Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
08 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
14 üye
Görüntülenme (?)
61 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
Sokobanane
Yeter bu kadar yorum.
6 yıl
denemee
deneme
6 yıl
Gta V son bölüm hakkında konuşalım (ağır spoiler içerir, sakın girmesin oyunu bitirmeyen).

Siz son seçenekte kimi öldürdünüz ve neden öldürdünüz?

Önce ben başlamak istiyorum. Oyun sonunda Michael'ın yaptığı ihanetlerden dolayı başta onu seçmek istedim ama vicdanım el vermedi, ben de 3. seçeneği seçtim, toplanıp plan yapacağımızı düşünerek (öyle oldu). Bitirdikten sonra diğer seçenekleri izledim fakat gerçekten çok üzüldüm ve sinirlendim Michael'a, Trevor'ı çok seviyordum deli ama gerçekten dost denecek biri olduğu için, Michael'ı öldürmeyi seçseniz bile yardım etmiyor Franklin'e, söyleseydi sanırım o sıkardı kafasına Franklin'in ama Michael tam tersine ölürken bile beraber gidip Trevor'ı öldürebiliriz diyor aynı zamanda Trevor'u öldürmeyi seçerseniz bizzat gelip kendi yakalıyor ve siz ateş etmezseniz kendi ediyor. Yapımcılar bence insanların değişmediği konusunu muhteşem işlemiş. Michael'dan oyun sonunda nefret ettim ama yine de öldürmeyi seçmezdim.
Bence bu seçim gerçekten insanın nasıl bir karaktere sahip olduğunu yansıtıyor, böyle bir durumda eminim seçtiğiniz gibi bir tercih yapardınız.
6 yıl
Silinsin.
Silinsin.
6 yıl
Diş teli lastiği hakkında tecrübeliler bi gelebilir mi beyler?
Beyler ben 3 ay lastik kullandım geçen ay çıkarmıştı fakat bu ay yine verdi. Bende almayı unutmuşum lastiği, dün gittim alıcam fakat hangisi olduğunu unuttum ortodontisde ayda 1 geliyor oraya ne yapacağım şimdi bilmiyorum. Numarası falan da yok ne hikmetse sanki babasının hayrına yapıyor. Neyse 4.8'lik olandan aldım kaplumbağa resimli fakat taktığım da felaket ağrıyor. 3 ay lastik taktım ama hiç bu kadar ağrı olmadı.
Lastikleri takış şeklim şöyle; En arkadan alıp, köpek dişinin üstünden (takmadan) geçirip alttaki dişe takıyorum işaretlediğim.Bu şekil takan varsa kaçlık taktığını söyleyebilir mi beyler?
6 yıl
Beyler neden halsizim? Depresyonda mıyım?
Beyler, üzüntü, sıkıntı yok sadece halsizim spor yapıyordum 3-4 gündür saldım kendimi, yemekleri yarım yiyorum falan. Nasıl çözeceğim bu işi yav?
6 yıl
Yılın sazan.avi'sini yedim beyler moralim 0.
Ribony denen lanet siteden 1 hafta konuştuğum kız fake çıktı, kız ama o değilmiş beyler. Çok alışmıştım be Ankara'da olduğunu biliyordum ben İstanbul'dayım onu bile göze almıştım lan. Kızın gerçek hesabını buldum ama ne işe yaracak ki kız güzeldi beyler bana bakmayacak kadar güzel. Güldüğüme bakmayın lan moralim bozuk.
6 yıl
Arabanın bize çarptığında kaç newton kuvvet uyguladığını matematiksel olarak hesaplarız?
Beyler liseyi açıktan okumuş olduğum için ben bilmiyorum, siz öğrenmiş olabilirsiniz. Sormak istediğim şu mesela bir araba 1200 kilo ve 100 km/h ile gidiyorsa çarptığı kişi 60 kiloysa kaç newton kuvvet uygular? Bunun matematiksel denklemi nedir? Mesela pitbulllar için 1 ton basıyor falan diyorlar neye göre 1 ton? Nasıl hesaplanmış?
6 yıl
Bakış nasıl düzeltilebilir? Çok baygın baktığımı söylüyorlar.
Beyler genel de yakışıklısın ama çok baygın ve boş bakıyorsun diyorlar bana bu ne demek? Bunu nasıl düzeltebilirim?
6 yıl
Otobüste bakıştığımız kızlardan nasıl numara alırız beyler?
Evet beyler bugün hayatımın fırsatını kaçırdım başkaları da bunu yaşamasın diye konuyu açtım. Hadi görelim bakalım fikirlerinizi.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.