Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
04 Nisan 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
13 yıl
ARIZALI PAVILLION DV6120EU SATILIK VEYA ÇÖZÜM
Satış için 2. eli kullanın

Edit by Visceroid
15 yıl
YAGE 20 DBI ANTEN NEDİR?
Arkadaşlar yüksek bilgi ve tecrübelerinizden ben de faydalanmak istedim: Aşağıdaki bu ürün tüm wireless modemlere uyarmı? gerçekten 5 km gibi iddialı mesafeye yayın yaparmı? bu konuda deneyimi olan, kuran, kullanan arkadaş varmı?
PLANET ANT-YG20 20dbi Yage Anten
2400-2485MHz frekans da calısır.
Konnektor tipi ; N ( Dişi )
Yukarı asagı sinyal sapma aralıgı ; 24 derece
Saga sola sinyal sapma aralıgı ; 13 derece
ANT-OM8 - ANT-YG20 arası 11Mbps de 5.6KM, 22Mbps de 11KM mesafe
ANT-YG13 - ANT-YG20 arası 11Mbps de 5.6KM, 22Mbps de 11KM mesafeANT-YG20 - ANT-YG20 arası 20Mbps de 5.6KM, 22Mbps de 40KM mesafehttp://ozgurbil.com/asp/show_stock.asp?product=ANT-YG20
15 yıl
IE 7.0 FILTERS.BIN-BİLEN VARMI?
Internet explorerimi 7.0 a update ettikten sonra her sayfa açtığımda filters.bin (74.4 kb.) adlı dosyayı indirmek istiyor.bu sorunu nasıl halledebilirim? bu konuda bilgisi olan varmı?
15 yıl
SONY ERICSSON P900 BATARYASI
SONY ERICSSON P900 BATARYASI LAZIM. PARÇA NO:BST-15. BU BATARYADAN BULAN VARSA FİYAT ÖNEMLİ DEĞİL.
15 yıl
GÜVENKLİK KAMERASI KAYDI *.AJP-YARDIM LÜTFEN
GÜVENLİK KAMERASI KAYDI *.AJP UZANTILI BİR TÜRLÜ ÇÖZECEK AÇACAK CONVERT EDECEK BİŞEY BULAMADIM. BİLEN VARSA YARDIM ETSİN LÜTFEN.
18 yıl
ALUSRAH CO. -SAHTEKARDIR.
<b></b>Arkadaşlar Alusrah Digital Platform isimli bir mail alırsanız sakın dikkate almayınız. Biz dolandırıldık bari siz dolandırılmayın.
Hüseyin Genç (Veya gerçek adı neyse) isimli sahtekar sürekli mail atıp, receiver sattığını iddia ediyor. Parasını gönderip bir cihaz sipariş verdik ama aradan 2 ay geçmesine rağmen ne cihaz geliyor ne de paramızı gönderiyor.Bu tür dolandırıcılara geçit vermemek için sizi uyarmak istedim.Lütfen siz de arkadaşlarınız uyarınız.
AYDATA BİLGİSAYA<font color='red'></font id='red'>
18 yıl
dllctr+runit+startit+happy -Kurtulamıyorum..
<b></b>Topiklerin birinde benzer sorun var fakat bendeki daha farklı. ad-aware 6.0 ile deniyorum şu gator mudur ne karın ağrısıdır onu buluyor temizliyor ama dllctr.exe adlı uygulama kendiliğinden devreye girip sistemde çalışmaya devam ediyor.
ayrıca "bunu dene" ve "türkçe seks" adında 2 tane kısayol atıyor ve bunu heryere bulaştırıyor...başlangıç'a da "startit.exe" isimli uygulama atıyor.Bunun yanında bir de "runit.exe" var...:) kafayı yiycem heryerden siliyorum register dahil. tamam şimdi düzeldi diyorum..bakıyorum biraz sonra kendiliğinden sanki hiçbirşey yapmamışım gibi yeniden aynı yerlere aynı şeyler bulaşıyor..Ayrıca çevirmeli ağa happy isimli bağlantı atıyor.<font color='red'></font id='red'>İşletim sistemim xp pro tr...aynı şey başına gelen var ise nasıl halletmiş ?yardım lütfen..
18 yıl
NT AUTHORITY SYSTEM-ACİL YARDIM
Arkadaşlar bu nedir bileen varsa yardım etsin, kafayı yiycem..
İlk defa dün akşam başıma geldi. XP Pro Tr işletim sistemi kullanıyorum. İnternete bağlandığım anda küçük bir kare kutuda "sistem kapatılıyor" başlığı altında Dikkat bu sistem kapatılıyor, tüm çalışmalarınızı kaydedip oturumu kapatın.Bu sistemi kapatma işlemi NT AUTHORITY SYSTEM tarafından başlatıldı. diyor en altta da RPC hücre sisteminden filan bahsediyor...ne yapmalıyım? bu bir virüsmü? Microsoft un truva atımı? nedir bilen varmı?Ne yapmalıyım? XP yi silip tekrar kurdum değişen birşey yok...
19 yıl
WIN 2000 DE CONFIG?
<font size='6'><font size='4'><font color='blue'><font face='Comic Sans MS'><font face='Tahoma'><font size='2'>Arkadaşlar forumda epeyce aradım ama sorunuma birebir çözüm bulamadım..Sorun şu: windows 2000 Pro-Tr de msconfig ve/veya msinfo32 benzeri başlangıç configürasyon editörü varmı?Bilen varmı?
Yani başlangıçta açılan çalışan dosyaları, programları (kendi özellikleri hariç) windows 2000 de nasıl kontrol edebiliriz?</font id='size2'></font id='Tahoma'></font id='Comic Sans MS'></font id='blue'></font id='size4'></font id='size6'>
19 yıl
IP SHARER VE HIZ SORUNU
Forumdaki konuları okudum ama internet cafemdeki sorunu halledemedim..Yardımcı olursanız sevinirim.
Cafede toplam 14 makine var.Daha önce ana makinede çeşitli işletim sistemleri deneyerek dağıtım yaptık.Bunlardan en iyi performansı XP-Pro verdi.Diğer bilgisayarlarda 2000 pro yüklüyken herşey çok iyiydi.Ama 2000 de oyunlar çalışmıyor..(Half-Life hariç).Bu nedenle yeniden w-98 se yi yükledik. Bu sefer internet çok yavaşladı..Aslında ilk başlarda iyidi.Ama sonraları iyice yavaşladı..IP sharer taktım(Surecom).İnternet ve oyunlar gayet güzeldi.Ama sonra internet yine yavaşladı.Bu konuda sizin tecrübeleriniz vardır.Öğrenmek istediğim şu:
1.W-2000 Pro da her oyunu oynamak mümkünmü? Nasıl?
2.IP sharer ilk başlarda güzel olup ta sonradan neden yavaşlatıyor?
3.Ağdaki bilgisayarlara internete erişimi yavaşlatacak bir program, virüs veya trojan bulaşmış olabilirmi? Bunları nasıl tesbit edebilirim? Bildiğiniz program varmı?
4.Easy-Cafe programı kullanan varmı? Bu program sistemi yavaşlatırmı?
5.10/100 Mbitlik Hub kullanıyorum.Hub'ın markası da hızı etkilermi?
6.XP Pro işletim sistemini celeron bilgisayarlara yüklesem ciddi hız sorunu yaşarmıyım? Daha doğrusu celeron işlemciler(128 ram'li) XP proyu kaldırırmı?
Teşekkür ederim, kolay gelsin.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.