Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
J

Yüzbaşı
18 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
360472 Gün Cezalı
357101 gün 10 s. 42 dk.
Gönderiler Hakkında
J
9 yıl
Turkcell den Süper Kampanya Doluşun
O kadar süperki bunu dünyada hiç bi operatör yapamaz akıllarına dahi gelmez kaliteli olmak böyle bişey bu arada Turkcelle atış serbest :)
Sevdiklerinizi araması sizden, hediye dakikalar Turkcell’den.

En sevdiğinizi hemen aramanız için 3 dakika hediyeniz bizden! CEKIM GUCU yazıp 2222'ye ücretsizSMSgöndererekkampanyaya kaydolun, yapacağınız ilk aramanız bizim hediyemiz olsun.

*.Kampanyadan tüm bireysel Turkcell’li müşterilerimiz yararlanabilir.

*.İlk aramada geçerli 3 dakikalık çağrı hediyesi,yurt içindeveyurt içineyapılan çağrılarda geçerlidir.

*.Çağrı, kampanya katılımının ertesi günü 23:59'a kadar kullanılmalıdır (Örnek: 29 Kasım’da kampanyaya kayıt olunursa, kampanya kapsamındaki ücretsiz arama hakkı 30 Kasım 23:59’a kadar geçerlidir)

*.Ücretlendirme periyodu 180 saniyedir. 3 dakikalık ücretsiz çağrı kullanılırken, 3 dakikadan kısa süreli bir görüşme yapılsa dahi, 3 dakikanın tümü kullanılmış sayılır.

*.Çağrı sırasında 3 dakikanın bitmesi durumundakullanımlarpaketten, yoksa bağlı bulunulan tarifeden ücretlendirilir.

*.Kampanyadan bir kez yararlanılabilir, toplam katılım ilk 5.000.000 abone ile sınırlıdır.

*.Dakikalar üçüncü şahıslaratransferedilemez, özel servis numaraları aranamaz.

31 Aralık 2013tarihinekadar geçerlidir.
J
9 yıl
Sitedeki En Beğendiğiniz Nicleri Yazın
Benim göze çarpan nick :D
hacı geçen gün gördüm böyle bişey bende yapmayı düşünüyorum
J
9 yıl
Yurt Dışında En Uygun Fiyatlı Operatörler
Bi çoğunuz zaman zaman yurt dışına seyahat ediyor fakat yurt dışında harcanan para değilde gsm operatörüne bayıldığınız para daha çok oluyor bu başlıkta siz kendinize uygun olan sim kartı seçin diye link atıyorum kesinlikle reklam amaçlı değildir
takıp edeceğiniz forum sitesi
orjinal dilhttp://www.prepaidgsm.net/forum
türkçe çevirihttp://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=tr&ie=UTF8&nv=1&prev=_m&rurl=translate.google.com.tr&sl=auto&tl=tr&u=http://www.prepaidgsm.net/forum/index.php%3Fs%3D794fc7917855421de5315626186dade1&usg=ALkJrhiZXX6blk6PhJhbtqwSrOCdXUH7qQ
bu başlıkta 3 adet sim kart tanıtım sayfası var 190 ülke ile anlaşmalı
http://www.prepaidgsm.net/forum/showthread.php?t=913
J
9 yıl
Banka & Kredi Kartı Aidatı
Bankalar kredi kartıaidatlarını ödememekte direnirken, hukuk tam tersini söylüyor. TÜDEF Başkanı Ali Çetin, "Kart aidatları yasal değil. Mahkeme kararları tüketici lehine. Hakkınızı mutlaka arayın" diyor.

Kredi kartıaidatları ile ilgili tartışmalar sürüyor.

Tüketici Dernekleri Federasyonu (TÜDEF) Başkanı Ali Çetin de, bankaların aldıkları kart aidat paralarını geri ödemesi gerektiğini açıkladı.

"Sözleşme haksız"

Takvim'e konuşan Çetin, bankaların son 1 yılda tüketiciden 3.2 milyar lira kart aidatı tahsil ettiğini belirterek, "Aidatların geri alınamayacağı iddia eden bankalar yalan söylüyor. Yargıtay 13. Hukuk Dairesi'nin son kararıyla, 10 yıl geriye doğru aidatları alma imkanı doğmuştur. Kanunda zaman aşımı 10 yıldır" dedi.

Kararın eski kartlar için de geçerli olduğunu ifade eden Çetin, "Kartını daha önce iptal ettirmiş vatandaş, geçmişe dönük ekstrelerini isteyebilir. Eğer banka direnirse banka memuru hakkında yasal işlem yapılır. Çünkü bu suçtur. Tüketici eksterisiyle hakem heyetlerine giderek dilekçe vermeli" diye konuştu.

Hakem heyetlerindeki davaların 1-3 ayarasında sonuçlandığını söyleyen Çetin, çoğunlukla da tüketici lehine karar çıktığını belirtti. Bankaların sözleşmeleri gerekçe gösterdiğini hatırlattığımız Çetin, şöyle konuştu:

"Yüksek yargı kararlarında, kanunda haksız şart olmasından dolayı sözleşmenin altına atılan hiçbir imza tüketiciyi zorlayamayacağı belirtiliyor. Çünkü kartı alabilmeniz için size o imzayı attırıyor. Yani şartlı imzalıyorsunuz."

İzlenecek yol belli

1- Bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak, kesilen kart aidatını ödemek istemediğinizi ve bunun geri verilmesini talep edin. Eğer kabul ederlerse sorun yok. Etmezlerse ikinci maddeye geçin.

2- Bu kez bankanın hem genel müdürlüğüne, hem de şubenize altta gördüğünüz dilekçeyi gönderin. Dilekçeyi iadeli taahhütlü gönderirseniz alan kişinin imzası da elinize gelecektir.

3- Dilekçeye rağmen hâlâ aidatınız ödenmemişse hukuk yolunu ya da bankayla görüşme yolunu seçeceksiniz. Bankanızı yeniden arayarak, "aidatı ödemezlerse kartı iptal edeceğinizi" söyleyebilirsiniz. Bu, genellikle sorunu çözüyor. Bankalar ya aidatı veriyor ya da sizinle pazarlığa başlıyor.

4- Bütün bunlara rağmen aidatınızı hâlâ alamadınız ve sizden kesilmeye devam ediyorsa, bu kez bulunduğunuz ilçedeki kaymakamlığın içindeki hakem heyetlerine gidebilirsiniz. Burada, hazır dilekçelere ekstrenizi de ekleyerek ücretsiz şikayetçi olun.

5- Hakem heyetlerindeki aidat davalarının çoğunu tüketiciler kazanıyor. Banka, itirazını tüketici mahkemelerine yapıyor. Buradan da genellikle tüketiciler lehine karar çıkıyor.

6- Eğer kredi kartınız eski ve 10 yıllık kadarsa, Yargıtay 13. Hukuk Dairesi'nin son kararı gereğince geriye dönük tüm aidatlarınızı isteme hakkınız da var. Birden çok kredi kartınız için aynı işlemleri yapabilir ve hepsinin aidatını geri alabilirsiniz.
J
10 yıl
KVK Elemanları Müşteriyi Sallamıyor
Nokia e6 yı kvk ya gönderdim yazdığım maddeler aynen şöyle
-telefon donuyor (nete girdimi çihaz kitlenip kalıyor batarya çıkartmadan açmak imkansız ram dolu değil simkart başka teldeyken sorun yok)
-cihaz reset atıyor (cihaz yine nete girince donmasa reset atıyor ram yine dolu değil yine simkart başka teldeyken sorun yok)
-cihaz aşırı ısınıyor (şarjdayken patlıcak sanki veya görüşme yaparken patlarsa şaşırmıyacağım)
-çok yönlü orta bildirim ışığı çok zayıf bu özellik varsa güçlü yansın isterim mesaj filan geldimi iyi oluyor
-ahizeden ses çoğu zaman cızırtılı geliyor hd ses vermesi gerek
-batarya çok az gidiyor 14saat 3g yerine 4 5 saat 3g sürüyor
sayın kvk nın çok değerli iş bilmeyen uyanık elemanı aynen şunu yazmış
-parça değiştirildi yazılım güncellendi :D
şimdi soruyorum
-hangi parça ? Ve zaten yazılım günceldiki niye güncellendi ?
Sonuç
-Orta bildirim ışığı artık hiç çalışmıyo çalışıyosada ben görmüyorum yanıp söndüğünü
-batarya yine aynı tas aynı hamam göndermişler ellemeden
-şarja taktım tel ateş parçası oldu
-8gb e hafızası var telefonun kendine ait o 6.6 gb gösteriyor telde 400mb kullanılıyo desek 1gb nerde diyelim e nin ramı filan aha 500mb yer kalsın nerde bu hafıza ? Siz siz olun kvk genpa vs vs den telefon filan almayın zaten garanti kapsamında yaptıkları tek şey yazılım güncelleme onu ufak bebeler bile gözü kapalı yapıyor artık bi yazılım için 10gün beklemeye gerek yok yani bunlar para kazancak diye garantiye verdiğimiz 150 lira hava parası bence ha bide gelen evrakta tuşlar çalışmıyo filan yazmışlar nokiadan talep etmek lçin uyanıklar Allah belalarını versin ilk defa içimden gelerek bela okudum
J
10 yıl
BİMcell'den Bayram İkramı
Tüm BİMcell aboneleri Kurban Bayramı boyunca (15-18 Ekim arası) tüm BİMcell’lilerle ücretsiz konuşacaktır.

Bayram süresince BİMcell’e yeni gelen aboneler de kampanyadan faydalanacaktır.
Detaylar
BİMcell içi ücretsiz konuşma süresi 15 Ekim 2013 00:00’da başlayacak ve 18 Ekim 2013 23:59’da sona erecektir.

14 Ekim 2013’te başlayıp 15 Ekim 2013 00:00’dan sonra biten görüşmeler hediye kapsamında değildir.

Kampanya sadece yurt içinde tüm BİMcelltarifeleriiçi yapılan sesli aramalarda geçerli olup yurtdışına, BİMcell MüşteriHizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerlihizmetsunan numaralara doğru yapılan aramaları kapsamamaktadır. Kampanya dakikaları üçüncü şahıslara transfer edilemeyecektir. Hattın iptal olması, tarife değişikliği yapılması, numaranın başka bir operatöre taşınması veya hattın başka bir kişiye devri halinde abone kampanyadan faydalanamayacaktır.
J
10 yıl
Silinsin
Silinsin
J
10 yıl
Hesap Kartıyla Paipal ve Google Ödemesi Yapmak
Arkadaşlar özellikle konuyu buraya açtım google ödemesi yapmak isteyenler için etkili olacağını düşünüyorum

^^evet arkadaşlar şimdi size kredi kartına gerek kalmadan bankamatik kartıyla nasıl paipal hesabı açılır onu öğretteceğim^^
oncelikle bir banka hesabımızın olması gerekiyor
benim banka hesabım garanti bankası ve anlatımın garanti bankası üzerinden olacak

=> banka hesabınız varsa öncelikle bi banka şubesine uğrayarak internet bankacılığınızı aktif ettirin online işlemlere girebilmek için şart ben hesabı ilk açtırdığımda direk talep etmiştim

=> şimdiwww.garanti.com.tr adresinden internet şubesine girişten bireysel i seçelim

=> daha sonra tanımlı cep numaranıza şifre gelecek onunla giriş yapalım

=> kartlar seçeneğinden sanal kartlar kısmına giriş yapalım

=> oradan başvur seçeneğinden sanal kart talep ediyoruz (istediğiniz an kapatabilirsiniz) sanal kart açarken hesap kartı üzerinden açmanız gerek başka kartınız varsa o da olur

işlem bu kadar sanal kartınız atif oldu
nelere sahip olduk sanal kartla

=>> maestro card a sahip oldunuz yani paipal veya google cüzdan kullanımında bu kartı kullanabilirsiniz
=>> cvc koduna sahip oldunu paipal ve google cüzdana kayıt için gerekli olan güvenlik kodudur
=>> kredi kartı gibi aylık ödemesi yok hesaptan ne kadar para yüklerseniz o kadar alış veriş imkanınız olur bi nevi hesap kartına cvc kodu tanıtıp maestro kart gibi kullanıma olanak sağlayan bişey

^^şimdi hesap kartınızla internetten alış veriş yapabilirsiniz^^

önceliklewww.paypal.com/tr adrsine giriş yapıyoruz
veya google kullananlar içinhttps://wallet.google.com/
=> bireysele tıklayın ordan ücretsiz hesap açın butonuna tıklayın (bi çok siteyle anlaşması olan bi firmadır paipal başka ödeme siteniz varsa ona kaydolabilirsiniz bu size kalmış birşey)

=> paipal e üye olduktan sonra kartı doğrulamak için banka hesabınıza bi şifre gönderecek 3lira kesecek sizden daha sonra o şifreyi girince 3 lirayı paipal hesabına iade edecek

==> şifreye nasıl ulaşırım diyenler için garanti bankasından bi örnek vereyim
sanal kartlara gir > dönem içi hareketlere gir > Açık Provizyon gir > şu şekilde bi yazı çıkar
17/05/2013 00:51 PP*xxxxCODE 4 (gizledim) 3,00
burada xxxx code 4 olan yerdeki xxxx doğrulama şifremizdir

daha sonra istediğin siteden online olarak alış veriş yapabilirsiniz
bi çok arkadaşın aradığı birşeydi umarım yararlı olur.
J
10 yıl
Garanti Hakkında Yardım
Beyler bi konu hakkında bilgilerinizi almak istiyorum
ben geçen sene turkcell tim den bi tane nokia e6-00 aldım 11 ay oldu ve 2 yıl garantili bugün kulaklığı taktığımda tekinden ses gelmediğini fark ettim kablolarda dışardan hiç bir fiziksel müdahale yok zaten gözüm gibi bakarım eşyalarıma fakat kablonun kıvrılması gereken yerden içi zedelenmiş kabloyu oynatınca belli ediyor kendini şimdi ben bu kulaklığı garantiye göndere bilirmiyim, tamir veya değişim hakkım varmı beğendiğim bi kulaklıktı yoksa peşine düşmem bu kadar ve garanti sağlayan firma genpa şimdiden cevap veren herkese teşekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle