Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
07 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Navara 2016 Nasıl?
Arkadaşlar ciddi ciddi almayı düşünüyorum. 4x4 dizel otomatik.
Aynı ayarda jip alsak 300-400 bin liradan aşağı değil.
Alayım mı? :)
7 yıl
Yeni Hyundai Tuscon Yakıt Tüketimi Hk.
Arkadaşlar,

Dün aracımı servise götürdüğüm sırada şu yeni Tuscon'u gördüm. Bir test sürüşü yapayım dedim araç servisten çıkana kadar. Normalde benzinli araç sevmem dizel manyağıyım.
Araca oturdum. 1.6 turbo 177 bg 4x4, 7 ileri otomatik. Son derece yerden yüksekti. Çalıştırdım kilometreyi sıfırladım bakalım kaç on litre yakacak diye. Konya yoluna çıkınca gazı kökledim ve inanamadım. Araçta dizel gibi tork var. Beygiri de yüksek olduğu için araç koptu resmen. Hiç görmediğim bir motor paerformansı. Araçta her türlü donanım var zart zurt uyarı veriyordu şeritten çıkma körnaktana bak falan. Yerden inanılmaz yüksek x5 gibi hissettim.
Ve 5 km sürdükten sonra geri geldik. Yakıt tüketimine baktım 9.5 litre gösteriyor. 1600 kg küsür bir araba için muhteşem bir tüketim verisi ve performanslı kullanımda. Qashkai bile 1.5 dizeli şehir içinde 8.5 litre yakarken bu arabanın bu kadar beygire bu kadar benzin yaklasına inanmak istemiyorum.

Sizde bir sürün yanıldığımı söyleyin lütfen. Ben dizelciyim. Eğer böyleyse benzinli tuscon'u alacağım.
8 yıl
Arkadaşlar CHRYSLER SEBRİNG 2.0 CRDI alayım mı?
9 yıl
0 km Alfa-Mito Dizel Alınır mı?
Arkadaşlar bilgisayar oyunlarında da asphalt 8 gibi sık sık gördüğümüz Mito Sizce nasıldır. 49 bin lira verilip alınır mı sizce? Alternatif bulamadım.
9 yıl
Piyasada Araba Yok
Arkadaşlar bizim ülkemizde otomobil seçeneği çok az. Ben şöyle 60-80 bin lira arası 140-150 bg 1.6 motorlu dizel bir araba arıyorum yokk. Passat alınabilitesi olan bir araba, 105 bg olması beni caydırıyor. Diğerleri de psa grubu benim almaktan kaçındığım motorları kullanıyor.Nedir bu otomobil piyasası motor geliştirme özürlü?
9 yıl
Petlas çok çekici görünüyor
Arkadaşlar şunu farkettim bizim bir %100 yerli lastik markamız var, kocaman bir fabrikası var. Petlas yanılmıyorsam bridgestone den emekli teknik personeller çalıştırıyor. Lastiğin içeriği teknolojisi bridgestone ile aynı yani. Neden hepimiz petlas almıyoruz fransıların Peugeot renaulttan başka arabaya binmediği gibi?
9 yıl
80 bin TL bütçe ile sıfır&2.el SUV tavsiyesi
Arkadaşlar maden ocaklarına gitmek için taş çamur banamısın demeyen bir arazi aracına ihtiyacım var. Bütçe maksimum 80-85 bin. Aklıma model gelmiyor sizin tavsiyeniz?
9 yıl
Torsiyon Çubuk Sevdası
Arkadaşlar bu torsiyon çubuklu arabaları protesto ediyorum. Ne diye tasarımda torsiyon çubuğu kullanıyorlar daha mı konforlu oluyor? Daha mı ucuza mal oluyor da türkyedeki arabaların %50'si torsiyon çubuklu? Bugün saffetin garajını izledim yeni Corolla bile torsiyon çubuklu. Bunun bir açıklaması var mı?
9 yıl
Elektrik Destekli Bisiklet Nerede satılır?
Arkadaşlar,

Hafta sonları şöyle kırlarda çiçeklerin arasında bisiklet sürmeyi hayal ediyorum. Tam teşekküllü bir bisiklet almak istiyorum arabanın arkasına monte edilebilecek. Belgesellerde görmüştüm normal dağ bisikletlerinin ön tekerine elektrik motoru desteği konuluyormuş. Bataryası suluk gibi monte ediliyor. Yokuş aşağı inince şarj oluyor, yokuş yukarı çıkınca güç desteği veriyor. Bu tür bisikletlere kimsenin ilgisi yok gibime geliyor. Kimsede görmedim nedense. Sizlerin bir bilgisi varsa paylaşır mısınız rica etsem.
9 yıl
Görüntü Yöneticisi Melaneti
Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan KURTULAMADI EKRAN KARTI YANDI!!!


Arkadaşlar son 3 laptopum bu yüzden çöpe gitti. Bu görüntü yöneticisi nedir niye 3-4 yıl sonra bütün laptopların ekran kartı yanıyor. Yenisini alalım diye otomatik olarak imha mı ediyor kendini? Sırf bu yüzden bir daha dahili ekran kartlı laptop almayacağım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle