Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
06 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
78 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Yazın Eski Kış Lastiklerini Kullanmak ?
Herkese iyi günler, kazasız belasız iyi sürüşler.

Bu yıl aracıma yeni kış lastiklerimi aldım. Alırken, ömrü dolan yaz lastiklerini de lastikçide bıraktım. Şimdi eski kış lastiklerim evde duruyor. Onlarında ömrü bitti. Yazın yeni lastik alma niyetim var ama kış lastiklerini kullansam mı diye de aklımdan geçmiyor değil. Kış lastiği anlamında ömrü bitmiş ama sonuçta neredeyse yaz lastiği gibi dişleri var

Pek bilgim yok sürüşü, konforu ya da yakıt tüketimini nasıl etkiler? Çok bir sıkıntı vermeyecekse en azından bir sezon da olsa kullanayım diye düşünüyorum. Yoksa yaz lastiklerini de şimdiden alma niyetim var.
3 yıl
PS4 Oyun İadesi Yapamıyorum. Çözüm?
Geçtiğimiz günlerde ön siparişle FIFA 19 aldım. Bir nedenden dolayı bir kaç gün sonra iade için site üzerinden tarif edilen şekilde para iadesi talebi yaptım. Mail yolu ile 24 saat içinde dönüş yapılacağı söyleniyordu ama tarafıma dönen yok. İki kez başvurdum ama daha bir cevap alamadım. 14 günlük iade süresi falan deniyor. Nasıl bir yol izlemek lazım iadeyi yapabilmek için sizce?
4 yıl
TTNET 150 GB TEKLİF EDİYOR
Merhabalar. TTNET'in iki yıldır kullanıcısıyım. Sınırsız 75 GB-24 MBPS'yi 76 TL'den kullanıyorum halihazırda.
Telefon ettiler. Taahhüdü tekrar iki yıl yenileme karşılığında 150 GB-24 MBPS'yi yine aynı fiyat üzerinden devam edin diyorlar. Sizce nasıl bu teklif? Başka internet sağlayıcısına geçsem mi diye düşünmüyor değilim. Vodafone'nun daha cazip fiyatları var gibi
4 yıl
Paypal ile Para Almak!!
Merhaba arkadaşlar. Paypal ile ilgili bilgisi olan arkadşlar cevap verebilirse memnun olurum. Aliexpress te bir satıcı dispute açma paranı paypaldan iade edeyim diye tutturdu. Şimdi dispute açıp eli boş dönme ihtimaline girmek istemiyorum. Malum paypaldan para alınmıyor ama şöyle yapsak olur mu acaba?

Yabancı paypal hesabı açıp, satıcıdan o paypal hesabına para göndermesini istesem yeterli olur mu. Para paypal bakiyesi olaral kalsa da önemli değil. İlla banka hesabma aktarayım derdim yok.Onu başka sitelerde kullanırım gerekirse. Bu şekilde yapılabiliyor mu. Bilenler yazarsa memnn olurum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.