Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
19 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
60 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Öğrenci için bu araba nasıl?
Mezun olmama az kaldı ve bulunduğum konum itibariyle ulaşım konusunda sıkıntı çekiyorum. 2007 ve üstü Renault Symbol bakıyorum. Performansı, izalasyonu önemli değil. Hızı sevmiyorum. Beni a noktasından b ye götürmesi yeterli. Malum yakıt fiyatlarından dolayı da az yakması az kaçması yeterlidir. Sizce bu araç beklentilerimi karşılar mı?
4 yıl
Araç kumda çamurda vs. kaldığında alternatif çıkarma yöntemleriniz nedir?
Geçen yaz başıma böyle bir şey geldi. Tatilde eşya indirmek için plajda kumda kalmıştık. Tekerleklerin altını kazıp taş koyduk. Zor bela iterek 3 saatte çıkarmayı başardık. Sizin yöntemleriniz nelerdir, başınıza geldi mi hiç?4 yıl
Traktorlerde tork ve beygir
Gecen kafama takildi. Nasil bir motor tonlarca yuku zorlanmadan cekebiliyor. 40 50 senelik traktor biliyorum neredeyse 8 ton yuku rahatlikla kaldirabiliyor.
4 yıl
Egzoz patlamasi
Birçok ralli araçlarında devir düserken patatatata diye ateş atıyor görmüşsünüzdür. Bu araçlarda katsız sade boru mu var yoksa ekstrem bir şey mi takılı? D segment ve aşağısı araçların bazılarında da oluyor. (amaç magandalık değil sadece soruyorum)
4 yıl
.
.
4 yıl
3 yıllık üni tecrübesine dayanaraktan;
Dönem başı kardeşim diye geçinen, sınav zamanı geldiğinde not saklayıp karşılaştığında selam bile vermeyen kişiler(hadi len ordan vermek zorunda değil diyen adam çıkarsa aha bu o'dur), daha liseden çıkamamış ergenler, dikkat çekmek için şekilden şekle girip kendini göstermeye çalışan kızlardan (sürekli 5-10 kişilik erkek gruplarında takılırlar), sırf şekil olsun diye starbucks gibi mekanlardan ayrılmayan ama ağzı kokan tiplerden ve daha nice opsiyonlardan bahsedebilirim.
7 yıl
Turlarda Düz Maşanın Dezavantajı Nedir?
Düz maşa bahsedilen kadar kollarda ağrı yapar mı? %90 oranında asfalt yola süspansiyon gerektirir mi?
7 yıl
Tm Olduğu Halde Tüm Felsefe ve Din Sorularını Dolduran Var Mı?
Eşit ağırlığım dikkatsizliğime geldi son soruya kadar işaretledim. Sorun olur mu?
7 yıl
İlkokulda Sınava Girmek
1.84 boyum var o küçücük sıralara nasıl sığacağım bilmiyorum. Şimdiden endişelenmeye başladım. 3 sınavın sadece biri ilkokulda.
7 yıl
Ücretsiz Lepisteslerimi Veriyorum
Merhabalar öncelikle.
Heves edip yaklaşik 50 litrelik bir akvaryuma 3 dişi 1 erkek koydum. 6 ay oldu ve balıklarımın sayısı 40 ı geçti. Akvaryumda alan daraldı bu nedenle. Akvaryumcuların klasik lafı elimde çok lepistes var zaten lafıyla artık sahiplendireceğim biri çıkmadı. Balıklarda yerli üretim yani özel ırk az var. İsteyen olursa elden verebilirim. Tekirdağ da yaşıyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle