Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
29 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
52 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
12 yıl
Silinebilir...
Forumda biraz bakındım ama bununla ilgili çok bir şey bulamadım.

Evet beyler, bildiğiniz gibi 12 Eylül'de Dünya Basketbol Şampiyonası'nda final dahil 3 karşılaşma olacak. (İlk 6 yı belirlemek amacıyla) Ama aynı gün anayasa değişiklik paketi için referandum var. Referandum olduğunda ise eğlence mekanları kapalı olacak, alkol satışı yasak olacak, en önemlisi ise spor müsabakaları yasak olacak. Bu durumda Basketbol Dünya Şampiyonası ne olacak ?

Ben, Fiba'nın çok önceden oluşturduğu bu fikstürü değiştireceğini hiç zannetmiyorum. Zaten KanalD'de bu haberi gördüğümde orada da Fiba'nın %99 ihtimalle tarihi değiştirmeyeceği vurgulanmıştı. Hadi diyelim bizimkiler maç için izin verdiler. Peki eğlence mekanları ve alkolün yasak olduğu bir gün şampiyonluğu kutlamak isteyen yabancılar veya bizler ne yapacağız ?

2010 Dünya Basketbol Şampiyonasıyla ilgili konularda bazı yorumlar dikkatimi çekmişti; "inşallah bu turnuvayı da yüzümüze gözümüze bulaştırmadan tamamlayabiliriz" şeklinde. Anlaşılan daha başlamadan yüzümüze gözümüze bulaştırmaya başladık.

Bilmiyorum, bu önemli konuda siz neler düşünüyorsunuz...

Düzeltme : Pardon millet ana konuyu görmemişim. Konu silinebilir, mesajımı oraya yazarım :

http://forum.donanimhaber.com/m_36428002/tm.htm
13 yıl
5920G ==> HDMI ==> HD TV
Öncelikle merhaba millet. Laptop umu Toshiba 37C3500P televizyonuma bağlamaya çalışıyorum. Aldığım HDMI to HDMI kabloyla (ki kablo sağlam eminim) laptop la TV arasında bir türlü bağlantı kuramıyorum nedense. Önce televizyonun 1.HDMI girişini denedim. Sonuç yok. Sonra 2.HDMI girişini denedim yine sonuç yok. Masmavi bir ekran çıkıyor karşıma. Yani TV benim laptop u tanımıyor,görmüyor,herhangi bir sinyal almıyor. Ancak ilginç olan şu ki laptop umda nvidia ayarlarına baktığımda benim laptopta Toshiba TV isminde bir ekran beliriyor. Yani bilgisayarım TV'yi görüyor. Ancak hiçbir şekilde TV'den görüntü alamıyorum. HDMI 1 , HDMI 2 , PC gibi 3 bölümede baktım TV'den ama nafile. Hemen hemen tüm çözünürlük değerlerini denedim ama yine nafile. Ayrıyetten yaklaşık 5-6 tane ekran kartı driver ı denedim ki yine olmadı. 45 YTL'ye kablo aldım,aldığım yerde de denettirdim ama eve gelince fiyasko. Cidden kafayı yemek üzereyim. Sizce sorun neyden kaynaklanıyor olabilir ? Benim bilmediğim bir ayar mı yapmam gerekiyor bilgisayarımda ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.