Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
M

Teğmen
29 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
42 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
2 yıl
NBA 2K20 [PC ANA KONU]
Konu açılmıştır arkadaşlar. PC kullanıcıları için hayırlısıyla buradan devam edebiliriz.
M
2 yıl
EA Oyunlarda İndirime Gidiyor!
Bilindiği üzere Konaminin 12 Temmuz 2019 tarihinde Juventus ile imzaladığı 3 yıllık lisans sözleşmesi sonrasında 1 günde 790 milyon $ kaybeden Electronic Arts, 27 Milyar $ olan hacmini 26 Milyar $' a daha sonrasında ise Torino başta olmak üzere İtalyadan toplamda 15.000 civarında sipariş edilen Fifa 20' nin geri iade edilmesi sonucunda borsalarda EA hisseleri 24 Milyar $' a kadar geriledi. Bu durum sonrasında başta maliyeti düşürmek kaydıyla oyunlarında indirime gitmeye karar verdi. Belçika ve Hollanda da neredeyse 2017 yılından bu yana yarı yarıya düşün talep gün içinde Electronic Art' ın hacmini 24 Milyar $ kadar düşürmüştür. Bilindiği üzere 2018 yılı haziran ayında rekor kırarak 146 $' dan işlem gören Electronic Art hisseleri şu an 89,5 $' a kadar gerilemiştir. Andrew Wilson "Talep çoğunluğu olan ülkelerde şubemizi açabilirsek maliyeti düşürebilir ve bu sayede erişimi daha uygun fiyatlarda sunabiliriz" demişti. Ancak bu şu an için mümkün görünmüyor.
M
2 yıl
FİFA 20' yi alacaklar dikkat!
Erken siparişe açılan oyun şu sıralar 60 dolardan işlem görmekte. Ülkemize göre fifa 20' nin 500, 400, 300 lira civarında olması zaten bekleniyordu. Erken sipariş vermek isteyen arkadaşlara en önemli uyarımız şudur; daha çok erken. Şu an satış orana diğer yıllara göre dahada düşün EA en geç Ekim başına doğru indirime gidecektir. Zaten bunun en büyük kanıtlarından biriside fifa 19' un satışlarının düşmesinden kaynaklı olarak 4 Ekim günü ortalama 100 lira civarında oyunun indirime gitmesi olmuştur. Birde Fifa tarihinde 2005 yılından bu yana ilk defa lisans sorunu yaşanmaktadır. Büyük ihtimalle Juventus, Bayern Münich, Real Madrid, Mancester City ve PSG Konaminin anlaşması durumunda Fifa 20' de yer almayacaklar.
M
2 yıl
Fifa 20’ yi satın alacaklara kötü haber.
Fifa oyun serilerinde halihazırda şüpheli olan momentum sistemi Fifa 20’ de fazlasıyla devam edecek gibi görünüyor. Tam anlamıyla yetenek ve taktik bilgisi olmayan oyuncuları iyi bir oyun çıkarması amacıyla desteklemek için her zaman varolacağını söyleyen EA sunucu çalışanı Mark tarafından deşifre edildi. Hatta bir çok Reddit kullanıcısı bu konununda Redditte tekrar tartışmaya açılıp Belçika ve Hollanda ülkelerinde olduğu gibi hem kumar ortamının(para ile satın alınarak harcanan pointler) hem de momentum gizliliğinin kaldırılması için loca yapılması için tavsiyede bulundu. Bilindiği üzere Fifa dünya şampiyonu Kurt Fenech’ in eleştirilerinden sonra EA tarafından banlanması hem Reddit hem de YouTube tarafından tepki görmüştü. Daha ilginç olan ise Konami Kurt Fenech’ e kendi oyunlarından 3’ üncü ve 4’ üncü reklam oyunculuğu ve 5 yıl boyunca ücretsiz erişim imkanı vererek EA’ e tepkisini göstermiş oldu. Fifa’ yı satın alırken tekrar düşünün. Sevgilerle..
M
2 yıl
Dell laptobuma nasıl format atabilirim?
Arkadaşlar format atmayı bilen var mı? Bu bilgisayarı sıfırla butonu var ancak başlat dediğim de kurtarma için bir şey takın diyor. Bilen var mı?
M
2 yıl
Fifa 19 Açılmıyor! Yardım!
Merhaba arkadaşlar, oyun orjinal olmasına rağmen originde play tuşuna basıyorum ancak bir türlü confing düğmesi ekrana gelmiyor. Ekran kartı, işlemci ve bir çok şeyi güncellememe rağmen oyunu oynayamıyorum! Yardım ederseniz çok sevinirim.
M
3 yıl
Laptobuma SSD alacağım yardım!
Arkadaşlar laptobuma ssd alacağım. İçinde steam oyunlarım var. SSD' yi takarsam oyunlarım silinirmi silinmemesi için ne yapmalıyım. Bana bu konuda destek olacak arkadaş var mı?
M
4 yıl
KATALOG DONDU
Arkadaşlar katalog ilerlemiyor. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Maçları kazananmama rağmen 1 haftadır sorun var! Aynı dertten muzdarip olan arkadaşlar yazabilir.
M
4 yıl
FİFA 18 DEFANS YAPMA!
Arkadaşlar Fifa 17 de defans yapmayı biliyoruz. Ama FİFA 18 de Defans yapmak oldukça zor. Bu konuda tecrübeli olan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum.
M
4 yıl
BEETLİ adında bir hile uzmanı !
Arkadaşlar skor hilesinden tutun cain & abel la kasmasan tutun coins ticaretine. İşte bu kullanıcı adında bir arap köken li arkadaş hile yaparak kendi sitesi olan coins free. Com a aktarım yapıyor. Bu arkadaşı nereye şikayet edebiliriz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.