Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
E

Çavuş
26 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
3 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
8 yıl
Origin ve Pencere rengi sorunu
Origin açıkken Windows pencere renklerini basic konuma getiyiroum.İnternette ve burada araştırdım ama bi sonuça varamadım.Bilgisi ve yardımcı olabilecek var mıdır ?
E
8 yıl
Usb wifi adaptör ve kısıtlı internet ?
İşyerinde kablosuz internertimiz yok.Sadece eternet kablosu ile baglantımız var.( kamu kuruluşunda çalışıyorum. ) Malum internetimiz kısıtlı internet. Sürekli telefondan girmek durumunda kalıyorum. Bilgisayara gelen interneti cep telefonumdan ( iphone ) wifi üzerinden nasıl baglayabilirim ? Biraz araştırdım ve usb Wifi adaptörler olduğunu öğrendim ama pek bişey anlayamadım. Bu cihazlardan aldığım zaman cep telefonumdan wifi üzerinden bağlantı sağlayabilir miyim ? Sağlayabilirsem bilgisayarda ki gibi kısıtlı internet mi kullanırım ?
E
8 yıl
Yedekleri ios7 ye yüklemek ?
iOS 7 kurulumu sırasında hata oluştu ve resetlemek zorunda kaldım cihazı. Daha önce 6 serisinde aldığım yedekleri iOS 7 sistemine nasıl aktarabilir ?
E
8 yıl
Aşırı Ram kullanımı
Sıcaklardan ve toz topraktan dolayı takılma var sandım ve kasayı temizledim.Bir kaç gündür bilgisayarımda bir yavaşlama ve takılma söz konusu..Kasadan değişik ses gelmesiyle beraber bilgisayar takılıyo ve hiçbir işlem yapılamıyo.Kullanılır olduğunda da ( bu konularda bilgili değilim fikirlerim sizlere saçma gelebilir mazur görün ) fazla ram harcadığını varsayıyorum.64 bit windows 7 kullanıyorum. 8 gb ram intel i5 3570k mevcut.cpu takip ekran görüntüsünü aldım.Böyle bir problem neden çıkabilir, çözüm olarak ne önerebilirsiniz. ?


E
9 yıl
Tarayıcı ve donma
2 gündür tarayıcımı açtığım zaman veya işlemler sırasında uzun süreli takılma yaşıyorum.Antivirus programı kullanmadığım için virüs bulaştığını düşündüm format attım.Formattan sonra bile takılma sorunu yaşıyorum.Tüm sistemi 1-3 dk arası kilitliyor.Takılma sona erdikten sonra "Microsoft Windows başlıklı Bu işlemi sonlandırmak ister misiniz ? " pencere çıkıyor.Kapat desemde iptal desemde takılma sona eriyor.Windows 7 kullanıyorum. i5 3570k - gigabyte z77 2x4gb ram -sapphire hd 6850 ekran kartım mevcut.Format atarken dikkatimi çeken bir durumla karşılaştım.1 tb hdd mevcut.sistemi mi kurduğum zaman 3'e bölmüştüm.1 500 gb 2 200 3 300 gb olmak üzere.3. bölük olan 300 gb lık bölümü hiç birşekilde kullanamıyorum, biçimlendiremiyorum , silemiyorum.Çok can sıkıcı bir durum.internette biraz aradım ama hiç bir şey bulamadım.Donma sıkıntılarının kasa ısının artmasından kaynaklı olduğunu yazmışlar ama kasamda 3 fan var.2 gündür takip ediyorm hiç bir ısı belirtisi yok.Yardımlarını bekliyorum.Bu yazıyı yazarken bile 2 defa donma yaşadım.Explerer, chrome ve mozillayı denedim.Hepside aynı sıkıntıyı yaşıyorum.
E
9 yıl
Çok Zararlı ( unistall hatası )
Oyuna yeni başlıcam :) Oyunu indirdim, kurulum esnasında hata oluştu ve yüklemeyi durdurdu.Silerek yeniden kurmayı denedim olmadı.Server'dan launcher'ı yeniden çektim, bu seferde kurulu olduğunu iddaa ediyor ve unistall başlatıp aşağıda ki hatayı veriyor, unistallı kapatıyor.Tüm sistemi taramama rağmen herhangi bir dosyasını bulamadım.Unistalı yapamadığım için setupda yapamıyorum.Var mı bu sorunun çözümünü bilen ?

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.