Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
E

Çavuş
26 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
geçen yıl
HDMI sesi Tv'ye verme sorunu
Ekran kartım Intel HD 3000. Ekran kartı Driver'ini kaldırdığımda sesi tvye veriyor kart yüklü olmadığı için kalite doğal olarak düşüyor. "Ekran için ses" Driver'ini kurduğumda resimde belirttiğim HDMI ses aygıtı, ses yönetiminden gidiyor, ses de gelmiyor. Driver'i yüklemesem listede var ancak aktifleşmiyor. Ses kartını kaldırıp yüklemenin bir faydası olmadı. Ekran kartıyla alakalı olduğunu düşünüyorum ancak ne yapabilirim? TV ilk açıldığında HDMI yazıyor ancak sonra DVI olarak görüyor bununla bir alakası var mı?

E
2 yıl
Erişilebilirlik > Yazdığınız Metni İzleme
Selam öncelikle.
Sorum şu şekilde. MIUI sürümlü cihazlarda ses açma ve kısma göstergeleri sol tarafta görünmesi benim çok hoşuma gitmesi üzerine Google playde araştırma yaptım. Bu stili değiştirmek için gerekli birkaç program buldum ancak hepsinde benden istediği erişilebilirlik izni.
Bu izin benim için çok önemli değil ancak sorun şu ki iznin içinde fark ettiğim şey (resimde de göstereceğim) yazdığınız metni izleme ( kredi kartı şifreleri ve kişisel bilgiler içerir ) açıklaması uygulamayı kullanırken endişe oluşturdu bende.
Diğer erişilebilirlik izni kalarak yazılanı okuma iznini nasıl engellerim? Uygulamayı düzenleyip bu izni silip tekrar paketleme konusunda yardım ederseniz sevinirim.
E
2 yıl
ram frekans değeri?
yardımcı olursanız sevinirim. grundig gnb 1554 laptop var. ancak aida64 ve cpuz ile baktığımda mevcut ram frekanslarını görebiliyorum. yani; socket 1 1066 socket 2 1333 mhz gibi bişey. ancak anakartın desteklediği ram frekansını nasıl öğrenebilirim. ram alıp yükselticem. üzerindeki ramlar kendinin değil 2. el almıştım pcyi. aida raporu vs ne isterseniz yollayabilirim. bu frekansı öğrenmem lazım. bu arada destek 16 gbye kadar diyor.
E
2 yıl
Hele bir bakın (Pardus)
Sadece Chrome Kullanan, Sadece internette takılanlar için, en fazla pdf ofis programları kullananlara bir önerim var.Pardus. Yerli Milli bu yazılımla gayet iyi iş başarmışlar. O kadar pratik ve hızlı ki işlemciye yük binmiyor.
birçok windows (exe kurmak için wine denen bir program var) programları da kurmak mümkün. lisans filan yok tamamen bedava ve yerli. tavsiye ediyorum. yaklaşık 3 gündür kullanıyorum sağlam yazılım cidden.
E
2 yıl
trader hizmeti neden ücretli
yayın hizmetleri neden ücret alınır? diğer ücretsiz hizmetler 15 dk gecikmeli elbet bir sebebi vardır biri açıklayabilir mi? birde varsa canlı ve ücretsiz trader söylerseniz memnun olurum.
E
2 yıl
Xp guncelleme aldı 😀
Heyecan olsun diye vb Xp kurdum . Baya güzel bişey. Ve şu anda güncelleme yapıyor. Hani destek kalkmıştı. Bu arada 64 bit sürüm ondan kaynakli olabilir 😂
E
2 yıl
Komisyon Nedir?
Hisse alırken 0,18 yazıyor. bu hem alırken hem satarken mi alınıyor, bir de sadece alınan ücret bundan mı ibaret. hisse senedi emir işlemi gerçekleşmeden yapılan düzenleme ya da iptal işlemlerindeki ücretlendirme nasıl oluyor. bilen aydınlatsın lütfen
E
2 yıl
windows 10 cr.ackli oyunları silmesini nasıl önleriz
win 10 korsan oyunların önüne geçmek için yüklenen oyunu köküyle siliyor. :D bunun önüne nasıl geçebiliriz. işletim sistemini değiştirmeden. win defenderi kapatmadan
E
2 yıl
CS Go ve Cs 1.6 Kayboldu
oynadığım bu oyunların kısayollarına tıklayıp açmak istediğimde dosya bulunamadı bu kısayol silinsin mi gibi uyarı geldi. oyun p.filestan silinmiş. sebebi ne olabilir? neden özellikle cs
E
2 yıl
Laptop Fanının Sürekli Çalışması
Bilgisayarın anakartı biraz eski ve bios güncel değil ve güncellenmiyor.
güncel olmadığı için midir bilmiyorum ancak i5 işlemci takıp ramı 10 gb yükselttim.
bilgisayar sürekli fanı çalıştırıyor ve bazen hızlanıyor tabiri caizse gazlıyor
sonra duruyor tekrar gazlıyor bu böyle devam ediyor. chrome kullanımında bile bu böyle
acaba anakartın desteklediği win7 mi kurayım işletim sisteminden kaynaklı değil win 10 kullanmaya devam et mi dersiniz
bilgili ve tecrübeli arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.