Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
04 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
45 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
5 ay
Turkcell TV plus kurnazlığı
müşteri hizmetlerini (532) arayarak akıllı 4 GB tarifesine geçtik, paket içeriğinde TV Plus 5 GB hediye olduğunu bilerek seçtiğim halde bunu teyit ettirmiştim, şu anda TV Plus paketini hiçbir şekilde kullanamıyorum ücretli üyelik yapmam gerektiğini söylüyorlar müşteri hizmetlerine özellikle söylüyorum 5 GB hediyem var bunun nerede kullanacağım diye soruyorum adamlar bir türlü bize yardımcı olmuyorlar.
7 ay
Çözüldü teşekkürler dh ahalisi. Pc başında geçirilen zaman.
Merhaba arkadaşlar, oğlumun pc de oynadığı oyun ve içeriklere sınır veya sayaç koyma imkanım var mı yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim.
3 yıl
Buzdolabının Derinliğini Fabrika Kontrol Etmiyor Mu?
Uzun araştırmalar sonucu satın aldığım Arçelik DY 2181 marka derin dondurucunun, dış ambalajında, kataloğunda, kullanma kılavuzunda her yerde derinlik 73 cm yazdığı halde evdeki diğer dolabın yanına koyunca tuhaf birşey oldu, aynı ölçülerde olduğunu bilerek aldığım dolap ne hikmetse diğerinden daha sığ görününce ölçeyim derken bir türlü 73 cm yi tutturamadım.
Kapak hariç 57cm, kapak dahil 62 cm çıkıyor. Kol dahil 67 cm çıkıyor. Müşteri hizmetleri kapının kolu ile tekrar ölçer misiniz deyince yeniden ölçtük 67 cm. Arıza kaydı açtılar bakalım.
Nasıl bir yol izlemeliyim arkadaşlar?
3 yıl
Günlük kaç çuval kömür harcıyoruz?
Kömürlü kat kaloriferi kullanarak ısınan kırsal veya farklı alanlardaki kullanıcı arkadaşlar için belki faydası olabilir.

Benim oturduğum müstakil ev dört tarafı açık, bina ya da ağaç yok, üzerinde çatısı yok ve alt katı boş. Kazan bu boş alanda kurulu. Bu yıl 5 ton düşük kalite kömür aldım, Aralık ayındaki soğuklar ile bazen iki torba yaktığı günler oluyordu. Çetik marka 20 binlik pistonlu kazan kullanmaktayım. Evde 10,5 metre petek var, gece 23.00 dan sabah 08.00 a kadar kazanı uykuya alıp kendi uyuduğum oda için delonghi dragon 4 yağlı radyatörü 3 üncü düşük kademede kullanıyorum, sabah kalktığımda aç kapa oda termostatı ile kazanı tekrar devreye alıyorum. Aksi halde sabaha kadar neredeyse 1 torba fazladan yanıyor. Şunu da ekleyeyim bu uyguladığı yöntem ile Ev çok fazla soğumuyor. Yani böylece günde ucuz marka 1 paket kömür ile en ekonomik şekilde ısınmaya çalışıyorum. Bu arada kullandığım kömür 550 ₺ / ton.

Düzenleme : imla
3 yıl
Arçelik 2181 dy derin dondurucu alınır mı?
Derin dondurucu ihtiyacımız var bu marka ve modeli tavsiye eder misiniz arkadaşlar?
3 yıl
Yetkili servis mi yoksa özel servis mi?
Selam arkadaşlar.
Yaklaşık yedi yıldır kullandığımız Bosch kombi tipi buzdolabı son iki yıldır dondurucu kısmının tamamen buzlanması ile üst kısma hava üfleyememekte ve bu olay 3-4 ayda bir tekrarlandığından dolabın fişini iki gün süreyle çekerek idare etmekte idim, taki dün itibariyle bıkkınlık seviyesine gelinceye dek,
Bu sorunlar ben 20 gün izne çıkıp evde olmayışım ve elektrik kesintisi ile birlikte sigortanın atarak 7—8 gün boyunca dolabın çalışmaması ile başladı. Şimdi sorunun çözümü için garanti olmayışından özel bir servise mi yetkili ya da servis ile mi görüşmemi tavsiye edersiniz?
3 yıl
Yetkili servis mi, özel servis mi?
Merhaba arkadaşlar
Bosch kombi tipi buzdolabım arıza yaptı,iki yıldır aynı şeyi üç dört ay arayla tekrarlıyor. Köyde görev yaptığım için servis çağırmak çok meşakkatli bir durum ama artık buzdolabının fişini çekip 2 gün beklemekten bıkkınlık geldi. no frost yani dondurucu kısım komple buz tutuyor ve üst kısma pervane donduğu için mi artık bilemiyorum soğuk hava üflemiyor.
Dolap 7 senelik olduğundan garanti maalesef yok. Acaba yetkili servisi mi yoksa özel servis mi çağırmalıyım? Teşekkürler.
3 yıl
Turknet Pişmanlık Ötesidir.
Ne Twitter dan, ne forumdan, ne oim den sorun çözecek birisi olmaz mı arkadaş?
22 mayıs tan beri resmen süründürüyorlar.
Böyle rezil bir firma düşman başına.
Forum destek arkadaş birkaç bişeyler yazmış öm den, sanki problemi gidermiş gibi bir daha dönüp bakmadı,

3 yıl
Bay Bay TurkNet
Ramazanda bu kadar sabır, karşılığında bir şey olmadığını görünce boşa çekilmiş çile olarak epey moralini bozuyor insanın.
30 günde 50 gb net harcayamadıktan sonra vdsl olmuş, akn olmamış kimin umurunda?
Şimdilik ttnet e geçiyorum.
Herkese hayırlı Ramazanlar, kavgasız iss ler..
4 yıl
Rezil TTnet
Müşteri temsilcisi telefonda bulunduğum yerde altyapımın fiber i desteklediğini söyleyince, hemen yeni bir vdsl2 modem aldım, vodafone dan bıktığım için 400 liralık taahhütü falan gözüm görmedi, iki gün sonra bir telefon geliyor, efendim bölgenizde fiber maalesef yok diyor. şimdi kaldık ortada..
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.