Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
18 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
61 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
Xbox ONE Gizlilik ve Çevrimiçi Güvenlik Hatası
Xbox'ımda ayarlara girip Gizlilik ve Çevrimiçi Güvenlik'e tıklayınca "Yeniden Deneyin. Hizmet ile ilgili geçici bir sorun oluştu" diyor. Ben de Xbox.com a girip Xbox ayarlarından Xbox One'da çevrimiçi güvenlik ayarına tıkladım bu sefer de "Bu beklenmeyen durumdu" diyor ve yine açılmıyor. Sıkıntı nedir ?
6 yıl
Bir HipHop Şarkısı Arıyorum
Tahminen 2000lerde ya da 90lar sonunda çıkmış bir hiphop şarkısı, şarkının başlangiç kısmıhttps://youtu.be/ELNKgc3XOdQ bu şarkının başlangıcındaki "sexy" kısımla başlıyordu. DELI OLDUM BULAMIYORUM
6 yıl
Kürdanların kürdanlardan başka dostu yoktur!
Arkadaşlar açık ve net. Kürdanları kürdanlardan başka dostu yoktur!
6 yıl
CMD bir komut hakkinda yardim
CMD de şöyle bir sey yapabilirmiyim. Ben bir cmd kisayolu olusturcam ve o cmd acinca benim belirledigim xyz yazili olacak.

Yani ben cmd tiklayinca yazdigim şey acilcak. Ama .bat gibi onu uygulamiycak yazdigim sey ekranda gozukcek, bende o komutun devamini yazicam. Mesela open komutunu yazdim o cmd tiklayinca komut girme yerinde open yazicak bende open komutunun devamini yazicam.

Böyle bi olay var mi?
7 yıl
Passolig olmadan bilet
Merhaba, ben passolig başvuru yaptım 15 gün içinde gelicek diyor ama haftaya bayram olduğu için bence gelmez. Ama söyle bişey duydum kart olmadan TC no ile bilet aliniyormus. Ben simdi derbiye bilet alsam passolig kart olmadan nasıl gecicem? Teşekkürler.
7 yıl
Telefonda Menü Tuşunun İşlevini Değiştirme
S3 mini kullanıyorum android 5.1.1 rom yüklü. Android 5.0+ dan sonra menü tuşu kullanılmıyor genelde bildiğiniz gibi onun yerine arkaplanda çalışan uygulamalar açılıyor.
Bende menü tuşuna basınca menü açılması yerine arkaplanda çalışan uygulamaları açabilirmiyim böyle bir program varmı?
7 yıl
Eskiden Forumca Oynadığımız Oyun
Bir oyun oynuyoruduk böyle yılan oyunu gibi ama multiplayer. Arkamızdan çizgi çıkıyordu çizgiye deyince ölüyorduk. Neydi o oyunun adı??
8 yıl
Bir Oyun Arıyorum
Merhaba, ben bir oyun ariyorum geçmişte oynadığım. Oyun star command benziyordu ama hidrojen oksijen gibi elementler vardi gezegene gidip maden yapiyorduk madenlerle upgrade yapiyorduk. Bulan, bilen varsa lütfen yazssin.
8 yıl
Dolandırıcılar Dikkat!
Bu aralar yeni bir dolandirma sekli çıkmış. Arkadaşının facebook hesabını hackliyorlar sonra Teknosa hediye çeki kazansın mesaj aticam Evet de diyorlar sonra 60 TL getiriyorlar. Basıma geldi facebooktan mesaj geldi arkadaşım yazmış 750 TL teknosa çeki kazandin mesaja evet de sana kod vericek. Mesaj geldi 60 TL ödeme için evet yazın. Dedim 60 TL diyor o da dedi o reklam mesajı. Hemen arkadaşı aradım anlattım o ben değilim hacklemisler hesabi dedi evet yazssaydim 60 TL gidicekti. Dikkat edin!!
8 yıl
LG 42LB620V-42LB580V
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle