Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
01 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
41 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
DOLANDIRICIYMIS
Superonline'dan az önce aradılar ve bana AKK kalktı iki tarifeden birini secin bugün son gün diye emrivaki yaptılar. Kardesim 2 gün sonra arayın ben bir karar vereyim dedim ama bugün son gün vs vs deyip durdular. 63 lira fatura ödüyordum.ben 63 lira öderken +15 lira koymaları da sahtekarlık Digitürk giriş paketli 67 lira , Digitürk olmadan 77 lira bugün sisteme giriş yapacagım dediler . 4 Nisan itibariyle AKK kalkıyor tüm Türkiye'de dediler.

NOT : Arayanlar dolandırıcıymıs . Digiturk 'u kaktırmak için herkesi arayıp Superonline bayisi gibi gösterip abone yapmaya calısıyorlarmıs kusura bakmayın .
5 yıl
Superonline Internet sorunu
Dostlar selamlar. Yıllardır ttnet kullanıyordum.hiz sorunu vs diye taahhüt bitince superonline 'a geçiş yaptım. Ilk ay sadece geceleri zaman zaman 10-20 dakika Internet kesiliyordu ama son günlerde internet yok gibi. Bugün 8 saat oldu dsl dahi yanmıyor. Cumartesi günü de böyleydi. Müşteri hizmetleri de ordan oraya yönlendiriyor. Sözleşme daha yeni ama ben bu sebeplerden interneti iptal ettirebilir miyim? Taahhüt cezası eskisi gibi var mı?
5 yıl
Güç kaynağı sartel attırıyor
Yaklaşık bir buçuk yıldır sistemimi kullanıyorum CM 750W güç kaynağı ile i7 4790k z97 gaming 5 anakart 16gb ram ve ssd hdd ile birlikte. (Ekran kartimi 2 hafta önce sattim)
Bugün saat 14 gibi actim bilgisayari ve normaldi hiçbir şey yoktu. 1 saat olmadan sartel atti nedendir ne değildir diye bir saate yakın bütün fişleri söktüm ettim en son güç kaynağını söktüm denedim sartel yine attı.Yandigini düşünüyorum Bu neden olabilir eski de değil. Kullandığım prizde de sıkıntı yok.
5 yıl
AKKsiz Tarife önerisi
Selamlar . Hat max 16 destekliyor . AKK olmayan bir tarife önerebilir misiniz ? Lanet olsun Fiber yok
6 yıl
Fan Kontrolcü Hakkında
6 yıl
Aliexpress Dispute Hakkında
Beyler sahtekar adam sürekli süreyi uzatıyor 20 günden fazla oldu yine uzatmıs süreyi.Escalated yaptıgım halde Sahtekar sürekli süre uzatıyor. 5 gün sonra da genel sipariş süresi dolacak .Ne yapmam lazım bu adamı ?
6 yıl
Aliexpress Piston 3 Tavsiyesi
6 yıl
FİYAT DÜŞTÜSatılık Fifa16 Fifa15 BF4 Red alert2 Origin Hesabı 1OOTL
Fifa 16 ya alısamadıgım için satıyorum 1.5 ay a yakın zamandır hesabımda bu oyun ve oynayasım gelmiyor. Fifa 15 olan bir hesapla takas olur
6 yıl
Wi-fi virüs sorunu
merhaba, (telefonlardan hem de tablette)webde bir siteye girdiğimde sürekli bir siteye yönlendiriyor. Bugün basıma geldi, modeme reset attım,uzaktan erisimi engelledim ama gecmedi wi-fi kullanamaz oldum.Masaüstünde herhangi bir sorun yok. Nedir bu, nasıl çözebilirim doslar yardımcı olun
6 yıl
Fifa 16 CO OP
Co-op severler eklesin beyler oynayalım
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.