Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
03 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
41 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Mini Sürümde Mesaj
Mini sürüm kullanırken özel mesaj gönderilemiyor, hata veriyor. Mobil sürüme geçip o şekilde atabiliyorum mesajları.
3 yıl
Ana Sayfadaki Popüler Sıcak Fırsatlar Bölümü
Başlıkta belirttiğim bölümde "gerçek" fırsatları görebilmek için önce sponsorlu reklamları geçmek gerekiyor. 2 gün bakmayınca sponsorlu reklam konuları resmen o bölümü işgal ediyor. Daha önce de yazmıştım fakat ilgilenen olmadı, engellenen kişilerin açtığı konuları görmek istemiyorum. Belli başlı reklam üyelikleri var onların açtığı her konuya girip gizlemekten usandım artık.
4 yıl
Destek Sorunu
Destek bölümüne açtığım formlar 1 gün sonra cevap verilmeden kilitleniyor. Yok mu şikayetimle ilgilenecek bir yöneticiniz?
4 yıl
Geçmeyen Reklam Yapmışlar
Her defasında bu kadar da olmaz dedirtmeyi başarıyorsunuz gerçekten. Son günlerde iyice artan, her taraftan çıkan reklamlar artık geçmemeye de başladı. Başka sayfaya geçerken çıkan 8 saniyelik reklamları reklamı geç butonuna tıklamama rağmen geçemiyorum. Mecburen önceki sayfaya gitmem gerekiyor. Böyle olunca da forumda dolaşmak eziyet haline geliyor. Bütün bunların üstüne bir de aşırı aşırı yavaşlık eklenince haliyle eziyet katlanıyor.
5 yıl
C++ Kitap Önerisi
Merhabalar. İnşaat Mühendisliği Yapı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans yapıyorum. Nümerik Analiz dersinde C++ öğretilip uygulamalar yaptırılıyor. Program ilerde de işime yarayacağı için sağlam bir şekilde öğrenmek istiyorum. Temelden alıp açıklayıcı şekilde ilerleyen bir kaynak önerir misiniz?
5 yıl
Mini Sürümden Ne İstiyorsunuz?
Hataları tek tek yazmaya kalksam sabah olur milyon tane hata var çünkü. Alıntı yapılan mesajların çerçeveye alınamamasını mı desem, resimlerin yeni sekmede açılmasını mı bilemedim. Üstelik yeni olan şeyler de değil uzun süredir var ve artarak da devam ediyor. Hatalara çözüm bulamayacaksanız ya mini sürümü kapatın gidin ya da bilen birini getirin ilgili bölüme.
@DENIZCISERKAN @num @Citizen @gun
5 yıl
Mini Sürüm Twitter Linki
Mini sürümde paylaşılan Twitter linkleri koduyla beraber çıkıyor ve haliyle tek dokunuşla girilebilir durumda değil. Futbol bölümünde gördüm diğer bölümlerde de olabilir sanırım.
5 yıl
Beşiktaş Bölümü Yöneticileri
Beşiktaş bölümü yöneticileri tatilde falan mı? O kadar mesaj şikayet ettim sadece birine yanıt geldi o da 3-4 gün önce şikayet ettiğim bir mesajdı. Rakip takım taraftarları oraya gidip selam verse 4 günden başlıyor anında ceza veriliyor ama kendi taraftarlarının yazdığı tahrik hakaret dolu mesajlar yerli yerinde günlerce duruyor. Bu böyle devam edecekse herkes sadece kendi takımının bölümüne yazabilsin onlar da rahatlasın biz de rahatlayalım.
5 yıl
Mini Sürüm Bildirim Sorunu
Mini sürümde birden fazla alıntı veya cevaplama bildirimi gelmişse hepsi sadece bir tane cevaba iletiyor. Diğer mesajları bulmak için konu içinde dolaşmak gerekiyor.
5 yıl
En Fazla 1400-1500 Liraya Telefon Tavsiyesi
Önümüzdeki 1-2 hafta içinde bahsettiğim aralıkta telefon almak istiyorum. Öncelikle bataryası hiç olmazsa 1 günü rahat çıkarsın, ön kamerası da güzel olsun bana yeter. Biraz araştırma yaptım ve aklımda olan modeller şimdilik şunlar;

Sony Xperia C4 - C5 Ultra - M5
Xiaomi Mi5
Lenovo Vibe P1

Önerilerinizi bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.