Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
26 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
106 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
Palantis Benzeri Oyun Arıyorum
Merhabalar.

2006 yılında palantis diye bir yerli malı web browser tabanlı strateji oyunu vardı. Liseliler bilmez. Zamamına göre baya kaliteli bir oyundu. Bunun gibi detaylı ve cidden profesyonel bir ekip tarafından hazırlanmış benzer oyunlar var mı?
9 yıl
Mavi Ekran Sorunu (Fotoğraflı)
Selam arkadaşlar, bu mavi ekranın sebebi nedir acaba?


10 yıl
İnşaat Mühendisliği Kitapları ve Ders Notlarımı Ücretsiz Vereceğim(İstanbul- Anadolu Yakası)
Selam arkadaşlar, bu sene içerisinde inşaat mühendisliğinden mezun oldum. Kendisi ya da yakını inşaat mühendisliğine başlamış olan varsa elimde gerekli olabilecek materyal mevcut. Statik, mukavemet, fizik, matematik, falanı filanı baya kalabalık. Atsam atamıyorum birinin işini görmesini dilerim. Gerçi bizim zamanında paramız olmadığı için kitapların bir çoğu fotokopidir ama işinizi görecektir eminim. Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü karşısında herhangi bir haftasonu sabahında size kitapları teslim edebilirim. Telefondan ulaşabilirsiniz. 0554 222 74 30.

edit akbayram: özel mesaj atarsanız büyük ihtimalle göremem. 3 ay olmuş girmeyeli foruma o da bunu yazayım diye girmişim işte.
11 yıl
Kısa Saçlı Kadınlar
Bu aralar bu tip kadınlara kafayı taktım çok güzel geliyorlar nedense yüzleri güzelse bir kat daha güzel oluyorlar.

11 yıl
28" ekonomik şehir bisikleti tavsiye
hangi modeli tavsiye edersiniz ve bu model istanbulda nerden bulunur, sizden yardım bekliyorum arkadaşlar.
11 yıl
Bisiklet Nereden Alınır? (istanbul anadolu yakası)
Böyle bu işin toptancısı gibin , ucuza kaliteli bisikletler nerede bulunur anadolu yakasında?
11 yıl
Konuşma Sesi En İyi Telefon
Merhaba arkadaşlar , benim telefonda aradığım özellik biraz daha farklı , konuşurken en net en güzel sesi almak istiyorum . Nokia 6300üm var 4 yıl filan oldu kullanıyorum gittiği yere kadar. Geçenlerde arkadaşımın iphone 3g si ile konuşmak durumunda kaldım , konuşma sesine hayran oldum , kesinlikle çok netti . Bu konuda sizin tavsiyeniz nedir ya da kendi telefonununuz konuşma sesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
12 yıl
Oyunda hala delay var mı?
Arkadaşlar bu delay olayı ben de mi var yoksa sizde de var mı? Bu oyun benim oynadığım en güzel oyundu fakat ne zaman oynamak istesem tıkladığım yere 1 sn sonra giderdi , bu soru devam ediyor mu ? İyi günler iyi oyunlar.
13 yıl
Ehliyet almak için nereye gitmeliyim ? Yardımınız gerekiyor .
İlçe emniyet müdürlüğünden aldığım takip fişinde gitmem gereken yere şu yazıyor

quote:


Trafik Büro:Bağdat Cad. No:505 Bostancı/Kadıköy, İlçe Emniyet Müdürlüğü:Fahrettin Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:287 SAHRAYICEDİDburada iki adres var hangisine gitmem gerekir belgelerimi verip ehliyeti almak için , acil yardımınıza ihtiyacım var .
13 yıl
İnternet Hızını Paylaştırma ?
Merhaba arkadaşlar , evde iki dizüstü bilgisayar var , kablosuz modem ile 1mb lik interneti kullanıyoruz ama ben oyun oynarken ablamın herhangi bir siteye girmesi bile bende sorun yaratıyor , laga sebep oluyor . 120 kilobyte ile indiriyor bildiğiniz üzere 1mbit , ben bunu mesela 60/60 bölebilir miyim bir program ile , sanıyorum ablam bir yere tıkladığında komple 120 kilobyte a talip olduğundan benim oyunumda problem çıkıyor , iyi günler .
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle