Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
21 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
46 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
"Akbank" Mtv Kampanyası / 2 taksit / 15 ₺ chip **PARALAR YATMIŞ15 ₺ sabah 10.00 gibi yatmış.. 8-15 ağustos arası kullanmayı umutmayın.. 16 Ağustos da silinecektir..

1-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında Axess Mobil, Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil, Akbank ATM’leri, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri, SMS veyawww.gib.gov.tr üzerinden Akbank kredi kartları ile yapılan tüm MTV ödemeleri tek çekim olarak gerçekleşecek olup, ödemeler kredi kartına vade farksız 2 taksit olarak yansıyacaktır.

Taksit kampanyasından Axess, Wings, Free, Axess KOBİ, Axess Business, Wings Business sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess kartlar 2 taksit kampanyasından sadecewww.gib.gov.tr üzerinden yapacakları ödemelerde faydalanabilir.

--->> 1-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında MTV ödemesini Axess Mobil’den Akbank kredi kartlarıyla yapan müşteriler Axess üye işyerlerinde 15 TL chip-para kazanacaktır.

Kazanılan chip-paralar, müşterinin kampanya kapsamındaki harcamasını gerçekleştirdiği kartına 8 Ağustos 2018’de yüklenecek ve 15 Ağustos 2018’e kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Ağustos 2018’de geri alınacaktır.

Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Kampanyadan her müşteri bir kez faydalanabilecek ve en fazla 15 TL chip-para kazanabilecektir.
Chip-para kampanyasından Axess, Wings, Free, Axess Business, Axess KOBİ ve Wings Business sahipleri faydalanabilir. ''Kampanyaya Neo ve Bank’O Card Axess dahil değildir.''


Şahıs şirketi sahipleri bireysel ve ticari kartlarıyla Axess Mobil üzerinden ödeme yapabileceklerdir. Tüzel müşteriler ise Axess Mobil uygulamasını kullanamadıkları için MTV ödemelerini diğer ödeme kanallarından yapabileceklerdir.
Chip-para ile yapılan ödemeler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.


Kampanya Linki
3 yıl
Flo internete özel sepetin yarısı [15-16Mayıs] {{ERKEN BİTİRİLDİ}}
3 yıl
2 tane access pointi birbirine seri bağlamak ??
modem 3.katta bn 1. kattayım.
modeme bağlı bir access point im var..
komşum bnden internet almak isteğini söyledi..bnm access p. de çok portlu değil, yani bir çoğaltıcı alıp modemden gelen sinyali çoğaltmak veya direk modemden çıkış almak gerekiyor..

onun yerine 4 portlu bir access p. alıp kendime, benim access p. komşuya verip benden ona kablo çeksek, modemden bnm access p. bnden de ona çeksek. sıkıntı olurmu..

Ip almadan sorun yaşarmıyız..ona göre normal access p ve bir çoğaltıcı için veya çok portlu bir access p.sipariş vericem..
6 yıl
Sarar 3 polo tshirt 99 tl N11 **Devam ediyor**


http://www.n11.com/promosyon/sarar-polo-t-shirt-3-al-1-ode-475301

kalitesi nasıldır markanın? 3 taneye 99 tl değer mi?

polodan 3 tane almistim gecende morhipo daki 150/50 den 3 tane daha aldım.. ev tshirt doldu.

cek satistan 100/22 cek satin alip +22 tl indiirm yapabilirsin..

***

turkcell 100/20 indiirm hala gecerliymis onuda kullanabilirsiniz..

haber eden "kombo kralı" nicli arkadaşa tsk..
6 yıl
a101 26 subat 04 mart __28 subat 01mart Günleri Aktüel ürünler
"İndirimli ürünlerimizin stokta 50'ser adettir..
Satışımız müşteri başı her ürün için2ser adet ile sınırlıdır.."

7 yıl
Toshiba 2.5
7 yıl
Usb den çalışan Win7 Live Cd yapımı YARDIM!!!
daha önce winbulder ile yapmştım silindi tekrar yapmak istiyorum şimdi hata veriyor yapmıyor bir dünya indirdim yine 1 aya yakın ugraşıyorum bir türlü yapamadım son çare buraya yazım dedim..
bilgili kişiller yardımcı olursa sevinirim..
7 yıl
Notbook kaç gb ram derstekler..cpu-z capsli
hp notbook a ram takviyesi yapıcam da kaç gb ram gördüğünü bulmak istiyorum.. ana kart modelinden bir şey bulamadım.. yardımcı olabilir misniz?

kendi sitesinde 16 yazıyor ama diğer siteler 8 yazıyor


model hp 430 g1
7 yıl
pc açınca ekranda hata çıkıyor.neyin nesi bu..
7 yıl
hp 430 g1 (H6P49EA) laptop alicam sizce nasil..?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.