Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
04 Ağustos 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
6 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
17 yıl
Ücretsiz [ Web Tasarım Eğitimi ]
Değerli Donanım Haber Üyeleri ;

2003 [ Ağustos ] Tan beri buradayım . Bu foruma çok şey verdim . Bu forumdan çok şeyler öğrendim . Şimdide forumda acemi olan arkadaşlara ücretsiz web tasarımı eğitimi vermek isterim. Birşey'i açıkça belirteyim . Web Tasarım konusunda kişisel msne gelenleri engelliyordum . Şimdi sadece web tasarım için bir msn açtım . Msn'den isteyenlere [ Bireysel Olmamak Şartı İle ( Grup ) ] soru cevap şeklinde web tasarım dersi vereceğim.

İsteyenler için ;

Tasarım Eğitimi Msn : dh.bckhm@hotmail.com
Eğitim Süresi : 1 Hafta
Günde : 20 Dakika [ Bizimde işlerimiz var değil mi ? ]
Başlangıç Tarihi : 13 Haziran 2005 / Pazartesi

Birbirimizi yakalarsak sizlere yardımcı olurum.

Unutmayın [ Bireysel Çalışmayacağım . Grup halinde soru cevap yapacağım ]

Bilginize ...
17 yıl
FORUMDAN AYRILIYORUM
Arkadaşlar bugünden itibaren forumunuzdan ayrılıyorum.

Burada beni seven veya sevmeyen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Ve buradan atıştığım veya bilmeden kalbini kırdığım arkadaşlardan özür diliyorm. Hepinize mutlu günler. Sizinle iyi kötü anılarımız olmuştu saygılarımla
17 yıl
Nasıl Binbaşı Olunur ( Version Bilmem Kaç )
17 yıl
Genel Açıklama
Genel Açıklama ;

Arkadaşlar 31-01-2004 tarihinde bilgisayarıma yollanan Prorart trojanı sayesinde bütün şifrelerim ve bağlı olduğum siteler çalınmış ve değiştirilmemiştir. Bende değiştirilmediği için farketmedim kişilerin çaldığını ve donanımhaber ve diğer forumlardaki kullanıcıları uyaramadım.
Ve nickimle forumlara login olarak ( iskiyi tanıyan birinin olduğuna eminim ) benim hesabımla ( Kayıtlı olduğum bütün forumlarda ) bir veya iki kişiye benim ağzımdan olumsuz mesajlar yollamışlardır. Bu forumda bu piyango iski'ye patlamıştır.İnanın forumdakileri ben yazmadım. iskiye bağlı olarak " iski mi diğerleri mi ? " ve iskinin açmış olduğu " jame_earls_bilmemkim istanbul buluşmasına gelmelimi " adlı başlıktada görmüş olduğunuz gibi bir mesajım var. Ancak bunları ben yazmadım . ( İster inanın ister inanmayın )

iski Senden de çok özür diliyorum.

Saygılar
17 yıl
Cabire Virüsünden Kurtuldum. Donanım Haber'e Teşekkürler
Arkadaşlar dün akşam yemek yemeye dışarıya çıkmıştım.7610 olan telefonumda Agile Messenger vardı . Bende " Kimler var " stiliyle messengeri açtım. Messengeri açtığım sırada " TUUBAA cihazından bluettooth ile mesaj alınsın mı ? " dedi. Kabul ettim ! Mesaj geldiği sırada direk mesajı göster demedimde Gelen kutusuna girerek dosyaya baktım. Ve dosya o lanet olası hepimizin baş belası " CARIBE.SIS " 'ti . Dosyayı sildim . Sonra eve gelince " Naturel.Arıtma.Cihazından bluettooth ile mesaj alınsın mı ? " dedi. Baktığımda tekrar " CARIBE.SIS " ti. Yine sildim.
Donanım Haber sayesinde kurtulmuştum.

Bir Sorum Olacak : Bu CARIBE.SIS ne zamana kadar bana gelmeye devam eder ?

Edit: Başlık böyle daha anlamlı oldu..
17 yıl
Blaster Cezaevine Soktu !!!
Dünya çapında 48 binden fazla ağ şebekesini altüst eden Blaster virüsünün yazarı 19 yaşındaki genç tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Jeffrey Lee Parson’ın, 2003 yılında çıkardığı Blaster virüsü tüm dünyada büyük karışıklıklara sebep olmuş, Avustralya ve diğer ülkelerde trenlerin durmasına, hastane sistemlerinin devre dışı kalmasına neden olmuştu.

‘İNTERNET GENÇLERİ YALNIZLAŞTIRIYOR’

Yargıç, Jeffrey Lee Parson’ın suçunun kısmen yaşadığı psikolojik travmalardan kaynaklandığını ve bunun da sorumlusunun anne ve babası olduğunu vurgulayarak, ilk etapta istenen 10 yıllık cezayı bir buçuk yıla indirdi. Yargıç karar konuşmasında, internetin çocuklar ve gençler için sanal bir dünya yarattığına dikkat çekerek, çocukların giderek yalnızlaşarak bu dünyanın esiri olduğunu savundu.

MİCROSOFT’A TAZMİNAT ÖDEYECEK

Parson ise konuşmasında Microsoft’tan özür dileyerek ‘verdiği hasardan üzüntü duyduğunu’ ifade etti. Parson’un, davayı açan Microsoft’a ne kadar tazminat ödeyeceği henüz açıklanmadı. Parson, bir buçuk yıllık hapis cezasının halinin yanı sıra, hapishaneden çıkışta 10 ay kamu hizmeti yapacak.

Kaynak: Ntvmsnbc
17 yıl
Motorola MPx200
17 yıl
WebWiZ
Arkadaşlar web wiz forumda kayıt ol a tıklayınca güvenlik rakamları gözükmüyo. nasıl halledeceğüim =
17 yıl
AMiGoLaR ( Anket )
Sizce Amigolar Maç başına kulüpten para alıyorlar mı ?
17 yıl
Kayahan ( Acil )
Seninle herşeye varım ben şarkısını nereden indirebilirim ?
Çok acele

Şimdiden Teşekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle