Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Onbaşı
02 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
25 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
Getz 1.3 GLS piyasası nedir acaba ?
2004 model Getz 1.3 GLS 75000km de aracım var, kazasız, boyasız, değişensiz orijinal, hiç lpg takılmamış, çelik jant + camlar filmli. Satıp başka bir araç alayım diyorum, sahibinden'e bakıyorum millet acayip fiyatlar yazmış arabasına. Benim aracımın ederi nedir tam olarak kestiremiyorum. 18 bin lira iyi midir acaba? Cevap verebilecek arkadaşlara teşekkür ediyorum.
8 yıl
EXCEL 2010 BİR SORU
Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak. Excel'de diyelim ki ben verileri başka bir sayfaya yazdım. Ana çalışma sayfasında ise;

G22 satırına alttan açılan listeden "A MODELİ" seçtim, G23'e "MAVİ RENK" G24'e "KISA KOLLU" gibi özellikleri otomatikman dolduracak bir formül var mıdır acaba?

Teşekkürler.
8 yıl
Değerli fikirlerinize ihtiyacım var
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 aydır notebook fiyatlarını takip ediyorum ve gerçekten kafam karmakarışık oldu. Bende Z500 bu modelinden var ve onu şu anda babam kullanıyor, alırken çok iyi bişey olsun zırt pırt değiştirilebilen cihazlar değil sonuçta diye düşünerek indirimini de yakalayıp almıştım. Şimdi 2. bir bilgisayar ihtiyacımız var ben de diyorum ki o Z500'ü ben alayım babama da orta halli bir şey alayım istiyorum ama gel gelelim işte bu noktada tıkandım ve fikirlerinize ihtiyacım var. Tıkanma sebebim şu; i3 alayım diyorum ama bakıyorum fiyatlar neredeyse Z500 ile aynı o zaman diyorum hazır Z500 fiyatı düşmüşken biraz daha üstüne koyup bare Z500 alayım. Siz ne dersiniz? bilgisayar fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim veyahut da evet almışken Z500 al mı dersiniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.