Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
G

Çavuş
28 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
G
9 yıl
Üniversiteye kaçta gideyim
Arkadaşlar yarın fakültenin ilk günü sizce okula saat kaçta gitmeliyim(tıp fakültesi)??
G
9 yıl
Ayakkabı alacağım tavsiyelere açığım
Arkadaşlar üniversitede giyebileceğim kot pantolon ve gömlek kombinasyonu altına gidebilecek türden beyaz renkli bir ayakkabı alacağım. Marka ve model tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütçem max 120 tl.
G
9 yıl
androidtelefonlari.com güvenilir mi?
Beyler androidtelefonlari.com dan telefon alacağım ancak kayıt sırasında tc kimlik no'mu istiyor. Sizce vermeli miyim? Bir de telefonu buradan alırsam sıkıntı yaşar mıyım acil cevaplarsanız sevinirim.
G
9 yıl
Arkadaşlar Xperia Arc S alıyorum
Evet xperia arc s almayı planlıyorum. androidtelefonlari.com sitesinde 800 tl fiyat vermişler. Hepsiburada.com da 1000 tl. Piyasada ise 1000-1100 civarı değişiyor. Daha önce internetten alışveriş yapmadım. Yukarıdaki sitelere güvenebilir miyim(özellikle androidtelefonları) yoksa telefonu turkcell-vodafone gibi yerlerden mi almalıyım??
G
9 yıl
Yeni telefon alıyorum, Lütfen Yardım!
Arkadaşlar bir Sony Xperia almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Maksimum bütçem 1000 tl.
Aradığım özellikler :: Wi-fi, en az 5mp kamera, oto focus,flaş, iyi derecede dokunmatik ekran kalitesi, iyi derecede renk çözünürlüğü, günlük5-6 saat müzik+ 2 saat wi-fi kullanımı + 1 saat oyun oynayınca şarjının 1 gün dayanması, ekranı da 3.7 inç civarı olsa iyi olur ve 3g görüntülü konuşma desteği. Bu özellikleri içeren ve fiyatı 1000 tl civarı olan bir telefon(xperia tercihimdir) bulabilir miyim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
G
9 yıl
Bölüme Birinci Girmek
Arkadaşlar kendi bölümüme 1. olarak girdim. Bunun bana burslar anlamında olsun başka şeyler olsun herhangi bir katkısı olur mu?
G
9 yıl
Bölüm Birinciliği
Arkadaşlar ben Tekirdağ Namık Kemal Tıp'a 1. olarak girdim. Bunun bana herhangi bir katkısı olur mu??
G
9 yıl
Kaçıncı Sıradan Girdim
Beyler üniversiteye kaçıncı sıradan girdiğimizi öğrenebilir miyiz? Öğrenebiliyorsak nasıl? Yardımlarınızı bekliyorum...
G
9 yıl
Tekirdağ da TIP okumak
Arkadaşlar Namık Kemal Tıp Fakültesini yazmayı düşünüyorum. Burası hakkında bilgi sahibi olanlar varsa fakültenin durumu, dersler, okul hayatı, ortam, maddi durumlar vb bilgilerini paylaşırsa sevinirim.
G
9 yıl
Tercih yardımı!!
Beyler mf-3 te 6000. mf-4 te ise 4500. oldum.
Sonuçlar açıklanmadan önce mf-4 te çok daha kötü beklediğimden son 1 aydır kafamda uçak müh. vardı. Ancak bu sonuçtan sonra az da olsa kafam karıştı. Öte yandan derinlerde yatan 2. dönemden itibaren istemeye başladığım ama sadece İstanbul içi tutarsa gitmeyi düşündüğüm TIP sözkonusu.
Şimdi sizden şu iki konuda yardım istiyorum.
1-- İTÜ mühendisliklerden önerileriniz...
2-- İstanbul civarında hangi tıpları tutturmuş olabileceğimi ve bu konuda kendi tavsiyelerinizi yazmanızı rica ediyorum.
Şimdiden teşekkürler...
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.