Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
12 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
52 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
İmport - export
Arkadaşlar merhaba
Wordpress tabanlı sitem için xml ile başka siteden ürün çekebileceğim ve n11 trendyol hepsiburada gibi sitelere de aktarabileceğim program var mıdır? Yada uyguna var mıdır😅

Wp all import var ancak ücretli ve fiyatı yüksek.
3 yıl
[ALINIK] I5 7. Nesil veya I7 7. Nesil işlemci
Merhaba
İstanbul içi elden nakit olarak alabilirim. Pm ile ulaşabilirsiniz.
5 yıl
Wifi Hızını Her Kullanıcı için Farklı Ayarlama?
Merhaba arkadaşlar evde Zyxel VMG3312-B10B marka modem var. Kablo bağlantısı yok evdeki bilgisayarda diğer cihazlarda wifi üzerinden kullanıyor interneti. Acaba bilgisayara gelen internet hızını yüksek diğer cihazlara daha düşük hız atayabiliyormuyuz? Modem arayüzünden bu mümkün mü yoksa program mı yüklemek lazım?
5 yıl
VESTEL SERİ AÇIKLAMALARI
Arkadaşlar vestel televizyonlarının seri (ub,ua vs.) açıklaması nedir? Birde en özellikli olan 4k, 3d, v-hd vs hangisidir?

Konuyu yeni tv alacağım için araştırma amaçlı açtım. Gönlüm vestel tv'den yana yerli olması sebebiyle. (Tam olarak tv konusunda yerli olmasa da içimizden bi marka). Fiyat da etken tabi:)

Bilgi sahibi olan aydınlatırsa sevinirim.

İyi forumlar.
5 yıl
Dükkan açmalı mıyım
Beyler ufak bi tost çay satabileceğim büfe veya küçük dükkan tarzı işyeri açmayı düşünüyorum. Günümüz şartlarında mantıklı mı? Maliyetli mi olur? Yada biraz daha beklemeli miyim? Tecrübesi olanlar yada fikri olanlar yardım lütfen.
5 yıl
LG G4 DEĞİŞİM MAĞDURLARI
Arkadaşlar bu konuyu telefonunda arıza olup servise veren biz kullanıcıların yaşadığı sorunları gün yüzüne çıkarmak, yaşadığımız tecrübeleri paylaşmak ve diğer arkadaşlara bilgi vermek amacıyla açtım.

Kendimden başlıyım;

G4 cihazımı bootloop ve screenshot sorunu yüzünden 04.10.2016 tarihinde mecidiyeköy deki vintek servis merkezine verdim. 29.10.2016 tarihinde değişim için onay verildi. Ancak o tarihten beri cihaz bekliyorum. Müşteri hizmetleri telefonun koreden geleceğini söylüyor. Tam olarak 40 gün oldu. Daha da bekliyeceğim gibime geliyor. Yetkiliye ulaşamıyorsunuz. Müşteri hizmetleri ise yardımcı olamıyor. THY'ne gitmek istemiyorum çünki 2-3 ay da para iadesi bekleme riskim var. Diğer türlüde G5 verebilirlermiş.

Bu konu hakkında öneriniz, tecrübeniz varsa paylaşalım. Bir çok LG mağdurunun bilgilenmesine vesile olalım.
7 yıl
SİLİNEBİLİR
SİLİNEBİLİR
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.