Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
09 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
11 yıl
A3'de airbag sayısı
Arkadaşlar Audi A3'de sürücü ve yolcu ön ve yan hava yastıkları dışında hiç bir modelinde ek airbag olmadığı doğru mu? Yani arkalarda yan hava yastığı yok mudur? Bugün böyle bir bilgi aldım ve A3 almaya çok yakınken vazgeçmek üzereyim ve audide olmaması bana tuhaf geldi. Durum nedir?, Almayı düşündüğüm araba ambition model..
13 yıl
siyah beyaz çalışan, kartuşu chipsiz olan, tarayıcı ve fotokopi özelliği olan yazıcı önerisi
Renk içermeyip sadece siyah kartuşla çalışan, tarayıcı ve fotokopi özelliği olan, kartuşu chipli vs.. olmayan (yani rahatlıkla doldurtup başımı ağırtmadan tekrar makineye takabileceğimiz) 200 lirayı aşmayan önerebileceğiniz bir model var mı arkadaşlar?
13 yıl
canon pixma 510 kartuş bitince makineyi atma noktasındayım, yardım ya da fikir
Canon pixma 510 renkli kartuşları bitti ve tanesi 25 lira civarı, toplam 75 lira yapıyor ve bu şekilde kullanmaktansa kendime siyah beyaz bir yeni yazıcı almayı planlıyorum. Kartuşları doldurttum toplam 20 liraya ama makine görmüyor, bunun bir çözümü var mı? Çözümü yoksa 2 yıllık makineyi atmayı düşünüyorum (alırken salaklık yapmışım, yeni kartuş alıp bir daha yapmayayım diyorum) , bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.
15 yıl
acemiye ps2 hakkında yardım
ps2'nin chipli olmasının bir dezavantajı var mı? bu oyunu tv'ye monte ederken gerekli her aparat içinden çıkar mı? TV 10 yıllık falan, uyum sorunu olur mu? Ankara'da chipli 400'e buldum, fiyat normal mi? çok soru sordum ama ilk defa ps alacağım, konuya tamamen yabancıyım, şimdiden sağolun.
15 yıl
LG KG200 SAR değeri
LG KG200'ün ne kadar radyosyon yaydığını belirleyen SAR değeri konusunda bilgisi olan var mı?
15 yıl
2001 bora alınacak, fiyat hakkında bilenlerden fikir
Ağabeyim 2001 bora alacak, araba 57000 km ve kazasız, lastikler yeniymiş. 20000 lira son fiyatmış. Boranın hangi modeli olduğunu şu an bilmiyor ancak genel olarak fiyat uygun mudur? Bir de o yıllardaki boralarda premilene, trendline, comfortline arasındaki fark neydi? Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler..
16 yıl
arabanın anahtarlarını arabaya kilitlemeyi başardım
dün ankara izmir karayolunda kula girişinde bebek ağladığı için arabadan eşim ve annem indiler. daha sonra oradan uzaklaşamayacağımız ve arabanın yanında kalacağımız halde refleks olarak arabadan inip nedense kapıları kapatıp bir de üstüne çift kilitleme yaptım. daha sonra bagajdan bir şey almam gerekiyordu ve arabanın anahtarını o sırada bagajın içine bırakıp sonra bagajı da kapattım.

efendim, bundan sonra yaptığım salaklığın boyutunu anlamam uzun sürmedi. annem, eşim ve 6 aylık bebe ile yol ortasında kaldık. ford yol yardımı çağırdık, adamlar kapının üzerinden tel sokup 1 saat kadar bu şekilde kapıyı açmaya çalıştılar. sonra kelebeği kırarak arabayı açabildiler.
16 yıl
arabadan iyi anlayan arkadaşlara bir soru
bugün arabayı satıyorken sattığım kişi serviste kontrole götürdü. tüm testleri iyi çıkan arabanın test esnasında benzini iyice bitmiş 4 litre benzin koydum yine de ışık yanıyordu, düşünün artık iyice dibi gelmiş benzinin. sonra problem çıktı. çalışıyor ardından stop ediyor bunu 4-5 defa yaptı son 3 çalıştırmada sorunsuz çalıştı yalnız. ikimizde sinir olduk tabii, yine de araba temiz olduğu için kaporayı verdi adam ben de yapacak bir şey yok sorun devam ederse garanti dışı masrafı öderim dedim. bunun masrafı ne olur araba 2004 fiesta benzinli. ayrıca ne olmuş olabilir.
16 yıl
tampon ile ilgili, bilenlerden yardım.
arkadaşlar değişeni var kavramına tampon dahil midir, ben arabanın yürüyen aksamının ya da kaput kapı gibi parçalarının kastedildiğini sanıyorum. ayrıca tampon değişti ise anlaşılabir mi?
17 yıl
astranın motoru yeterli mi?
Astra elegance almayı düşünüyorum, arabanın diğer özellikleri içime sindi ve fiatı da son kampanya ile gayet makul. Ancak 0-100 hızlanması için 12.3 saniye veriliyor. Kullanan, deneyen arkadaş varsa çekişi ile ilgili sorun oluyor mu güçsüzlük hissi veriyor mu?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle