Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
14 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
54 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 ay
SOSYAL GÜVENCESİ OLMAYANIN PANDEMİDE HAKKI YOK!
Üniversite öğrencisiyim, stajyerlik yaptığım için sigortam başladı fakat 30 gün primim dolmadığı için sağlık güvencem yok gözüküyor. (Aslında doldu fakat SGK sistemleri ayda 1 güncellendiği için dolmamış gözüküyor)

Günlerdir hastayım, aile hekimim ilaç yazmadan önce test sonucumu istiyor. Test yaptırmaya devlet hastanesine gidiyorum, 225 TL test ücreti + 50 TL muayene ücreti isteniyor. GÜVENCEM OLMADIĞI İÇİN ÖZELE GİRİYORMUŞ!

Şimdi evimde hasta yatıyorum,
Çok utanç verici...

Halbuki boy boy gazete başlıkları var internette;


Yeni düzenleme yürürlüğe girdi: Sosyal sigortası olmayanlar da koronavirüs tedavisi, test ve koruyucu ekipmana ücretsiz erişecek
2 yıl
Logo tasarımı
Arkadaşlar merhaba,
Diş hekimliği ile ilgili bir kulüp oluşturuyoruz üniversitemiz bünyesinde. Malumunuz bütçemiz yok, bize logo tasarımı konusunda yardımcı olabilecek bir arkadaş vardır diye düşünüyorum Detayları Pm den aktarabilirim gönüllü arkadaşımız varsa
2 yıl
Web Tasarım Kodlama mı Yönetim Bilişim Sistemleri mi.
Arkadaşlar merhaba,
Halihazırda bir üniversitede lisans öğrencisiyim. Yazılıma ilgim var az çok bilgim de var, başlıkta belirttiğim iki bölümden birinden diploma almak istiyorum. Derdim şimdilik iş imkanı değil, diploma geçerliliği. Belki ilerleyen zamanlada dgs de düşünebilirim ama biraz zor açıkçası. Siz ne tavsiye edersiniz? YBS okuyup kendini geliştirerek güzel işler yapılabilir mi?
2 yıl
Emlakçı-Ev sahibi-Müteahhit üçlüsüyle yaşadığım olay
Arkadaşlar merhaba,
Edirne ilinde ikamet ediyorum. Aytaç emlak adlı bir emlakçıdan Eylül ayında ev kiraladım eşyalı bir şekilde. Evi kiralarken bana verilen sözlerin (balkonu kapatıcaz, şu şu eşyalar alınacak) gibi sözlerin hiçbiri tutulmadı. Evde 7. Ayım ve ben artık bir şeyler yapmak istedim. Fakat ev sahibimi bu süreçte hiç görmedim ve hiç konuşmadım. Her şeyi emlakçı hallediyordu. Başlarda garipsemedim ancak sonra ev sahibime ulaşmak istedim. Konuşmayı direkt atıyorum.

Alt katımızda bir depo var ortak alan ancak kiraya verilmiş. Ben de bu kozu kullanmaya çalıştım.

Bu süreçte yemediğim hakaret kalmadı emlakçıdan. (Tabi hiçbirini mesaj olarak atmadı, arayıp söyleyeceğini söyleyip kapattı yüzüme her seferinde)
Emlakçıların kirli yüzünü size göstermek istedim.

Edit: Bu süreçte müteahhit beni arayıp davacı olmakla tehdit etti. Alt kattaki depoları kendisi kullanıyormuş, tam da bu arada alt kattaki depoları kiralayanlar geldi, teyit etmek amaçlı sorduğumda “biz bu depoyu kiraladık” şeklinde yanıt verdiler.
Hiçbir işimle ilgilenilmiyor, emlakçıyı aradığımda biz emlakçıyız senin işlerinle mi uğraşıcaz diye yanıt alıyorum, ev sahibimin numarasını verin ona ulaşayım dediğimde de vermiyorlar telefonu kapatıyorlar.
3 yıl
MEDİPOL DİŞ KAZANANLAR
Medipol diş öğrencisiyim, kazanan arkadaşlar benimle iletişime geçerlerse yardımcı olabilirim. Herkese hayırlı olsun fakülteleri
3 yıl
YATAY GEÇİŞ BAŞVURUM REDDEDİLDİ. Yardım edebilir misiniz?
Özel bir üniversitede diş hekimliği 1. sınıfı bitirdim. Üniversite sistemimizde 5 kurul var, kuruldan kalmak diye bir şey yok. 5 kurul sonunda oluşan genel kurul notunun başarılı/başarısız olmasına göre tekrardan tüm kurulları tekrar ediyoruz. Bu kurullardan birinde notum 50.93, ancak genel kurul notum 75 ile başarılı. Hiçbir dersim kalmadı dolayısıyla, tüm derslerim başarılı gözüküyor. Hatta 50.93 olan kurulum da okul sisteminde geçti olarak gözüküyor. Ancak eskişehir osmangazi üniversitesi o 2. kurul notumdan dolayı başarısız dersim var diyerek reddetmiş başvurumu. Nasıl bir yol izleyebilirim bilgisi olanlardan yardım rica ediyorum
3 yıl
Note8 Ön Kameradan Gelen Anormal Ses
Arkadaşlar telefonun ön kamerasından tıkırtı sesi geliyor açıp kapattığımda, sessiz ortamlarda rahatsızlık veriyor. Konu hakkında yol gösterebilecek olan ya da İstanbul içerisinde bana yardımcı olabilecek bir teknisyen arkadaş varsa çok iyi olur.
https://youtu.be/PFUs9Ato-FU

İstanbul içinde hızlı hizmet alabileceğim bir servis paylaşabilen olursa ona da razıyım.
3 yıl
SURİYELİLER TÜRKİYE EKONOMİSİNE KATKI SAĞLADI!
3 yıl
REİS DIŞ GÜÇLERİN ÜLKEMİZE ETKİSİNİ ANLATIYOR (VİDEOLU)
3 yıl
DOLAR 4.80 E DAYANDI!
Az önce 4.78 di, önümüzdeki hafta 5 olur muhtemelen
Parti fanatiklerinin artık gerçekçi düşünüp karar verme zamanı geldi.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.