Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
A

Binbaşı
22 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
38 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
9 yıl
Galaxy Wonder I8150 Telefonunuza Yeni Romlar Yükleyin ;)
Android 2.3.6 Gİngerbread ve Android 4.0 ICS Özel romlar ile telefonu yeni aldığınızda içinde bulunan romlardan daha hızlı daha etkin kullanabilirsiniz ;) Kendi denediğim ve çalışır durumdaki romlar şunlar;

Samsung Galaxy Wonder I8150 Rebel ROM
Galaxy Wonder I8150 ICS ROM

Sorularınız olursa yardımcı olurum ;)
A
10 yıl
Üniversite 1. 2. ve 3. sınıf C# C/C++ Java Android Ödev ve Projeleri Yapılır
A
10 yıl
Avea Cep internet pakedi Kota Sorgulma
Aveadan cep internet aldım 1 aylık ama kotasına nereden bakacağımı bilmiyorum ne kadar mb ım kalmış diye? teşekkür ederim.
A
10 yıl
3G Vınn kapanma sorunu?
Vınn ile bağlanıyorum internete ancak internete bağlanır bağlanmaz programı kapanıyor anlamadım neden olduğunu Sorun adı olarak BEX diyor.Hata da, StackHash ile ilgili bişeyler yazıyordu.yardımcı olabilcek var mı acaba :)
A
10 yıl
Samsung Galaxy Mini s5570 İnternet sorunu!
Wirelessı açıyorum, ağa bağlanabiliyorum ancak internetle ilgili bi yerlere(google,gtalk vs..) girmeye çalışınca wireless kopuyor.yada bazı ağlarda ise daha ağa bağlanmadan kopma meydana geliyo.Nedenini bulamadım bi türlü, internete de baktım.Sorunu bilen çözüm bulan olursa yardımlarınızı bekliyorum :)

Not:Ben internete girdiğimde, modemden de internet gidiyor.Bu neden olabilir ki ?
A
10 yıl
Zalman zm nc 2500 plus USB sorunu?
Meraba öncelikle, notebookum için zalman bi soğutucu aldım aldığım yerde 3 tane usb portu var bunları da usb girişi için kullanabilirsiniz diye söylediler ancak usb taktığımda bilgisayarda görünmüyor.Nasıl onları aktif yapabilirim yada başka bi işe mi yarıyolar yardımcı olur musunuz?
A
10 yıl
Bir programın Arayüzünde nasıl değişiklik yapılır?
Mesela Teamviewer programının içerisinde bi yere adımı yazmak istiyorum, bunu nasıl yapabilirim ? yada hangi programla yapabilirim?
A
11 yıl
Win 7 Araç çubuğum bir zamanlar simge sabitleyebiliyodu :D
Başlat çubuğu simgelerim aynen duruyo ancak bi simgeyi çıkardım başka bi simge sabitlemek istedim, ama şimdi o simgeyi sabitlemiyor araç çubuğuna.kısayol simgelerini sürükleyip araç çubuğuna geldiğinde o kırmızı yuvarlak çarpı işareti çıkıyo.ama exe dosyalarını sürüklerken sürükleme yeri:araç çubuğu diyo ama yine de sabitleme yapmıyo..internette arattım birsürü ama bulamadım yardımınızı istiyorum..
A
11 yıl
--
--
A
11 yıl
Rüya görmemize sebep olan etkenler?, şuuraltı, üst beyin, alt beyin..
Şuuraltı, üst beyin, alt beyin ve bunların harmanlamasıyla gördüğümüz rüya..ama halbuki günlük hayatta nasıl gerçekleşiyor rüya görmemiz..ne gibi şeylerden etkilenip, neye göre rüya görüyoruz?

gördüklerimiz saçma sapan şeyler olarak nitelendirsek de, bizim düşünmediğimiz şeyler olsa da nelerden etkilenip görüyoruz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.