Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Onbaşı
29 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
Bu parçanın ucu usb ye çevrilir mi ?
Arkadaşlar merhaba bende logitech g27 var birde thurusmasters ferrari f1 wheel direksiyonu var ikisininde usb bağlantı resimlerini atacağım ama bağlantı şekillerini nasıl yapıyorlar çözemedim birinde 6 uç var birinde ise 7 uc var aynı zamanda maliyeti yüksek olan bir parça var onuda resimlere eklicem o parçanın fiyatı 1.000 tl civarı çok pahalı ama yaptığı ise o parçanın içinde vga girişinin dişisi varmış gibi duruyor umarım anlatabildim saygılar.
ve arkadaşlar linkleri atıyorum şimdi adam yapıyor ama kullanığı aparat çok pahalı ben sadece bağlantısı öğrenmek istiyorum.kablo bağlantısı yeterli olur benim için.umarım demek istedğimi derdimi anlatabildim.Yapmak istediğim bağlantı LOGİTECH G27 ile THURUSMASTER F1 WHEEL cihazları birbirine bağlamak.
Adam burdaki videolarda bağlıyor ama bağladığı parça çok pahalı ben sadeceelektonik kısmını çözeyim yeter gerisini bağlarım.Resimde gösterdiğim çizdiğim yeri usbye dönüştürmek arkadaşlar.


https://www.youtube.com/watch?v=KsGepoNQ40c

https://www.youtube.com/watch?v=ZpZ6N7XLhxo


5 yıl
Bastıkça sırayla yanan led f1 direksiyonu gibi
Merhaba arkadaşlar ben f1 fireksyonlarında olduğu gibi gaza bastıkça sırayla yanan ked bırakıncada sönen tekrar yanan led devresinde yardımcı olur musunuz ?
Bendeki gamepad onu bağlıcam o yüzden soruyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.