Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
30 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
34 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Silinsin
Silinsin
5 yıl
Motorlu Taşıtlara Yeni Zam Yolda
Mecliste motorlu taşıtlara, meyve sularına, enerji içeceklerine ve asitli içeceklere zam yapılması konusunda görüşülecek.

Kulak arkası da kalmadı. Nereye kadar bu şekilde gidecek bilmiyorum.
5 yıl
Kamu Tasarrufları Emine Erdoğan'ı da Vurdu
Artık Hermes çanta yerine, Louis Vuitton çanta alabilecekmiş. Halk olarak üzülmemeliyiz görüyorsunuz ki First Lady bile bazı fedakarlıklar yapıyor.
5 yıl
Milli Bayram'ı Kutlayan Belediye'ye Soruşturma
Sonunda bu da oldu. Milli değerlerden arındırma projesi akp Türk milletiyle dalga geçmeye devam ediyor!

Beşiktaş Belediyesi'nin 19 Mayıs etkinlikleri neticesinde toplumu tahrik edip, kamu düzenini bozduğu gerekçesiyle Beşiktaş belediyesine, İç İşleri Bakanlığı tarafından soruşturma açılmış. Şimdi soruyorum bu vatanı yönetenler Türk değil mi ? Bu valilik veya iç işleri bakanlığı Türk evlatlarından oluşmuyor mu? Bunların zoruna giden nedir? Bir dini bayramın kutlamasını engellemek ne kadar yersizse milli bayramlarımızın kutlanmasını engellemekte bir o kadar yersizdir. Akp, Türk düşmanı ümmetçi bir partidir. Gözümde hiç bir akpli milliyetçi değildir! Bunlar böyle yaptıkça sanmasınlar ki biz Türklüğü, Atatürkçülüğü unutacağız. Tam tersi beynimize kazıyacağız bu yüce değerleri.
5 yıl
Kemal Kılıçdaroğlu Fox TV'de Canlı Yayında
5 yıl
Rıdvan Dilmen'in bahis şirketi ortaya çıktı
5 yıl
Yaşlı Kadını Ağlatan Hemşire
Kafayı yicem kadın yüreğimi dağladı. Bu hemşire bunun hesabını vermeli. Allah belanızı versin insana saygıyı öğrenmeyenleri kamu görevlisi yapmışlar.

--------

https://www.facebook.com/AlternatifYasam/videos/1180580758715430/

--------

Kardeşimizin gönderisini size aynen aktarıyorum:
Gazı Mağusa Hastanesi yoğun bakım servisinde yatan hasta yakınına "bir bardak sıcak su gidip aldı" diye görevli sarı saçlı aşık suratlı hemşire 0730 sularında kulaklarımla duyduğum şu kelimeleri söyledi: "bizden izin almadan niye alıyorsun, benim sinirlerimi bozma" ..bunun üzerine hasta yakını yaşlı kadın ağlamaya başlar.. Aldığı sıcak suyu döker.eksik olsun annen yaşında kadına niye böyle davranın der ve ağlar. Akşamdan beri uykusuz hastasının başında nöbet tutan hasta yakını yaşlı teyzeye devlet memuru hemşirenin yaptığı bu davranışa müdahale ettim düzgün konuşun dedim.. Bana sen ne karışıyorsun git yerine otur dedi.. Gestapo tavrıyla yoğun bakım servisinde terör ettiren bu hemşireyi kınıyorum yorumu size bırakıyorum. , ve aynı zamanda bizimle ilgili farklı bir konuda aynı tavırları sergileyen dahiliye doktoru Aysel hanımı da kınıyorum..asli görevleri hastaya hizmet olan ve bunun için maaş alan bu gibi insanlardan hesapsoramayan devlet düzenine de lanet olsun diyorum... Görevini layıkıyla yapan Ayşe ve Ziynet hemşireler gibi hemşireleri ve doktorları tenzih ederek ve onların affına sığınarak söylüyorum. (Alıntı)
5 yıl
ŞİMDİ DAHA YÜKSEK SESLE ; " TÜRKİYE LAİKTİR, LAİK KALACAK ! "
5 yıl
Saldırganların Akibeti Nedir?
Bu konuda bir bilgi bulamadım ne yaptı kaçtı mı oradan ?
5 yıl
İstanbul Geneli Elektrik Kesintisi
Arkadaşlar var mı elektrikleri kesilen? Ekşide gördüm bir çok ilçede elektrik yokmuş.

Ben İstanbul Maltepe'de oturuyorum burada bir sorun yok, diğer ilçelerde durum nedir ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle