Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Onbaşı
08 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
8 yıl
Kendimi hort uzmanı ilan ediyorum
Evet beyler düşünceleriniz?

Not:9 seneyi geçen varsa ss ile desteklesin
9 yıl
Özel ders verme
Öncelikle merhaba,
Ben sbs den iyi bir puan alarak iyi bir anadolu lisesine yerleştim.
Sorum şu ki İlk okuldaki öğrencilere (5-8 sınıf) acaba özel ders verebilmem mümkün müdür? Yani bu konuda bi talep olabilir mi?
(İngilizce hariç her dersten anlatabilirim)
Amacım kendi harçlığımı, veya en azından birazını çıkarmak ve hafta sonlarımı güzel bir şekilde geçirmek.
Öğretmenler gibi çok yüksek paralar değilde düşük meblağlar istemeyi düşünüyorum.Not:9. sınıfım
9 yıl
İngilizce yardım
Merhaba, 9. sınıf ingilizce ödevim için yardımınız lazım aşağıdaki paragrafı 9. sınıf seviyesine uygun çevirebilir misiniz acaba?
teşekkürler.

Tom, zengin bir eve satılır. Temiz giysiler giyer. Görevi evin kızı Eva ile ilgilenmektir. Eva ölümcül hastadır. Tedaviler sonuç vermez. Kölelerin durumlarına da çok üzülmektedir. Kendisi öldükten sonra babasının köleleri serbest bırakmasını ister. Birkaç gün sonra da ölür. Tom efendisini hiç yalnız bırakmaz. Efendisi Tom’u azat etmek ister fakat Tom efendisini bu acılı haliyle yalnız bırakmak istemez. Efendisi bir kavgayı ayırmaya çalışırken bıçaklanır ve ölür.Tom çok üzülür.Özgürlüğüne kavuşma hayalleri suya düşer. Çünkü, hanımı Tom’la beraber tüm köleleri bir pamuk çiftliği sahibine satmıştır. Yeni sahipleri onlara çok kötü davranmaktadır. Yeni sahibi Tom’un ne kadar akıllı ve çalışkan olduğunu fark eder ve onu gözcü olarak yetiştirmek ister. Fakat Tom bunu kibarce reddeder. Sahibi onu döver, kanlar içinde bir depoya bırakır. Gece yarısı sahibi yanına gelerek kendisinden özür dilemesini aksi taktirde kendisini öldüreceğini söyler ama Tom ölümü göze alarak özür dilemez. Tam Tom’u dövecekken kahya köle yetişir engel olur. Çünkü Sahibi bu köleyi büyücü sandığı için ondan çekinir gider. Tom’a yapılan işkenceler artık onu etkilemez olur. Tom’un uysallığı sahibini daha çok kızdırır.
Kahya köle sahibini öldürmek istediğini Tom’a söyler ama Tom onu bu fikrinden vaz geçirir.
Kahya , bir köle kızla beraber kılık değiştirerek kaçar. Sahipleri Tom’u suçlar ve döverek öldürür. Oğlu George Tom’u bulur ölüsünü alıp giderken Sahibini de döver.Bir gemiye binerek özgürlüklerine kavuşurlar.
9 yıl
Kız Konusu
Öncelikle yaşımla vs. dalga geçenler şikayet edilecektir.

15 yaşındayım boyum 1.78 tipimle ilgili çevremden hep olumlu duyumlar aldım.
En başından alırsak okulun açıldığı 2. hafta bir işi için sınıfımıza gelmişti. Bende nedensiz yere elimi uzatıp tanışmıştım, ama sadece isimlerimizi söyledik. Yaklaşık 1,5 hafta önce ben merdivenlerden inerken hoşlandığım kız beni arkadaşlarına göstererek çok hoş dedi. Ben o zaman duymazlıktan geldim. Dün nedensiz yere yanıma gelip naber dedi.

Şimdi sorun şu;
Bu kız benden 1 yaş büyük olduğu için sorun çıkartır mı?
Nasıl daha iyi iletişim kurabilirim?

Not:Asosyal değilim, kızlarla aram çok iyidir, çekingen değilim.


Öneri ve tavsiyelerinize açığım.

Edit: Haberi olmayan kişiler bile bu kız seni kesiyor diyorlar.
9 yıl
tavsiye lazım
Merhaba arkadaşlar/abiler sevgilime 12.12.12 için bi supriz yapmak istiyorum.Fazla masraflı olmayan kızı mutlu edicek tavsiyelere açığım.

Şimdiden teşekkürler
9 yıl
Anlamıyorum.
10 dk önce açılan konumuz hiç bir gerekçe olmadığı sebebiyle konu silinmiştir. Nedendir anlamıyorum amacımız 1-2 saat eğlenmek.


Not: Oyunumuz sahura kadar oynanacak oyunları tartışmaktır.
9 yıl
Değişen Hız?
Merhaba;

Bugün babamın dükkanına ziyarete gittiğim zaman bilgisayarını bi kurcalarken speed test yaptım. Ama normalde internet paketi 1mbps 4gb kotalı İnternet 3mbps olarak çıktı. Önce inanmadım bi indirme işlemi yapayım dedim, hız gerçekten de 3mbps çıktı.

Peki bu olay nasıl oluyor ?
10 yıl
Haxball oda kurdum
10 yıl
HAXBALL ODA KURDUM
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.