Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
I

Yüzbaşı
07 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
I
6 yıl
Elektro Gitar Hakkında Birkaç Soru
Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır başlamak istediğim elektro gitara sonunda atılıyorum ufak ufak. Birkaç sorum var cevaplarsanız sevinirim.Müzik zevkim daha çok senfonik,thrash,heavy metal ağırlıklı fakat arada bir clean tonlar yada daha sert tonlara kaçabiliyor. Bir de ikinci el düşünmüyorum şu anda.Çevremde kimse yok bu konuda bana yardımcı olacak.

1)Amfi için line 6 spider IV 15 watt düşünüyorum fakat blackstar id core stereo 10 wattlık da aklımı çelmiyor değil. Siz hangisini önerirsiniz? İkisinden başka alternatif yok gibi zaten bu fiyat aralığına. Ki apartman dairesi için fazla fazla yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Daha büyüğüne gerek yok sanırım.
2)Gitar olarak schecter omen 6 düşünüyorum. En fazla bu kadar yukarı çıkabilirim fiyat olarak. Başka önerileriniz varsa alabilirim. Schecter markasından çoğu kişi övgüyle söz ediyor gördüğüm kadarıyla.
3)Müzik mağazalarında kayda değer indirimler alabilir miyim? Büyük marka olan mağazalarda veya ufak esnaflarda? Yoksa internet fiyatlarıyla aynı mı olur aşağı yukarı?

Şimdilik bu kadar sorularım.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler ^^
I
7 yıl
Grup önerisi lazım
Merhaba arkadaşlar. Ne zamandır tam olarak aradığımı bulamıyorum artık yardım alma zamanı geldi sanırım. Death Metal tarzı fakat tamamına brutal'ın hakim olmadığı grup önerilerinize açığım. Şu ana kadar Amaranthe'yi buldum. Elize Ryd'ın popa kaçan hareketleri olmasa daha iyi olurdu ama şu an için beni idare ediyor. Birikimlerinize açığım
I
9 yıl
Grup Önerisi
Evet beyler sizden grup önerisi istiyorum.Şu zaman kadar Iron Maiden,Skillet gibi grupları dinledim. a7x ve Guns N' Roses gibi grupları sevdim bir de.Başka bu tarz gruplar söyler misiniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.