Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
Y

Yüzbaşı
05 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
41 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Y
7 yıl
[Yardım] Öneri bekliyorum
Anneme telefon alacağız arkadaşlar. ekran boyutu 4.5'ten büyük olmayan kibar, ucuz, telefon konuşmalarını yapabileceği, internete girebileceği kasmayan telefon arıyorum.

BÜTÇE : 500TL
Y
7 yıl
Eski Forumu Geri İstiyorum
Her yerde reklam var. reklam engelleyici eklenti vardı onunla foruma girilmiyor. Forumu forum yapan içindeki insanlardır. İnsanları forumdan soğutmayın...
Y
8 yıl
Yarın 1 Nisan şaka önerin
yurtta kalıyorum arkadaşlar. Fazla abartmadan yapabileceğim 1 nisan şakalarını söylermisiniz
Y
8 yıl
Son kararımı verdim (Monster Abra A7)
Uzun araştırmalar sonucu alacağım notebook'u seçtim. Monster Abra A7 v3.1 almayı düşünüyorum. Bütçem ucu ucuna yettiği için şuan SSD ekleyemedim. Yakın zamanda (elime para geçince) 120gb ssd eklemeyi düşünüyorum. Yarın bir aksilik olmaz ise siparişi vereceğim. Son önerisi olan varsa dinlerim :) ekranı 15.6" yapıp ssd eklesem fiyat değişmiyor ama büyük ekran seviyorum inş. doğru karar olmuştur

http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=466974&kat=6454&lang=tr-TR#.VNFOdywprbA
Y
8 yıl
Ekran Boyutu Ne Olsun ( 17.3" / 15.6" )
1-2 hafta içinde laptop alacağım. Ne marka olacak karar verdim. Monster'dan gtx860m ekran kartlı bir notebook alacağım. ama kafama takılan tek sorun ekran boyutunu 17.3" mi seçmem yoksa 15.6" mi karar veremedim. Öğrenciyim ve arada okula götürmek lazım olabilir bilgisayarı, 17" alırsam çok mu büyük olur, taşıması çokmu zahmetli? kullananlardan yorum almak istiyorm.
Y
8 yıl
Fen Bilgisi Öğretmenliği hakkında
Bölümün geleceği hakkında bilgisi olan varmı acaba ?
Y
8 yıl
Karabük Üniversitesi İçin Yardım
Mf4 sıralamam pek iyi değil. Mühendislik istiyorum ve dershane hocam karabük yaz dedi. Sebebi ingilice eğitim var dedi. Sizce sadece ingilizce var diye karabük yazılır mı ? Orada okuyan var mı ? Bilgisayar müh, elektirik-elektronik müh, tutuyor. Yoksa başka üniversiteye mi yöneleyim ?
Y
8 yıl
ftv 2014 ?
Bu nedir ya biraz önce bilgisayarda karşıma çıktı. Anlam veremedim. İnternette hiç biyerde kaynak yok belki burası biliyordur


Edit: Buda masaüstündeki kısayolu ve açılan pencere. Hiçbir anlam veremedim. 1 Saat önce yoktu eminim. Biraz önce facebook'a girdim. Resim attım arkadaşa sonra masaüstüne bir geldim bunu gördüm. Hiç bişey indirmedim o sürede şaşırdım.
Y
8 yıl
2 Dakikada Bilim
Ntv'de görüyorum arada böyle bir program var. 2 dakikada bilim diye. Belki facebookta filanda rastlamış olabilirsiniz paylaşıyorlar bazen. Bu programın orijinal adı nedir ?
Y
8 yıl
Gece Okulda kalan var mı ?
gece okulda kalsam nasıl olur sizce :)okul dağıldığı zaman eve gitmesem. Evdekilere haber veririm ben arkadaşta kalacam desem. Ama arkadaşla okulda kalsak ? Bisküvi su filan atarız çantaya ? Akıllı tahta dedikleri şeyin anahtarı var. Açar film izleriz xbox bağlarız diye düşündüm. Havalar soğuk değil zaten sınıfın birinde uyuruz öyle :)
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle