama bilen dinleyen gören duyan var mı? çok yeni bir model olmadığı için danışma gereği hissettim açıkçası?

nasıl bilirsiniz?

fikri olan?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle