MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
27 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
41 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Türknet Gebze Civarı Kullanan Var mı?
Türk Telekom'dayım şuan taahhütüm bitecek yakında, Gebze civarı kullanan tecrübelerini paylaşabilir mi?
4 yıl
Bağımlı Kaynağın Gücü Çok Acil
12'ye kadar teslim etmem gereken ödev var
"Workbench de bağımlı kaynakların gücünü nasıl
hesaplarsınız. Kısaca açıklayınız." soru bu bi yardım edin
4 yıl
Mekatronik müh. kocaeli mi sakarya mı
başlıkta belirtiğim gibi ikisi arasında gelip gidiyorum evim Kocaeli ye 1 saat uzaklıkta ders programlarını falan inceledim Kocaeli daha cazip etti beni bilgisi olan yazabilir mi ?
4 yıl
Br doğru analatiği pdf
Temiz pdf si olan verebilirmi yeni türev veya integral 1 bölüm atarım
4 yıl
Br Bölme
Behzat bölme olan varsa atsın yeni olsun takas yapalım
5 yıl
Karekök YGS Fizik ve Matematik
Beyler bunları almayı düşünüyorum kullanlar yazabilirmi fizik okulda palme çözüyoz üstüne karekök ile gitmeyi düşünüyorum matematik birey b çözüyom üstüne almayı düşünüyorum iyi günler
5 yıl
Br karmaşık sayı temiz pdf
Elinde olan varsa gelsin problem temiz pdf falan video baya var
5 yıl
İphone 5 değişim
Beyler elimde ip 5 var. Pil ve uyku tuşu programına giriyor ama garantisi bitik şimdi getirsem ne olur uyku tuşu çalışıyor ama pil berbat durumda. Boya atması var ve kenarlarında hafif ezilme var.
6 yıl
iTunes hesap Türkiye Nasıl yapıcam ?
Beyler Amerika üzerine kurulu iTunes hesabım var mağaza falan hep İngilizce bu hesabı nasil Türkiye'ye çeviricem ne yaptıysam olmadı kredi kartı falan kabul etmiyor.
6 yıl
Sony Xperia Z5 Premium'da soğutma sistemi ve termal macun ile geliyor!
Japon teknoloji devi Sony, iki gün önce üst seviye yeni akıllı telefon serisine Xperia Z5 Premium'u dahil etti. 4K ekrana sahip telefonun bugün bir başka özelliği ortaya çıktı.

Bildiğimiz gibi cihaz, Qualcomm Snapdragon 810 ile donatılmış ve 4K çözünürlüğünde 5.5-inç ekrana sahip. Sony, Snapdragon 810'da daha önce yaşanan ısınma sorunlarının tam çözüldüğüne inanmamış olacak ki cihazın muhtemel aşırı ısınmasını önlemek amacıyla telefonda termal macun gibi iki ısı borusundan oluşan bir soğutma çözümü tercih etmiş görünüyor.

Yukarıdaki görüntüye baktığınızda telefonun üst kısmında çift soğutmalı ısı borusu sistemini (CPU'nun bulunduğu yer) görebiliyorsunuz. Ayrıca Sony, cihazda termal macun ile bir tabaka oluşturmuş. Bu Desktop bilgisayarlarda CPU'lar üzerinde zaman zaman uygulanan bir yöntemdir.

Japon devi henüz yeni kullanılan soğutma sistemi hakkında resmi bir bilgi sunmuş değil. Xperia Z5 Premium'da bulunan(muhtemelen diğer modellerde de var)soğutma sistemi hakkında Sony'den nasıl bir cevap gelecek bilemiyoruz. Japon üreticinin yeni ısıl performansını test edebilmek ve hakkında daha fazla bilgi edinmek için için biraz daha beklemek gerekiyor.

Kaynak: http://www.teknolojioku.com/haber/sony-xperia-z5-premiumda-sogutma-sistemi-ve-termal-macun-oldugunu-biliyormuydunuz-30301.html
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.