Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
21 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
38 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Mey (Cover)
Gitar çalmayı pek beceremesem de kendimce bir cover yaptım. Dinleyip görüşünüzü belirtirseniz sevinirim.
6 yıl
Burnum Nasıl(SS'li)(daha net foto eklendi)
Şuana kadar açtığım en saçma konuyu açarak burnumu paylaşmaya karar verdim. İnsanlar çok saçma bir burnum olduğunu düşünüyor sizce de öyle mi?7 yıl
Uygulama indirerek para kazanın
Uygulamanın kullanımı gayet basit öncelikle google playde WHAFF diye aratarak uygulamayı indiriyoruz, bize kod sorduğu zaman BC17855 kodunu girerek 0.30$ kazanıyoruz ve bize dediklerini yaptıkça (bu uygulamayı indirip aç, bu oyunu indirip 2 levele ulaş gibi) para kazanmaya devam ediyoruz ve para 10.50$ a ulaşınca ödeme kısmına gelerek paypal veya diğer sunduğu seçenekler ile parayı çekiyoruz.
7 yıl
c++ ile ilgili soru
Programlama bilgim pek fazla değil, şuan toplam sembol işlemi yapıcak basit bir program yazmaya çalışıyorum. kullanıcıdan k ve n değeri girmesini istiyorum (başlangıç ve bitiş sayısı) ondan sonra misal 3*k+2 gibi bir işlem girmesini istiyorum kullanıcının girdiği bu değerdeki işlemin sonucunu başka bir int değerine göndermem gerekiyor sorum şu: kullanıcının gireceği işlem için hangi type ı kullanmalıyım ve kullanıcının girdiği işlemi (içinde yazan k değeri için daha önce kullanıcıdan alınan değer kullanılacak şekilde) çözmek ve başka bir int e göndermek için nasıl bir komut girmeliyim. Şimdiden teşekkür ediyorum.
7 yıl
Seslendirme Sanatçısı Olmak?
Diğer insanlara göre epey pes bir sesim var. Sesimi ilk defa duyanlar bana sesimi bir yerlerde kullanmam gerektiğini söylüyor fakat yaşadığım şehir itibariyle (samsun) bir ajansa falan başvurmam pek olası değil. Sesimi nasıl değerlendirebilirim. Bu konuda bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim.
7 yıl
Psikolog/psikiyartist felan var mı bi bakın hele
Yav beyler her zaman değil ama arada bu şekilde oluyor şuanda da var böyle sanki herşey çok hızlıymış gibi ve çok sinirliymişim gibi hissediyorum bir çeşit algı bozukluğumu nedir anlayamadım. Mesela şuan bunu yazarken tuşlara sanki çok çok hızlı basıyormuşum gibi geliyor tam da ifade edemiyorum olanı ama böyle mesela konuşurken veya düşünürken söylediğim düşündüğüm şeyleri çok sinirli ve hızlı söylüyormuşum gibi geliyor. Ama bu saydığım şeyler bir süre sonra geçiyor genellikle uzun süre yalnız kalınca veya insanlarla iletişime geçmeyince oluşuyor bu durum. Aranızda psikolog psikiyatrist olan, psikoloji okuyan veya böyle bir duruma daha önce şahit olmuş olan bunun ne olduğu hakkında bilgisi olan var mı? Şimdiden teşekkürler.
7 yıl
Note 3 Arama Gelirken Telefon Titremiyor
Note 3 ü titreşim moduna aldığımda arama gelirken bir kere arama bitince bir kere titriyor onun dışında titreşim olmuyor bu sorunu nasıl çözebilirim?
7 yıl
Citi Mobili mi Çökertti?
Mobil ve mini versiyonda konulara girerken internal server error veriyor bende, aynı durum herkes de var mı yoksa ben mi çöktüm
7 yıl
Ucuza Orjinal Zippo Alınabilecek Site?
Bayadır bir zippo almak istiyordum artık karar verdim alıcam bu ara. Sıfır, Orjinal Zippo alabileceğim sağlam bir site veya forumda satan çeşidi bol yine aynı şekilde güvenilir bir arkadaş var mıdır?
7 yıl
Ayakta su toplaması
Normalde pek hareketli bir insan değilim ama 1-2 haftadır spor yapıyorum, hergün koşu bandında 1 saat koşuyorum ve haftada 4 gün tenise gidiyorum. Sıkıntı şu ayakkabılar sıkmamasına rağmen ayağımın her yeri su toplamaya başladı. İğneyi kolonya ve ateş ile sterilize edip buraları patlatıyorum kolonya ile mikrobunu alıyorum sonra da vazelin sürüyorum ama hergün aynı aktiviteleri tekrar yaptığım için kimi zaman aynı yer kimi zaman farklı yerler tekrar su topluyor ben de bu faaliyetlere en az 1 ay daha devam edicem yani istirahat etmek gibi bir şansım yok. Bu su toplayan yerlerin çabuk geçmesi için, acısının azalması için veya su toplamaması için ne yapabilirim önerilirinizi bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.