Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
_

Çavuş
10 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
96 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
_
geçen yıl
Samsung 49nu7100 ışık sızması YARDIM
Merhaba, garanti süresi 2 ay kalan samsung 49nu7100 tv'de her renkte gözüken resimlerdeki gibi ışık sızması oldu. herhangi bir darbe filan söz konusu değil. ne gibi bir yol izlemem lazım, daha önce başına gelen arkadaş var mı?


_
4 yıl
Araç tavsiyesi gerekli (alındı)
Merhaba,
yaklaşık olarak haftanın 2 günü 40 | 50 | 70 km, haftanın 4 günü 70 | 70 km, haftada 880km, ayda ~3500 km yol yapacağım, taksici filan değilim he. istanbul şehir içi, e5 ve köprüler. trafiğin olduğu iş saatleri içerisinde. 30-40bin tl civarından bir araca ihtiyacım var. bakımını yaptırınca (3 ayda 10.000km bakımı vs.) yolda bırakmayacak, ucuz yollu, mümkünse camtavan-sunrooflu, şekli şemali yerinde olsun yeter. öneriniz ne olur acaba? not: yakıt değil bozulmazlık gibi bir kriterim var. araç bozulmasın yeter. bir de araca sadece binip ondan sonra yok bakımı pahalı olur, yok kronik sorunu var gibi batıl inançlara da pek inanmıyorum. düzgün sürüp - zamanında bakım ile sorun çıkarmayacak bir şey önerebilecek var mı? vaktiniz için teşekkürler.
ford fiesta 1.5 dizel 30k km alındı. teşk.
_
5 yıl
En iyi paket tavsiyesi(internet - tl bazlı)
şuan ki tarife "hepsi bol tarihe". bu ay sonu bitiyormuş. zaten abone alımınada kapatmışlar.
750dk 1000sms 2gb internet -> 35 tl.
sizce şuan ki tarifelerden daha uygun bir tarife gelir mi yeni yıl için?
varsa uygun tarife bildiğiniz paylaşır mısınız?
not: hat taşıma filan yok, turkcell içi tarife değişikliği, gnç
_
7 yıl
restorasyon vw 1303
kendi başıma yapabilir miyim? arabadan anlayan bir tanıdığım yok, herhangi bir iyi usta filanda bilmiyorum. 2 3 yılda sürse de yapılabilir mi? orjinali bozulmadan çokta ahım şahım bir şey olmadan genel olarak ne kadar tutar? araştırmalarım sonucu çok geniş bir fiyat aralığı buldum. haftada maks. 2-3 gün sürülecek 2. araç olarak. tabi şimdi diyeceksiniz kontak açmasan bile bakım ister diye, bence her şeyi sorunsuz yapıldıktan sonra gerekli bakımlarla(15.000km de 1 ) 2. defa kontak çevirmeden çalışacak hale getirilebilir.
_
7 yıl
puma kadife ayakkabı
ustalar bildiğim sitelere baktım bulamadım. şu ayakkabıdan alıp nostalji yapayım dedim. yardım olanlar şimdiden teşk.

_
7 yıl
facebook anasayfadaki videolar
bu facebooktaki videolar otomatik oynamaya başlıyor. ay başıda geldi. bunu durdurmanın bir yolu var mı? ben tıklamadan video oynamasın ..
_
7 yıl
Anneler Günü 2014 Genel Konu
_
8 yıl
2014 Ales
beğendiğiniz, önerebileceğiniz kaynak var mıdır? birde buraya yazıyorum 90ın altında alacağımı düşünmüyorum. sınav sonucunu editlerim.
_
8 yıl
finallere çalışmamak için yapılanlar (SS)
_
8 yıl
zippo çakmak bilen gelsin
selam ustalar. bir zippo çakmak arıyorum. istanbul içi bildiğiniz dükkan vb. satan yer varsa yardımcı olursanız sevinirim. aradığım zippo çakmak sitelerde stokta yok durumda. sanırım 2. el dükkanlarda filan bulabilirim. zippo satış yerleri nerelerdir??
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.