Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
S

Çavuş
10 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
9 yıl
Radius basi catlagi
Ya ben 25 gün önce basketbol oynarken dirsegimin üstüne düstüm. Kolum 12 gün atelde kaldi.Sonra doktor bi süre basketbol oynama dedi ama bizim haftaya turnuva var. Kolumu hareket ettirme de hicbir sikintim yok. Bi dirseklik gibi bisile ya da onsuz oynayabilir miyim sizce? Yardim edin ya canim sikiliyor
S
9 yıl
Dirseğim çatladı :( acil yardım
Basketbol oynarken dirseğimi çatlattım 25 gün önce falan ama şu an düzeldi . Haftaya da bizim basketbol turnuvası var.kolumu hareket ettirmem de bi sıkıntı yok ama tekrar üstüne düşebilirim. O yüzden bi dirseklik gibi bişi önerecek var mı ? Hareketi fazla engellemesin ama.
S
10 yıl
Mount Blade Warband Hatası (İçeri Lütfen)
Arkadaş oyunun yüklenmiş halini getirdi. Yani oyun yüklü değil direk kurulmuş halde. Oyun yüklü olmadığı için update falan yapamıyorum. Serialde çok aradım bulamadım. Ne yapmalıyım ? Bu arada versiyon 1.143. Acil yardım !!!! ( İnternetten de indiremiyorum kotayı aşmışım :(
S
10 yıl
Mount Blade Warband Hatası (İçeri Lütfen)
Arkadaş oyunun yüklenmiş halini getirdi. Yani oyun yüklü değil direk kurulmuş halde. Oyun yüklü olmadığı için update falan yapamıyorum. Serialde çok aradım bulamadım. Ne yapmalıyım ? Bu arada versiyon 1.143. Acil yardım !!!!
S
10 yıl
İnternete bağlanamiyorum
Tplink td - 8817 kullanmaktayım ama modemimde sadece lan ışığı yanıyor tüm Kablolar takılı ama [ sm = s20.gif] Tanıla ve Onar dediğimde birincil dns sunucusu(8.8.8.8) ile bağlantı kurulamiyor? diyor ne yapmalıyım???
S
10 yıl
İnternete bağlanamiyorum
Tplink td-8817 kullanmaktayım ama modemimde sadece lan ışığı yanıyor tüm Kablolar takılı ama Tanıla ve Onar dediğimde birincil dns sunucusu (8.8.8.8) ile bağlantı kurulamiyor diyor ne yapmalıyım??
S
10 yıl
s3'üme kılıf arıyorum...
Bir ara flip cover düşünmüştüm ama sonra vazgeçtim. Düşmelere karışı korumaz diye. Sonrahttp://www.elmaadam.com/?urun-289-Elago-G5-Slim-Fit-Galaxy-S3-Kilif--Beyaz-.html şu kılıfa baktım fena değil ama şu kılıf favorimhttp://www.ebay.com/itm/261055940270?var=560135932226&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_3159wt_1037 ama başka türk sitelerinde falan yok . Ebay dan daha önce alışveriş yapmadım o yüzden güvenemiyorum :( Siz kılıf olarak ne önerirsiniz ??
S
10 yıl
Bilgisayarımın internetini s3 te kullanabilir miyim ?
Arkadaşlar s3 kullancısıyım. Kablolu internetim var malesef Bilgisayarımın internetini s3 le paylaşabilir miyim usb kablosu sayesinde veya başka bir yolla ?
S
10 yıl
Google Play deki uygulamaları ve oyunları bilgisayarın internetinden indirme...
Samsung Galaxy s3 sahibiyim ama internet paketim 300 mb :( Bilgisayarımda kablolu bağlantı var. Uygulamaları ve oyunları nasıl bilgisayarın internetinden indirebilirim ?
S
10 yıl
Samsung galaxy s3 aldım...
Galaxy s3 aldım.Daha hiç dokunmadım.Uygulama ve oyun tavsiyeleri lazım. Birde s3 te simdeki numaraları telefona nasıl atıcaz ???
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle