Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
05 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Ey padişahlık isteyenler..
Alın bakın suudi arabistana mutlak monarşi ile yönetiliyor başlarındaki emir amerikan köpeği ne isterlerse yaptırıyorlar, halk gık diyemiyor sırf abileri istedi diye gidip müslüman bi ülkeye saldırıcaklar.. Biz hep bu konuda uyardık sizi anlamıyorsunuz, dinlemiyorsunuz.
5 yıl
Eğer Atatürk ingiliz ajanı ise...
Tek bi sorum olacak, eğer ki bu adam ingiliz ajanı yavudi felan ise hadi ülkeyi kurtarmasını geçtim kurtardıktan sonra neden bu ülkeyi bilime,fene,akıla mantığa yöneldirdi ? Neden her defasında çalışmaya ve bilimsel teknolojiye vurgu yaptı? Neden fabrikalar kurdu ülkenin en temel ihtiyaçlarını karşıladı ? Bugün bile sata sata bitiremiyosunuz adamın yaptıklarını. İngiliz ajanı olsa bu ülkeye laikliği getirmezmiydi sadece? Neden milliyetçiligi vatan sevgisini aşılasın ?
5 yıl
Çare istiklal mahkemeleri
bu ülkeyi başka bişey kurtarmaz siyasal islamın yok edilmesi gerekli.
5 yıl
Binlerce yıllık Türk tarihinde
Denk geldigimiz hükümete bak.


Binali açıklama yapmış bu tip olaylar hızlı tren açmamızı engelleyemez diye. Hızlı treniniz batsın.
5 yıl
Bu cemaatçilerin alayı aynı
Okuduğum şehirde bi arkadaşımın arkadaşı var çocuk halktan biri ortalama gelirli bir insan ve süleymancı yurdunda kalıyordu ve bu çocuğu sırf sakalı 2 günlük diye yurttan atmışlar. Tabi yurttan atmalarının sebebi başka birisi parayı basıyor orda kalmak için bunlarda masum bi garibanı sokağa koyuyor çocuk şu an benim evimde bi yandan yaz okuluyla uğraşırken diğer yandan kalıcak yer bakıyor. Ve devletin başındaki insanlar diğer cemaatler müsterih olsun diyor. Kısacası yeni bir kandırılma vakası bizi bekliyor dostlar bu tarikatlara pirim vermeyin akıllanın artık.
5 yıl
Bitane diploma vardı ama?
Noldu o iş kaynamış arada sözü bile geçmiyor artık 😂
5 yıl
Bu ülkenin başına gelmesi gereken tek bir ideoloji vardır
O da ulusalcılıktır. Ulusalcılık ciddi anlamda bu ülkeyi kalkındırabilecek tek siyasi düşüncedir. Uç komünistler ve radikal islamcılar mümkünse uzak dursun konudan.
5 yıl
Bi diploma vardı ne oldu o ?
Darbe girişimiyle unutuldu mu yoksa? Akpli arkadaşlar unuturda biz unutmayız merak etmeyin o sahte diplomanın da hesabı sorulacak günü geldiğinde
5 yıl
Birtane aklı başında akp seçmeni gelsin şu konuya lütfen
Bana bunu lütfen açıklasın ya bu ergenekon ve balyoz gibi şerefsizlik abidesi iftiralarla vatansever ulusalcı kesimi TSK dan ihraç edenler içeri atanlar bunların yerine bu fetocuları yerleştiren kişiler neden yargılanmıyor? Akpnin okadar yasa dışı hareketi var ama herşeyden önce bunu açıklamanızı istiyorum buyrun.
5 yıl
Bitane gif vardı
Geçen bi konuda görmüştün zenci bi adam teknedeydi gülüyordu bulabilir misiniz ey dh halkı
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.